İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İstanbul Gaziosmanpaşa Evde Ek İş İlanları

Gaziosmanpaşa Evde Ek İş İlanları İş Veren Firmalar

Merhaba Sayın Okurlarımız. İstanbul’un en kalabalık ilçeleri arasında yer almakta olan Gaziosmanpaşa ilçesinde yaklaşık 600 bin insan yaşamaktadır. Nüfusun yoğun olduğu bölgelerden biri olması nedeniyle Gaziosmanpaşa ek iş ilanları gibi ek işlere duyulan ilgi olanı da oldukça fazladır. Sadece bu ilçede değil, İstanbul’un hemen hemen birçok bölgesinde ek iş ilanlarının yaygın olduğu bilinmektedir.

GAZIOSMANPASA-EK-IS-ILANLARI

Yapılacak ek işler ise iş verenlere göre değişmektedir. Ancak genellikle boncuk dizme, sigara sarma, kına ve düğün davetiyesi paketleme, nikah ve bebek şekeri işi gibi işlerin daha yaygın olduğu bilinmektedir. Bu yüzden sizlere hemen nikah ve bebek şekeri işi hakkında kısa bilgi verelim. Nikah şekerleri size verilmektedir ve bunun ile birlikte nikah şekerini süslemek için kullanacağınız malzemeler de iş verenler tarafından temin edilmektedir. Sizler de bu malzemeleri kullanarak bir bütün haline getirerek yaptığınız iş başına ya da toplu rakama göre iş verenden ücret alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa evlere iş veren firmalar hakkında merak edilen bir çok husus bulunmaktadır. Ancak ek iş piyasasındaki işler sürekli değişkenlik gösterdiği için bunun hakkında net bir şey söylemek çok mümkün olmamaktadır. Çünkü bazı ek işler güncelliğini kaybederken bazı yeni işler ortaya çıkmaktadır ve bu durum yeni iş verenlerin ortaya çıkmasına da sebebiyet vermektedir. Bu yüzden çevrenizde kapsamlı araştırma yaparak iş verenler hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra evinizde makale yazarak oturduğunuz yerden ek gelir elde etmeniz de mümkündür. İnternet ortamında yüz binlerce internet sitesi bulunmaktadır ve bunların bir çoğu makaleye ihtiyaç duymaktadır. Bu doğrultuda çeşitli konularda makale yazarlarına ve editörlere ihtiyaç duymaktadır. Fazla vakit ayırıp makale işi ile uğraşan insanların güzel kazançlar elde ettikleri de bilinmektedir.

GAZİOSMANPAŞA EK İŞ İLANLARI

Bu yazımıza Ad ve isteğe bağlı olarak soyad, Elektronik Mail Adresi (E-Mail) Adresi ve Bulunduğunuz İlçenin Adı gibi özel olmayan detayları yazarak iş verenlerin sizler ile iletişime geçmesi imkanını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde işverenler de verdikleri işleri buradan belirterek daha fazla iş arayana ulaşabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Denek Olmak İşi Denek Arayan İlaç Firmaları 2016 başlıklı makalemizde Denek Olma İş Başvurusu, İlaç Deneği İş İlanları 2016 ve İlaç Deneği Olma İşi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 115 YORUM
 1. Seza K. dedi ki:

  Merhaba.daha once anahtarlik,bileklik,magnet yapistirma,kokulutas,tesbih gibi isler yaptim.onun disinda elim seridir.evde yapilabilecek ek is istiyorum.

 2. nisa dedi ki:

  iş istiyorum

 3. Tayfun can dedi ki:

  Çok ihtiyacım var 3 kişiyiz

 4. Ediz Ersoy dedi ki:

  Gaziosmanpaşa merkeze yakın oturuyoruz.
  Ev de 2 kişiyiz. Ev de iş arıyoruz.

 5. Busra dedi ki:

  Gaziosmanpasa kucukkoydeyiz ek is istiyoruz

 6. Şerife dedi ki:

  Küçükköyde oturuyoruz 2 kişiyiz evde iş yapıyoruz haber verirseniz seviniriz

 7. Seyda dedi ki:

  Merhabalar istanbul.gop.kucukkkoyde oturuyorum evde is yapmak istiyorum. Daha once dugme baskisi ve boncuk isi yaptim ilginiz icin tesekkkur ederim..

 8. Recep dedi ki:

  Bende ek is yapmak istiyorum

 9. Kezban dedi ki:

  Bende ev is yapmak istiyorum.Kucukkoy de oturuyorum