İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Eskişehir Evde Davetiye Katlama İşi 2015

Eskişehir Evde Ek İş İlanları 2015 ve İş Veren Firmalar

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Evde oturduğunuz yerde para kazanmak istiyorsanız size güzel haberlerimiz var. Hepiniz biliyorsunuz ki son zamanlarda evde ek iş ilanları farklı alanlarda devam etmektedir. Gerçekten geniş bir yelpazeye sahip olan bu iş ilanları sayesinde sizlerinde eve ek gelir sağlaması mümkün. Evde Ek İş İmkanları bir hayli fazladır.Peki nasıl yapacağım diye soracak olursanız bu konuda bilgi vereceğiz. 2015 yılında ev hanımları artık evde boş boş oturmak yerine mutfak masraflarını çıkartmak ya da çocuklarının okul masraflarını azaltmak için eve ek iş veren firmalar ile anlaşarak para kazanmaktadır. Bazı firmalar eve ek iş vererek hem kendi iş yüklerini hafifletmekte hem de ev hanımlarına istihdam oluşturarak örnek bir firma oluyor. Matbaalar ve çeyizlik ürün satan mağazalar bu gibi işleri ev hanımlarına ya da üniversite öğrencilerine vermektedir.

Eskişehir Evde Ek İş İlanları 2015

Eğer evde boş vaktiniz çok oluyorsa ve değerlendirmek istiyorsanız sizler de para kazanabilirsiniz. Eskişehir ilimiz üniversite öğrencisi şehri olarak anılmaktadır. Üniversite öğrencileri de 2015 yılında Part Time İş İlanları sayesinde iş bulabilmektedir. Şimdi bizim asıl konumuz evde nasıl para kazanabilirim sorusuna cevap vermektir. Malum insanlar düğün,nişan ve kına gibi özel günlerde davetiye bastırmaktadır. Matbaalar tarafından alınan bu işler artık ev hanımlarına verilmektedir. Ev hanımları bu Davetiyeleri katlayarak para kazanabilmektedir. Ayrıca Nikah Şekeri Süsleme ve Kına Paketleme İşi gibi işlerde bu işlere örnektir.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şanlıurfa Evde İş İmkanı - Şanlıurfa İŞKUR Evde İş İlanları başlıklı makalemizde Şanlıurfa Davetiye Katlama İşi 2015, Şanlıurfa Ev Hanımları Ek İş 2015 ve Şanlıurfa Evde Ek İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1599 YORUM
 1. Gamze renkli dedi ki:

  Eskişehirde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 2. Fatma keklık dedi ki:

  Bu ise ihtiyacım var ev ekonomisine katkı sağlamak zorundayım çocuğum okuyo evde çalışıp para kazanmak istiyorum eskisehir odunpazarı 71 evlerde oturuyorum

 3. Nezihe dedi ki:

  Evimde katlama işi yapmak istiyorum.

 4. Şengül Oral dedi ki:

  Eskişehir de yim evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 5. Esra dedi ki:

  Eskişehirde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 6. Elif Karataş dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş istiyorum zaten fab da paketleme ve etiket bölümünde çalıştım eskişehir tepebaşı yaşıyorum

 7. zennur dedi ki:

  Eskisehir tepebasinda oturuyorum ismim zennur cok acil ise ihtiyacim var iki kucuk cocugum var disarida calisamiyorum borclarimiz fazla saglik guvencem yok paketleme davetiye katlama gibi ise ihtiyacim var esime acil destek olmam lazim nolur geri donus yapin

1 155 156 157