İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Paketleme İşleri Yaparak Kazanç Sağlamak

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve İş Hakkında Bilgi

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Evlerinizde gün boyunca boş zamanınız çok oluyor ve bunu değerlendirmek istiyorsanız kesinlikle evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmeli ve sizin de bu fırsatlardan yararlanmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bayanların ya da erkeklerin dilerse hafta içi dilerse de hafta sonu yapabileceği bu işler aile bütçenize bir nebze de olsa gelir sağlamanız için faydalı olacaktır. “Akmasa da damlar” mantığı ile çalışmak istiyorsanız en azından mutfak masraflarınızı çıkartabileceğiniz Ek olarak yapabileceğiniz iş arıyorsanız firmaların sizlere vereceği ürünleri paketleyerek bunlardan gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca paketleme işleri sadece firmalar tarafından verilmiyor. Ürünleri sizlerde temin edebilir bunları paketler ve online olarak Türkiye Geneline satabilirsiniz. Detaylara geçelim.

Evde Ürün Paketleme

Evde hangi ürünlerin paketleme işlemleri yapılıyor ve insanlar bu işlerden nasıl para kazanıyor sizlere bu konu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Evde Kına Kesesi Paketleme: Yaz ayları yaklaşıyor ve insanlarda bir düğün,nişan ve kına heyecanı olmaktadır. Mutlu günler için olmazsa olmaz bu kınalar gelen misafirlere sunulmakta ve hazırlık sürecinden geçmektedir. Kınanın hazırlanmasından sonra paketleme işi ve keselenme işi gelmektedir. Eğer bu işle düğün sahiplerinin uğraşmasını istemiyorsanız ve onların yerine sizin ufak meblağlarda yapabileceğinizi belirtseniz işi alabilirsiniz. Yani diyebiliriz ki ilk olarak kına paketleme işi yapılabilir.

Evde Lavanta Keseleme Paketleme İşlemi: Güzel kokusu ile evler için vazgeçilmez olan Lavanta Keseleri özellikle ev hanımları tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Bu yüzden bu ürün yoğun bir şekilde aranmaktadır. Her yerde bulunmadığı içinde bu işi sadece siz yapar ve mahallede satarsanız gerçekten güzel para kazanabilirsiniz.

Evde Ürün Paketleme İşlemleri elbette bunlarla sınırlı değildir.Bunların haricinde ürünlerin paketleme işlemleri kimi zaman ev hanımlarına verilmektedir. Diğer aile bireylerinizle bu işlemleri hızlı bir şekilde yaparsanız seri bir üretim yaparsınız para kazanırsınız.  Bunların dışında da farklı firmalar ile iletişim sağlarsanız diğer işleri de alabilirsiniz. Ayrıca Lavanta Paketleme için de firmalar yerine sizin kendiniz bireysel olarak paketleme işlemini yapabileceğinizi belirtelim. Bu işler sayesinde diğerlerine göre daha fazla  de Ek Kazanç sağlayabilirsiniz.

FİRMALARIN İLANLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına deneyimlerinizi, bilgi birikimlerinizi, isteklerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında ilanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 652 YORUM
 1. Sultan dedi ki:

  Merhaba bende afyon merkezde oturuyorum eve ekgelir için başvurdum eğer varsa lutfen donus yapar mısınız

 2. Merve dedi ki:

  Merhaba Bursa’da yaşıyorum kuaförüm ve pandemi nedeniyle mesleğime ara vermek zorunda kaldım el becerim iyidir mesleğim gereği. Evde hafta içi yapabileceğim bir iş istiyorum lütfen acil geri dönüş yaparmışsınız.

 3. Gülşen dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabiliriz hızlıyızdır tecrübeliyim

 4. Melike Dönmez dedi ki:

  Evde Kürdan işi için,
  Halitpaşa mahallesi Arnavutköy caddesi Yunuskent sitesi 10 E blok daire 9 Mudanya BURSA

1 63 64 65