İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Ihlamur Paketleme İşi Yapmak

Evde Ihlamur Paketleme İşi Yaparak Para Kazanın

Merhaba Sayın Okurlarımız. Evde yapılan paketleme ek işleri arasında yer almakta olan ıhlamur paketleme işi her daim göz önünde bulundurulan ve genellikle ev hanımlarının ilgilendiği yani yapmakta olduğu ek işlerden biri olarak bilinmektedir. Ihlamur paketleme işinden adı üstünde de kolayca anlaşılabileceği gibi ıhlamurları verilen paketlerin içine koyarak çeşitli adetler halinde paketlemeniz gerekmektedir.

Ihlamur paketleme işinden aylık 100 TL ile 400 TL arasında bir ek gelir elde etmeniz mümkündür. Fakat ücret işini netleştirmek için önceden ıhlamur paketleme işi veren firmalar ile iş öncesinde ücreti belirlemek her zaman daha mantıklıdır. Çünkü böyle olduğu zaman iş sonunda aldığınız ücreti bileceğiniz için daha rahat bir şekilde işi tamamlayabilirsiniz. Bunun ile birlikte ıhlamur paketleme işinde hata payı gibi bir şey söz konusu olmamaktadır.

Çok basit bir iş olduğundan dolayı herkes tarafından rahatlıkla yapılabilen bir ek iştir. Firmalar sizlere ıhlamur paketlemek için eldiven, jelatin ve zımba gibi malzemeleri vermektedir. Eldiveni takıp ıhlamurları jelatin paketlerin içine koyarak zımbalama işlemi yapmanız gerekmektedir. Genellikle paket başına 5 kuruş ve 10 kuruş arasında bir ücret alıyorsunuz. Yaptığınız paket sayısına göre aldığınız ücret de artacaktır.

Eğer eliniz hızlıysa ve sabırla verilen sürede ıhlamur paketleme işini yaparım diyor iseniz bu yazımıza yorum olarak bu konudaki bilgi ve becerilerinizi diğer insanlarla paylaşabilir, nasıl yapılır gibi sorularınızı yorum yazarak ıhlamur paketleme işi veren firmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra facebook sayfamızı beğenerek daha fazla ek iş ilanına ve bilgilerine ulaşmanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 92 YORUM
  1. Mine sarı dedi ki:

    Evde paketleme isi yapabilirim tuzla istanbul

1 8 9 10