İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Bursa Evde İş Fırsatları ve Bursa’da Evlere İş Veren Firmalar

Yaşadığımız çağda ve bulunduğumuz coğrafyadaki ekonomik zorluklar, zorlu çalışma koşulları, daha iyi şartlarda yaşama beklentisi gibi sebepler büyük şehirlerde yaşayanlar başta olmak üzere, günümüzde birçok insanı daha fazla para kazanabileceği bir ek gelir kapısı aramaya mecbur bırakıyor. Henüz üniversite eğitimine devam eden öğrenciler, ev hanımları, emekliler ve herhangi bir işte çalışıp evdeyken de çalışmak isteyenler, evde ek iş yaparak kazanç sağlamayı amaçlıyor. Nüfusu itibariyle ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan Bursa evde ek iş arayanların çoğunlukta olduğu yerlerin başında geliyor.

Bursa Evde Ek İş İmkanları

Evde iş Bursa ve çevresinde birçok kişinin ek gelir kaynaklarını oluşturuyor. Bursa’nın gelişen sanayisi ve birçok farklı fabrikaya ev sahipliği yapması evde yapılabilecek iş seçeneklerini artırıyor.

Yıldırım ve Çekirge ilçesi ek iş arayan kişilere istihdam sağlayan en önemli yerlerden. Evde ek iş Bursa fırsatları en çok bu bölgelerde ön plana çıkıyor. Davetiye katlama ya da magnet hazırlama gibi işlere Yıldırım ilçesindeki küçük ve büyük ölçekli matbaalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Çekirge ilçesi ise boncuk dizme, çorap katlama ve kıyafet paketleme, tesbih dizme, kına ve nikah şekeri hazırlama gibi işleri yapan firmaların yoğun olduğu bölgelerden biridir.

Birazdan bahsedeceğimiz evde yapılacak işler Bursa özelinde değil. Aslında bu işlere Türkiye’nin dört bir yanından erişim sağlayabilirsiniz. Fakat doğrusunu söylemek gerekirse her şehirde evde iş imkanı Bursa kadar çeşitli değil. Farklı birçok etmenden dolayı evlere iş Bursa bölgesinde gerçekten gelişmiş durumda. Siz de bu imkanları kullanarak güzel paralar kazanabilir, sizi rahatlatacak miktarlarda ek gelir elde edebilirsiniz.

Bursa evlere iş seçenekleri arasından seçeceğiniz işleri tek başınıza üstlenebileceğiniz gibi ekip olarak da yapabilirsiniz. İlk başlarda acemi olacağınız için biraz zaman geçtikten sonra yaptığınız işlerde kendinizi geliştirdiğinizi göreceksiniz. Eliniz hızlandıkça kazandığınız para da artacak.  Böylece kolaylıkla kendiniz ya da aileniz için ek gelir sağlayabileceksiniz.

Bursa’da Evlere İş Veren Tekstil Firmaları

Bursa evde iş imkanlarının başında tekstil işleri geliyor. Çünkü özellikle sanayi bakımından gelişmiş şehirlerden biri olan Bursa’da, evlere iş veren tekstil firmalarının sayısı oldukça fazla. Bu tekstil firmaları sayesinde birçok kişi evinde çalışarak gelir elde ediyor. Tekstil firmaları evde iplik ayırma, dikiş, ütü gibi işleri evden çalışmak isteyen kişilere verebiliyor.

Bursa Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi Bursa bölgesinde yaşayan ve evinde çalışarak para kazanmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği işlerden biri. Büyük tekstil firmaların evlere gönderdiği kıyafetleri paketleme işi Bursa genelinde oldukça yaygın. Ayrıca Bursa evde sabun paketleme işi de kolay, hızlı ve pratik bir biçimde halledilebilir olması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Aslında sabun paketleme ve kutulama işinin Bursa sabun fabrikalarının depolarında yapılması gerekiyor. Fakat firmalar, alan ve personel yetersizliği sebebiyle, Bursa evde paketleme iş ilanları aracılığıyla iletişime geçtikleri kişilerle çalışmayı tercih ediyor.

İlk etapta paketleme zor bir iş gibi gelebilir ancak elleriniz işleme alıştıktan sonra birlikte çalıştığınız firmanın evinize gönderdiği malzemeler ve sabunları istenilen yöntemle paketlemeye başlayabilir, aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Evde yapılan ek işlerde atlamamanız gereken tek bir nokta var. O da, yaptığınız paketlerin teslimini geciktirmemek. Paketleri mutlaka zamanında, eksiksiz ve güvenli bir biçimde teslim etmeniz gerekiyor.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bursa Evde Davetiye Katlama İşi

Birçok organizasyonun olmazsa olmazından biri olan davetiye, özellikle kına geceleri ve düğünlerin sayısının artığı yaz dönemlerinde evde çalışanlar için iyi bir ek gelir kaynağı. Siz de evde davetiye katlama işi ilanları Bursa ve çevresinde nasıl duyuruluyor diye bu işi yapan kişilerle görüşebilirsiniz. Davetiye katlama iş ilanları duyurularına matbaaların resmi internet siteleri veya sosyal medya hesapları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İlk aşamada küçük rakamlarla başlayacağınız davetiye katlama işine hızlı bir biçimde adapte olmayı başarabilirseniz, katladığınız davetiye sayısını kısa sürede artırabilirsiniz. Bu süreçte elde ettiğiniz kazanç, performansınıza bağlı. Davetiyeler sizlere basılmış bir şekilde kargo ile gönderilir. Sizden yalnızca davetiyeleri zarflara yerleştirmeniz veya şekline göre kurdele ile bağlamanız gibi küçük detaylar yapmanız istenir. Bu detayların hepsi firma tarafından belirlenerek size öncesinde bilgi verilir, siz de firmanın isteği doğrultusunda paketlemenizi yaparsınız. Düzenli, temiz ve eksiksiz biçimde çalışmak, evde davetiye katlama işinde de oldukça önemli bir husustur.

Bursa Evde Kapı Süsü Yapımı

Bursa evde iş ilanları arasında kapı süsü yapımı da görebilirsiniz. Çünkü modern evlerin en güzel detaylarından biri ihtişamlı kapılar ve kapılara renk katan süslerdir. Evlerin bu hoş detayı kapı süsü yapan firmaların çoğalmasına neden oldu. Bu sayede evlerde kapı süsü yapımı Bursa’da önemli bir ek iş sektörü haline geldi. Firmalarla çalışmak istemezseniz, hayal gücünüzü kullanarak yaptığınız kapı süslerini, internet üzerinden satıp evlerinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Bursa’da Dekoratif Mum İmalatı Yaparak Para Kazanmak

İnsanların dekorasyona ve gösterişe meraklı olduğu bu günlerde, dekorasyon alanında ürünler üretip satmak veya bu alana yönelmek oldukça akılcı bir çözüm olabilir. Dekoratif mumların dikkat çektiğide yadsınamaz. Dışarıya çıktığınızda bir çok yerde görebileceğiniz mumların yapımı oldukça kolay ve tamamen yaratıcılığınıza kalmış birşey. Etkisi sizin elinizde olabilecek ve kolay bir çözüm varken neden bundan para kazanmayasınız ki. Bursa gibi kalabalık şehirlerde bu tür ürünlerin satışıda oldukça basit olacaktır.

 Youtube ve Pinterest siteleri üzerinden bir çok farklı mum tasarımı bulabilmek ve nasıl yapılabileceğini öğrenmek sizin elinizde. Farklı boyalarla, simlerle, taşlarla süsleyebileceğiniz mumlara çevrenizdeki insanlar dahil bir çok insan talip olacaktır. Ürettiğiniz mumları  birçok satış dükkanınada pazarlayabilirsiniz. İmalatı oldukça basit olan mumların hammaddesi vakslar dışarıda satılmaktadır. En kolay yöntem olan kalıba dökme yöntemiyle özel mum vaksının içerisine fitil ekledikten sonra süsleyerek oldukça dekoratif güzel ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Bu ürünleri internetten veya Bursa’daki kapalı çarşı gibi alışveriş bölgelerindeki dükkanlarla anlaşarak ek iş veya ek gelir imkanı bulmanız mümkün.

Bursa’da Evde İş Yaparak Ne kadar Para Kazanılabilir?

Dışarıda çalışma imkanınız yoksa, evden çalışmak istiyor ya da tam zamanlı çalıştığınız bir işiniz olduğu halde evde ek gelir kaynağı arıyorsanız Bursa evlere iş almak için çok avantajlı bir şehir. Bursa evlere fason iş sağlayan firmalar aracılığıyla bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında, iş yerlerinde ve fabrikalarda oluşan yoğunluk sebebiyle bazı firmalar evden çalışacak ve istedikleri işleri kendilerine temiz ve düzenli bir biçimde teslim edecek çalışan arayışı içerisine giriyor. Evinizde her gün düzenli biçimde en az 5 saat çalışarak yaptığınız işlerden, patronunuzla yaptığınız anlaşmaya göre bazen aylık olarak, bazen de parça başı iş olarak para kazanabilir, asgari ücretin üzerinde bir gelir elde edebilirsiniz.

Bursa Evde Ek İş İlanları

Üniversite öğrencileri, ev hanımları, emekliler ya da henüz iş sahibi olmayan kişiler Bursa eve iş veren firmalara başvurarak para kazanabilirler. Daha önce de dediğimiz gibi evde iş imkanı Bursa genelinde oldukça fazladır.

Bursa eve iş veren firmalar, yılın belli dönemlerinde evinden çalışmak isteyen kişiler için çeşitli iş ilanları yayınlıyor. Evde ek iş yapmak istiyorsanız bu ilanlara; farklı iş bulma sitelerinden, çalışmak istediğiniz firmanın resmi internet sitesi veya telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra İŞKUR da evde çalışarak para kazanma arayışı içerisinde olan vatandaşlara destek oluyor. Bursa İŞKUR evde iş imkanı seçeneklerine ise yine İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilir ya da oturduğunuz yere en yakın İŞKUR’a giderek evde ek iş başvuru formunu doldurabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Bahsedilen internet sitelerine ulaşmanızı sağlayacak linkleri bölüm sonunda bulabilirsiniz.

Bursa kariyer.net evde iş ilanlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Bursa Jooble.org evde iş ilanlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Bursa İşkur evde iş ilanlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Bursa’da Evlere İş Veren Firmalar

Bursa Kapalı Çarşı evlere iş arayanların kolaylıkla iş bulabileceği yerlerin arasında. Çünkü eve iş veren firmalar Bursa genelinde en çok çeyiz ve tekstil dükkanlarının yer aldığı noktalarda oluyor. Kapalı Çarşı da işte bu noktalardan biri.

Sanayileşen şehirlerde birçok iş, makineler tarafından yapılsa da bazı küçük firmalar ekonomik açıdan makine kullanmak yerine insan becerisinden faydalanmayı tercih ediyor. Firma için daha az masraflı olması için de evden çalışmak isteyen kişileri işe alıyor. Kapalı Çarşı’da da durum bu yönde. Kapalı Çarşı’da çok fazla hediyelik eşya, çeyizlik eşya ya da takı satan iş yeri bulunuyor. Bursa paketleme işi en çok Kapalı Çarşı bölgesinde rağbet görüyor. Özellikle yaz aylarında Bursa Kapalı Çarşı’da bulunan dükkanlarla iletişime geçebilir, bu yerlerin sattığı çeşitli el işlerini yaparak para kazanabilirsiniz. Tabii ki Kapalı Çarşı dükkanlarıyla çalışmak için el becerinizin gelişmiş olması şart.

 

Instagram’dan Para Kazanmanın Yolları

Makale ve Yazı Yazarak Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 177 YORUM
  1. Birse dedi ki:

    Her türlü paketleme, katlama yapabilirim.
    Bursa/nilüferde ikhamet ediyorum.
    Döbüs yapabilirseniz sevinirim

1 16 17 18