İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evimde Nasıl Ek İş Yapabilirim Firmalara Ulaşmak

Evde Ek İş Fırsatlarından Yararlanmak İçin İletişim

Merhaba Sayın Okurlarımız. Daha iyi şartlarda yaşamak isteyen herkes boş durmak yerine hem ailesine katkıda bulunmak hem de masrafları biraz da kendi omuzlarına almak isteyenler için evde yapılabilecek ek işler mevcuttur. Ancak evde yapılacak her iş için firmalarla iletişim kurulmuyor. Bunun altını çizmek istiyoruz. Çünkü evde kendi ürünlerinizi de yapabilir internet üzerinden satabilirsiniz. Bunun için bir firmaya ihtiyacınız yok. Elbette bazı işler firmalar tarafından verilmektedir. Bu firmalar matbaalar olabilmektedir. Düğün,kına,nişan davetiyesi katlamak için. Ancak evde kendinizin yaptığı bir oyuncak bebekleri ya da dolap süslerini satmanız için bir firma bulmanız gerek yok. Online olarak bunların satışını yapabileceğiniz gibi çevrenizdeki insanlara,eş dost konu komşuya satabilirsiniz. Detaylara geçerek daha anlaşılır anlatmak istiyoruz.

Firma Olmadan Ek İş

Firmanın Gerek Olduğu İşler: Bir ayrım yapmak istedik. Hani işler için gerekiyor hangi işler için firma aramaya gerek yok bu konuda bilgi verelim. Yaz aylarının gelmesinden dolayı düğün,nişan ve sünnet gibi özel günler çok olacağından düğün davetiyesi basımından sonra katlama ve süsleme işleri için firmalar ile iletişim kurmak şart. Bunu da çevrenizdeki düğün salonları ile ya da matbaalar ile iletişim kurarak sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden de iletişim için Mail adresinizi bırakırsanız size ulaşılabilmektedir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana ve Bursa gibi illerimizde işlerin yoğun olarak yapıldığını belirtiyoruz. Sebebinin nüfus açısından kalabalık olduğunu belirtmemize gerek yok sanıyoruz.

Firmalara Gerek Olmayan İşler: Belkide en çok merak edilen konulardan biriside budur. İşi nasıl yaparım diye merak edenlere Firmalar olmadan satış yapamam mı para kazanamam mı diyenler için. Örnek verelim. Güzel mantı ve İçli köfte yapıyorsunuz. Bunu satmak için bir firma yani bir lokantaya ihtiyacınız yok. Bu tarz yemekleri yapmak zor olduğundan her bayan yapamıyor. Yapamayan komşularınıza satabileceğiniz gibi marketlere de satabilirsiniz. Kilo hesabı satış yaparak kazanabilirsiniz. Kına Paketleme işi içinde firmalara gerek yok. Komşularınızın ya da tanıdıklarınızın kına günlerinde paketleme ve keseleme işlerini sizin yapabileceğinizi belirtiniz. Bu sayede günlük güzel paralar kazanabilirsiniz.

El becerisi isteyen işler içinde kesinlikle bir firma bulmanız gerek yok. Ürünlerinizi sosyal ağlar üzerinden pazarlama ve reklam işini yapabilir kendinize müşteri bulabilirsiniz.Bu işler hangileri diye merak ediyorsanız özel tasarım takı ürünleri olabilir. Yani kişiye özel. İsim yazılı olabilir ya da bir simge olabilir. Yaz aylarında takılar fazla tercih edildiğinden şimdiden satış yapmak için ürünlerinizi internet üzerinden satmak için sanal mağaza açmayı ihmal etmeyin.

Evde Çeviri İşleri yaparak para kazanmak isteyenler de kesinlikle bir firma bulmasına gerek yok. Sadece sizden istenilen makaleleri istenilen dile çevirmeniz gerekecektir. Bu sayede şirketlerin işini yapar güzel paralar kazanabilirsiniz.

Aile bütçenize katkıda bulunmak için illa da firmalardan mail beklemeyin. Biraz da kendiniz elinizi taşın altına koyun ve risk alın. Bu sayede p8ara kazanabileceğinizin farkına varırsanız zaten bu işi kesinlikle bırakmazsınız. Kimler yapabilir ? Emekli insanlar,bay ve bayanlar,öğrenciler bu işlerden faydalanabilir.

FİRMALARIN İLANLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanlarından bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına bilgi ve becerilerinizi paylaşabilir, ilan yayınlandığı takdirde sizlerde güncel iş ilanlarından haberdar olmanızı sağlayabilirsiniz.

Kaynak:Editör
Kaynak

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 85 YORUM
  1. Nurdan dedi ki:

    Ankara Kazanda oturuyorum. Evde her türlü paketleme işleri itina ile yapılır.

1 7 8 9