İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar – Paketleme İş İlanları

Günümüzde birçok vatandaş evden yapılabilecek işler sayesinde ek gelir elde ediyor ve aile bütçesine katkı sağlıyor. İşte evde kürdan paketleme işi de bahsettiğimiz ek gelir getiren işlerden biri. Siz de evde paketleme işi arıyorum diyorsanız kürdan fabrikaları veya evlere iş veren firmalarla anlaşarak bu işe girebilirsiniz. Oldukça kolay ve rahat bir şekilde yapılabilen evde kürdan paketleme işi için ister tek başınıza isterseniz grup halinde de çalışabilirsiniz. 

Evde ek iş paketleme ürünleri ve bu ürünlerin paketlenmesi için evden çalışan kişilerle anlaşan firmalar sayesinde her geçen gün büyüyor. Siz de erkek, kadın, ev hanımı, öğrenci ya da ek işe ihtiyaç duyan herkesin yapabileceği bir iş olan evde kürdan paketleme işi ile oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz. Eve paketleme işi almak ve buradan para kazanmakla ilgili merak ettiklerinizi sizler için hazırladığımız bu yazıda bulabilirsiniz. 

Evde Kürdan Paketleme İşini Nasıl Yapabilirim?

Paketleme işi evde yapılabilecek işler arasında hem en popüleri hem de en kolayı diyebiliriz. Bugün Ankara, İzmir, İstanbul evde paketleme işi konusunda en çok talep görülen yerler gibi düşünülse de aslında ülkemizin her bir şehrinde bu iş sayesinde ek gelir elde eden kişiler var. Ayrıca evden paketleme işi yapmak isteyenlerin paketleyebileceği birçok ürün var. Biz bu yazıda evde kürdan paketleme işinin detaylarını vereceğiz.

Evlere paketleme işi veren firmalar birçok ürün gönderiyor. Bunların başında da belirli sayıda kürdanın belirli boyutlardaki paketlere yerleştirildiği kürdan paketleme işi geliyor. Siz de evde paketleme işi veren firmalar ile anlaştığınız takdirde bu işe başlayabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde iş imkanı paketleme işi veren firmalar sayesinde kolaylıkla yakalanabiliyor. Bir kere uygun bir firma bulup anlaştıktan sonra da işler hızlıca ilerliyor.

Evlere kürdan paketleme işi veren şirketler sizlere kürdanlar ve paketleri teslim ediyor. Sizden istenen anlaşılan süre içerisinde kürdanları paketlemeniz ve zamanında teslim etmeniz. Yani, uygulayacağınız tek şey, dağınık olan kürdanları belirlenen sayılara göre paketlerine yerleştirmek. Ve sonra da marka ya da paket etiketlerini yapıştırarak paket işini tamamlamak.

Tabii işi tamamlanması gereken zamandan daha kısa sürede bitirdiğiniz takdirde, çalıştığınız firmaya haber vererek kürdan paketlerini daha erken almalarına olanak sağlayabilirsiniz. Böylece hem daha fazla kürdan paketlemiş olursunuz hem de şirket sizin ne kadar çalışkan ve dakik biri olduğunuzu anlar. Şirketin size olan güvenini bu şekilde sağladığınız takdirde sürekli olarak sizinle çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşini Yapmak Zahmetli Midir?

Diğer tüm ek gelir işleri gibi, evde kürdan paketleme işi de zahmetsiz bir iştir. Oldukça kolay bir şekilde yapılan bu iş yalnızca çocuklar için biraz tehlike içerebilir. Bu nedenle, eğer bu işi ev hanımı olarak yapacaksanız ve küçük çocuğunuz var ise, dikkatli olmalısınız. Kürdanları dağınık bırakmamaya dikkat etmeli, çocuğunuzu çalıştığınız alandan uzak tutmalısınız.  

Bu İşten Ayda Ne Kadar Gelir Elde Edebilirim?

Eve paketleme işi veren firmalar doldurulacak paket sayısına göre toplam fiyat biçer. Yani ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok para kazanırsınız. Eğer hızlı çalışmak ve aralıksız iş almak isterseniz bu aşamada kendinize bir ekip kurmanızı öneririz. Böylece aylık 2.000 – 3.000 TL civarında bir gelir elde edebilirsiniz. 

Kürdan paketleme işini uygun bir şekilde yapabilmek adına çalışma saatlerinizi belirlemenizi öneririz. Aksi takdirde firmaya belirttiğiniz süre içerisinde işi tamamlayamayabilirsiniz. 

Eve Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar 

Evde paketleme iş ilanları farklı kanallar aracılığıyla evden iş arayan kişilere sunuluyor. Bunların başında tabii ki internet geliyor. Farklı kariyer sitelerinde yer alan paketleme ilanlarını yaşadığınız bölgeye göre filtreleyerek kendinize uygun bir iş bulabilirsiniz. İŞKUR paketleme iş ilanları sayfasını takip ederek de bu tür işlerden haberdar olabilirsiniz. İlgili linki bölüm sonunda bulabilirsiniz. 

Evde paketleme işi İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde oldukça yoğundur. Ama bunun dışında Türkiye’nin dört bir yanına da yayılmıştır. İşte siz de bu iş fırsatlarından birini yakalamak istiyorsanız biraz pazar araştırması yapabilirsiniz. Günümüzde internet ne kadar yaygın olarak kullanılsa da hala birçok firma eski usullerle de eleman arıyor. Siz de çarşı pazar gezerek, esnafları ziyaret ederek firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Evde kürdan paketleme işi telefon numarası bilgilerine ulaşmak istediğiniz firmaların internet sitelerini görüntüleyerek iletişime geçebilirsiniz. 

Evde kürdan doldurma işi, yani bir diğer adıyla kürdan paketleme işi, yapmak isteyen okurlarımız bu yazımıza özel olmayan bilgileriniz, tecrübeleriniz, düşünceleriniz gibi detayları yorum olarak belirterek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. 

İŞKUR evde iş ilanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Evden Yapılabilecek İşler

İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3624 YORUM
 1. Heybet akyüz dedi ki:

  Heybet Akyüz
  Songulnas3@gmail.com
  Adana seyhan

 2. Melis Keser dedi ki:

  Merhaba ben Diyarbakır da yaşıyorum paketleme yaptığımız bir ekibimiz var hızlı ve eksiksiz olarak büyük bir titizlikle yapıyoruz işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 3. ZELİHA METE dedi ki:

  Merhaba adım Zeliha Konyanın Doğanhisar İlçesinde yaşıyorum Bekarım her işe elim yatkın ve hızlıdır ekibimde var gerekli belgelerimde var bunlar ile ilgili daha öncede yaptım her türlü paketleme işini yaparım hiç farketmez işe ihtiyacım var geri dönüş yapılırsa çok mutlu olurum geri dönüş bekliyorum.Saygılarımla.

 4. Derya dedi ki:

  İşe çok ihtiyacım var elim çok hızlıdır lütfen bana geri dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Gamze akadar dedi ki:

  Meraba ben manisa akhisarda oturuyorum bu işi yspabileceğime inanıyorum

 6. demet dedi ki:

  istanbul kartal ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Abdurrahman dedi ki:

  Kurdan paketleme işi arıyorum ek iş

 8. berfin dedi ki:

  ismim berfin 17 yaşındayım istanbul da yaşıyorum paraya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim 🙂

 9. Kuğu pınar dedi ki:

  Merhaba evden bu işleri eşimle beraber rahatlikla ve titizlikle yapabilirim. Istanbul Üsküdar’da ikamet ediyorum.

 10. Özge dedi ki:

  Istanbul anadolu yakasında oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Ürün farketmez. Konuda tecrübeliyim. Vakit olarak müsaitim. Şuanda ev hanımıyım.