İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Nikah Şekeri İşi Yapmak 2015 ve Veren Firmalar

Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar ve Bu İşe Girmek

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Eğer sizde bu işe girmek istiyorsanız doğru bir seçim olabilir. Son zamanlarda hepimizin bildiği gibi insanlar bu mutlu günlerinde bir takım süs eşyaları yaparak tanıdıklarına dağıtmaktadır. Bu işi yapan firmalar iş yüklerini hafifletmek hem de ev hanımlarının da çalışmasına destek olmak için nikah şekeri işi artık evde yapılmaktadır. Sizde ailenize ek gelir sağlamak istiyorsanız Ek İş İlanları başlığı altında sitemizde bulunan bir çok iş fikirlerinden daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Veren Firmalar

Hangi ilde yaşıyorsanız o ilde yapabileceğiniz bir iştir aslında. Firmalar ile anlaşabilirsiniz. Firmaların size vereceği nikah şekeri malzemeleri ile bunları bir araya getirmeniz gerekmektedir. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de komşularınız ile birlikte bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde Ek İş İlanları 2015 yılında o kadar çok arttı ki artık tüm işler evden yapılmaktadır. Evden çıkmadan yorulmadan zevkle yapabileceğiniz bir iştir bu.  Yapılması gerçekten çok kolaydır. Nikah Şekeri Yapmak sanıldığı kadar zor bir iş değildir. Peki hangi illerde daha fazla olmaktadır diye soracak olursanız ülkemizin en büyük illerinde yani İstanbul,Ankara,İzmir ve Bursa gibi illerinde bu iş yoğun olarak ev hanımları tarafından yapılmaktadır. Eğer sizde firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız ve Evde en güzel nikah şekerini ben yaparım hazırlarım diyorsanız bu işi sizin almanız daha kolay olacaktır. Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar ile anlaşabilirsiniz.

FİRMALARIN İLANLARI HAKKINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İzmir Evde Davetiye Katlama İşi 2015 ve İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Davetiye Katlama İşi 2015, İzmir Davetiye Katlama İşi 2015 ve İzmir Evde Davetiye Süsleme İşi 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3058 YORUM
 1. Nurten dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 2. Arzu dedi ki:

  Izmirde 6 kişilik grubumuz var bu işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz

 3. Busra dedi ki:

  Ankara yenimahalle de oturuyorum ev hanımıyım acil ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 4. Mehtap bağcı dedi ki:

  5 kişilik ekibim var bu işe ihtiyacım var ankarada yaşıyorum

 5. Rukiye dedi ki:

  Merhabalar Ankara’da oturuyorum ek iş arıyorum. rkarslan 123@gmail.com

1 300 301 302