İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Fabrikadan Evlere İş Veren Firmalar 2020

Her yıl başında olduğu gibi bu sene de yeni yılın herkese güzel, mutlu, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı geçmesini dileyerek bir çok insan hayatında yeni bir sayfa açmıştır. Dolayısıyla 2020 yılında da evde ek iş ilanları arayanların sayısı oldukça fazladır. Evde oturup boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız hem ek iş yapıp hem de ailenize katkıda bulunacak ek gelir kazanarak boş zamanlarınızı da değerlendirmiş olabilirsiniz.

Böylelikle evlere iş veren fabrikalar 2020 yılında da çok sayıda insana gelir kapısı olmaktadır. Ayrıca evlere iş almak için resmi olarak iş başvurusunda bulunmamanız bu işin en büyük avantajlarındandır. Çünkü ek işler bir ya da bir kaç defalığına mahsus geçici işler olduğundan dolayı resmi prosedürlere gerek kalmamaktadır.

Bu yazımızın devamında ise evlerde ek işlerin nasıl yapıldığını sizlere detaylı olarak anlatacağız. Öncelikli olarak ise evde davetiye katlama işi 2020 üzerinden örnek verebiliriz. Bu işte iş verenler tarafından sizlere davetiyeler ve zarflar verilmek ile birlikte davetiyeleri istenilen şekle getirip ardından ise zarflara koymanız talep ediliyor.

Günümüzde çok sayıda insan özellikle yaz aylarına doğru evlenmektedir. Ancak davetiye denildiği zaman aklınıza sadece nikah gelmesin. Bunun sünnet düğünü ve nişanı da var. Hatta ve hatta artık bebekler doğduğu zaman ise parti yapılmaktadır ve bunlara da davetiye basılmaktadır.

Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte davetiyeler de çeşitli boyutlar kazanmaktadır. Artık çok daha yaratıcı davetiyeler, klasik ve sade davetiyelerin yerini almıştır. Bu yüzden bazı davetiyelerde el işçiliği gerektiği için fabrikalar hem iş süresini kısaltmak hem de ek gelir kaynağı olmak için bu tür işleri ek iş olarak evlere vermektedir.

Ayrıca daha fazla ek iş ilanına uğraşmak için FACEBOOK grubumuzu paylaşabilir bunun yanı sıra ise bu yazımıza yapmak istediğiniz ek işi belirterek yorum yazabilirsiniz. Ancak yazmış olduğunuz yorumlara cep telefon bilgisi ve ev adresinizi yazmamaya özen gösteriniz. Cep telefonu ya da ev adresi yazılı olan yorumlar onaylanmayacaktır.

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Ek İş İlanları

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 250 YORUM
 1. Büşra dedi ki:

  Merhaba Kocaeli’nde yaşıyorum eve iş arıyorum ihtiyacım var paketleme süs vb işler alabilirim elim yakındır çocuk gelişimi mezunuyum

 2. Sinem Değirmenci dedi ki:

  merhaba. İstanbul Kurtköyde oturuyorum. Evede plastik bardak paketleme işi yapmak isterim. Eşime ve okuyan çocuğuma destek olmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkür ederim

 3. Nurgül Bıçakcı dedi ki:

  Merhaba.antalya kepez ilçesinde ikamet ediyorum.1 kızım var ve okula gittiği için dışarıda çalışamıyorum.evde iş almak istiyorum. Dönüş yapabilirseniz çok sevinirim. sairnurseldover@hotmail.com mail adresim.tşk ederim şimdiden

 4. Filiz dedi ki:

  Ben davetiye işi istıyorum dönerseniz sevinirim İzmir bayraklı kirlifiliz53@ gmail. Com

 5. Aslı kalkan dedi ki:

  Acil eve iş ariyorum

 6. Merve dedi ki:

  İzmir torbalıda oturuyorum 2 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 7. Melek çavuşoğlu dedi ki:

  Tekirdağ ergenede oturuyorum 2 oğlum var her türlü paketleme katlama vs işi yapabilirim işe ihtiyacım var 30 yaşındayım

1 23 24 25