İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Priz Montaj İşi Yapmak

Evde Üçlü Priz Montajı İşi Yaparak Para Kazanmak

Merhaba Sayın Okurlarımız. Son zamanların popüler ek işleri arasında yer almakta olan evde priz montajı ya da evde üçlü priz montajı olarak bilinen ek iş hakkında sizlere daha fazla detay vermek istiyoruz. Bazı firmalar ürettikleri elektrik prizlerini fabrikadan çıktıktan sonra el işçiliği kısmı olan prizlerin montaj işini ev hanelerine vermektedirler. Evde prizlere montaj işi yapan birçok kişinin olduğu bilinmektedir.

EVDE-PRIZ-MONTAJI-ISI

Prizler, günlük hayatımızı kolaylaştıran ve en sık kullandığımız ürünlerden birisi arasında yer almaktadır. Dolayısıyla her yıl çeşitli boyutlarda birçok prizin üretildiği biliniyor. Genellikle üçlü ve dörtlü prizlerin kullanımı ülkemizde daha yaygındır. Priz montajı işi herkes tarafından rahatlıkla yapılabilecek bir iştir. Hatta evde televizyon başında aileniz ile birlikte bile rahatlıkla yapabilirsiniz. Yani çok fazla dikkat ve özen gerektirmeyen basit ek işlerden birisidir.

Firmalardan evde priz montajı işi talep etmek isteyenler genellikle priz montajı işinden kazanacağı ücret hakkında genel olarak bilgi sahibi olmak istemektedirler. Evde priz montajı işinde priz başına yani adet sayısına göre ya da çoklu adete göre ücrette anlaşarak işi yapabilirsiniz. Priz montajı başına 0,30 TL ile 1 TL arasında ücretlerin verildiği bilinmektedir. Fakat genellikle daha detaylı bilgiyi priz montaj işi veren firmalar gibi yerlerden almanız doğru olacaktır.

Sizlere de evinizde priz montajı işi yapmak istiyorum diyor iseniz bu yazımıza sorularınızı bırakabilir, fikirlerinizi paylaşabilir priz işi veren yerlerle ilgili bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 284 YORUM
  1. Murat Yesilyurt dedi ki:

    Kendim elektrik ciyim bu işi yapmak istiyorum Pendik fatih mah oturuyorum ekibim var

  2. Gül demirbaş dedi ki:

    Evde iş yapmak istiyorum

  3. YÜCEL KAYRETLİ dedi ki:

    Elimiz yatkındır ankara sincan da oturuyorum

1 27 28 29