İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı İş Olanakları

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Ev Hanımlarına İş

Merhaba Sayın Okurlarımız. Televizyonda gösterilen haber hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Malum ev hanımları artık evde oturmak yerine çalışmak zorundalar. Eğer sizlerde evde ek iş yapmak istiyor ve para kazanmak istiyorsanız sizlere bu işi yapabileceğiniz bir vakıf hakkında bilgi verelim. Bu vakıf sayesinde sizlerde yaptığınız ürünleri vakıf aracılığı ile satabilirsiniz. Kısaltılmış adı ile KEDV olarak bilinen bu Vakıf ile özellikle de İstanbul‘da yaşayan ev hanımları güzel paralar kazanabilir.

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı 2015 İş İmkanları

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV), 1986 yılında dar gelirli kadınların yaşam kalitelerini ve ekonomik durumlarını iyileştirmelerine destek olmak ve yerel kalkınmada liderliklerini güçlendirmek amacıyla kurulmuş, kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum örgütüdür.

KEDV, katılımcı ve ihtiyaç odaklı güçlendirme anlayışı ve programlarıyla yoksul kadınların hayat deneyimleri ve uzmanlıklarını harekete geçirerek kendi çözümlerini üretmelerine imkan sağlıyor. sosyal ve ekonomik alanlarda ortaklaşa girişimlerde bulunmaları için kooperatifleşmelerine destek veriyor.

Hem internet üzerinden yapılan ürünlerin satışının yapıldığı hem de bire bir sıcak satışın yapıldığı bu vakıf aracılığı ile ev hanımlarının yapmış oldukları doğal sabunlar,lifler,patikler, takılar ve el emeği göz nuru tüm ürünlerin satışı yapılmakta ve bayanlara destek verilmektedir. Eğer sizlerde bu işi yapmak istiyorsanız ve vakıf sayesinde para kazanmak istiyorsanız mutlaka bu vakfa üye olmanız gerekmektedir.Sizlerde evde yapmış olduğunuz dikiş nakış ve boncuk işleri ile ürünlerinizi satmak ve müşteri bulmak istiyorsanız bu vakfın gücünden yararlanabilirsiniz.

Bizler de isilanlarim.net ekibi olarak bu vakfa internet sitemiz üzerinden destek vermeyi kendimize bir borç biliyoruz. Evde ya da vakıfta para kazanmak isteyen ev hanımlarını kendilerine ürünlerini satacak bir müşteri bulmak konusunda yardımcı olmak için bu makalemizi hazırladık. Umuyoruz ki ev hanımları kısa yoldan müşterilere ulaşabilsin. Aşağıda yer alan adres bilgilerini kullanarak ayrıntılı bilgi alabilir ürünlerinizi satabilirsiniz.

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı
Adres: İstiklal Caddesi. Bekar Sokak. No: 17 Beyoğlu / İstanbul
Tel: 0 212 292 26 72
E-posta: kedv@kedv.org.tr
İnternet Siteleri: www.kedv.org.tr

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 26 YORUM
 1. Nurcan dedi ki:

  Ankara eryaman da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim gerekirse ekip kurarım acil işe ihtiyacım var

 2. Necla dedi ki:

  Ev hanimiyim uygun is arıyorum

 3. Kübra Özdemir dedi ki:

  Evde iş arayan öğrenci ve bayan arkadaşlar mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. Size detaylı bilgi vereceğim. 😊

  kbrabiobellinda@gmail.com

 4. Melek şıkbilge dedi ki:

  Evet bende sizinle çalışmak isterim. Yakınımdaki bayanlarıda orgaize ederim. Ne yapmam gerek.

 5. sonay dedi ki:

  bende evde ek iş yapmak ıstıyorum koca eli derınce ihtıyacim var