İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Merhaba Sayın Okurlarımız. Günümüz şartlarından ötürü hemen hemen çalışan ya da çalışmayan her birey ek gelir elde etmek için iş arayışlarına girmektedir. Ek olarak evde ya da uygun ortamda yapılabilecek işler hakkında internette küçük çaplı bir araştırma yaptığınızda ne derece geniş kapsamlı ek işlerin mevcut olduğunu görebilirsiniz. Onlardan biri de evde plastik bardak paketleme işidir. Bir hayli kolay olarak yapılan ve eğlenceli, keyifli saatler geçirmenize de yardımcı olacak olan bu işin getirisi de hafife alınmayacak kadar güzeldir. Evde bardak paketleme işini evinizin en uygun köşesinde ya da yerinde rahatlıkla yapabilirsiniz. Özellikle de size yardım edebilecek bir kaç elemanınız da olduğunda bu işi çok daha çabuk bir biçimde zamanında yetiştirebilirsiniz.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşini Nasıl Yapabilirim?

Öncelikle gerçekten bir ek gelir sahibi olmak ve düzenli olarak bir ek iş yapmak istiyorsanız, kararlı olmanız gerekmektedir. Evde plastik bardak paketleme işi veren pek çok firma ya da şirket bulunmaktadır. Bu firma ya da şirketlere telefon adreslerinden ya da mail adreslerinden ulaşabilirsiniz. Ya da direkt olarak yorum kısımlarına kendinize ait bilgileri ve neden ek bir gelire ihtiyaç duyduğunuzu yazarsanız, kısa süre içerisinde dönüt alabilirsiniz. Başvurduğunuz şirketlerden çalışma koşullarınıza göre olumlu yanıt alırsanız artık evde plastik bardak paketleme işi serüveniniz başlamış olacaktır.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Veren Yerler

Elbette her işin kendine göre hem zorlukları hem de kolaylıkları vardır. Özellikle de bir işten para kazanmak istiyorsanız, netice olarak ortada bir emek sarf edildiği için zahmetli olması şarttır. Ancak evde plastik bardak paketleme işinin çok fazla zahmeti olmadığı gibi aksine oldukça keyifli, eğlenceli ve bir o kadar da kolay olarak yapılan bir iştir. Şirketler adresinize her gün 10.000 adet plastik bardak ve paketlerini bırakırlar. Belli bir süre verirler. Bu süre içerisinde oldukça hızlı bir şekilde toplamda ne kadar bardak verildiyse, 10’ar 10’ar ya da 20’şer 20’şer bu plastik bardakları paketlerine yerleştirmeniz beklenmektedir.

Bu Ek İşten Ne Kadar Kazanç Elde Edebilirim?

Tek başınıza zorlanabileceğiniz bir olmasının yanı sıra, bir grup halinde çalışmak çok daha kârlı olmaktadır. Bu sayede hem sizler hem de yanınızda size yardım eden bireyler de bütçelerine katkı sağlamış olurlar. Bu nedenle en az dört kişilik bir grupla çalışmanız önerilmektedir. Firma ya da şirketler, paketleme işine ve bardak başı fiyatını sayı adedinden ve paket adedinden ölçerek hesaplama yapmaktadır. Bu nedenle ne kadar fazla bardak paketlerseniz o kadar fazla kazanırsınız. Bu nedenle kesin olarak ya da tahmini olarak yaklaşık verilebilecek bir miktar yoktur. Her firmanın kendine özel fiyatlandırma listesi bulunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra bu yazımızın en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz. Bunun ile birlikte facebook sayfamızdan bizleri takip ederek hem güncel iş ilanlarını hem de evde ek iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 761 YORUM
 1. metin yapışlar dedi ki:

  acil işe ihtiyacım var 2 kişi birlikte yapacağız litfem geri dönüş yapın acil işe ihtiyacım var saygılarımla… İstanbul Sancaktepe

 2. Sevgi dedi ki:

  Merhaba pandemiden dolayı evden çalışmak istiyorum. Fazla sayıda alıp yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İstanbul da oturuyorum.

 3. Esra öztürk dedi ki:

  İşe ihtiyacım var üniversite öğrencisiyim okul için ihtiyaçlarım var. Dönüş yaparsanız sevinirim:)

 4. Zeynep dedi ki:

  5 kişilik grubuz iletişime geçebilirsiniz

 5. Büşra dedi ki:

  Merhaba Kocaeli’nde yaşıyorum bu işe ihtiyacım var paketleme süs elimden gelir çocuk gelişimi mezunuyum

1 74 75 76