İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Eve Ek İş Veren Firmalardan İş Almak İsteyenler

Eve Ek İş Veren Firmalardan İş Almak İçin Gerekenler

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizde geçim sıkıntısı çeken ve işsiz olan milyonlarca insan var. Bunun bizlerde farkındayız. Bu yüzden size ve ailenize ekonomik olarak destek sağlamak amaçlı araştırmalar yapıyoruz. Özellikle de belirtmek istiyoruz ki büyük metropol şehirlerde yaşayanlar için evde yapılacak işler mevcuttur. Ancak bu işlerden bir kısmı tecrübe el becerisi gerektirirken bir kısmı da pratikten öğrenilmektedir. Bu yüzden evde iş fırsatlarından yararlanmak isteyenler kendi becerileri doğrultusunda yapabileceği işleri alması gerekmektedir. Bu işler hangileri diye soracak olanlara kısa bir açıklama yapalım daha sonra detaylara geçelim. Evde Boncuk İşi, Evde Takı Satışı, Düğün Davetiyesi Katlamak gibi işlerden faydalanabilirsiniz. Ancak biraz girişken olmanız gerekiyor. Detayları aktaralım.

Eve İş Veren Firmalar

Kimler Evde Ek İş Yapabilir ? : Herkes bu işi yapamaz bunu baştan belirtmek istiyoruz. Bir heves uğruna başlayan bir çok insan işini yarım bıraktığı ve istenilen şekilde yapamadığı için iletişimin kesildiğini belirtelim. El becerisi olan,evde gündüz ya da akşam boş vakitleri olan, Para Kazanmak isteyen, Yorulmadan evde yapacak iş arayan insanlar bu işleri yapabilir. Çocuğunuzun olması bu işi yapmanıza engel teşkil etmez. Bazı işler çocuklarınızla da yapılabilir. El becerisini geliştirmek nihayetinde. Erkekler Evde Ek İş Yapabilir Mi ? diye çok soru alıyoruz. Evet Beyler sizlerde yapabilirsiniz. Akşamları işten geldiğinizde eşinize ya da çocuklarınıza yardımcı olabilirsiniz.

Evde Ne Zamanlar Ek İş Yapılır ?: Bu sizin boş olduğunuz zamanlara bağlıdır. Eğer hafta içi tüm gün boşsanız ve evde oturmaktan canınız sıkılıyorsa hafta içi de bu işleri yapabilirsiniz. Hafta Sonu olmaz mı ? Elbette hafta sonları da olur. Ailenizle birlikte hafta sonları da para kazanmak ve mutfak masraflarınızı,faturaları ödemek için ek gelire ihtiyacı olanlar için bulunmaz bir fırsattır. Hangi İşler Evde Ya Da Dışarıda Yapılır bu konu üzerinde durmak istiyoruz.

Eve Hangi Firmalar İş Veriyor ? : Yaz ayları geliyor. Matbaalarda yoğun bir şekilde çalışmalar devam ediyor. Düğün,nişan,kına gibi özel günler için basılan davetiyelerin süslenme ve katlama işleri firmaların oldukça zamanları alıyor. Bu iş için ayrı bir personel çalıştırmak yerine ev hanımları için istihdam yaratmak amaçlı iletişim sağlanıyor ve onlara veriliyor. İstenilen şekilde ve tarihte yapılan ürünler teslim alınacak şekilde işler veriliyor daha sonra ödemeler yapılıyor. Ödemesi Nakit Olan İşlerden birisidir.

Dışarıda Yapılacak Ek İşler: Hayvan Bakıcılığı yapmak isteyen insanlar için fırsatlar devam etmektedir. Yaz aylarında insanlar tatile gideceği yere hayvanlarını götüremiyor. Bu yüzden hayvanlar evde tek kalamadığı için güvenilir bir bakıcıya ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer 1 haftalık ya da 10 günlük gibi zaman dilimi içerisinde insanların hayvanlarına bakabilirim yerim var tecrübem var diyorsanız onlarla da iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede diğerlerinden çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Ücretli Evde Ek İş Verenler: Bu sektöre girecek insanlar için en fazla merak edilen konulardan birisi de yapılacak işlerden alınacak olan ücret ne kadar olacağıdır. Fiyat araştırması yapmanızı tavsiye ediyoruz. Örnek verecek olursak 250 Davetiye Katlama İşine 50 TL para talep edebilirsiniz. Süsleme işi biraz daha zor ve uğraş gerektirdiği için fiyatı yükseltebilirsiniz. Ücretli Yemek İşinde ise yaptığınız yemeklerin zorluğuna ve malzemelerin pahalılığına göre fiyat koymanız gerekmekte.

Firmaların Telefon Numaraları: Sayın okurlarımız kafanızı karıştıran en büyük sorunlardan birisi de budur diyebiliriz. Eve iş veren firmaların telefon numaralarını neden paylaşmıyoruz ? Etik olarak bu doğru değil ve aşırı yoğunluk olduğundan herkese iş verilmesi mümkün olmuyor. Bizim buradaki amacımız sizi firmalarla buluşturmak değil Firmaları sizinle buluşturmak. Yani siz mail adresi bırakacaksınız firmalar uygun görmesi durumunda sizinle iletişim sağlayacak. Firmaların numaraları paylaşamıyoruz. Alt kısımda yer alan kuralları uygularsanız firmalar sizinle de iletişim sağlar.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Not: Telefon numaranız yerine sürekli kontrol ettiğiniz mail adresinizi bırakınız. Telefon numaranızı bırakmanız kötü niyetli insanların sizi rahatsız etmesine yol açabilir ve bu sorundan sitemiz ( isilanlarim.net) sorumlu olmayacaktır. Bunu okuyup numaralarını bırakanlar sorumluluğu kabul etmiş sayarız.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1124 YORUM
 1. Seyhan Kaya dedi ki:

  İyi geceler köyde yaşadığım için benim ve eşimin iş imkanı sınırlı gecime katkı sağlamak için benimde çalışma gibi bir şansım yok onun için evde paketleme işi arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim Malatya Akçadağ kozluca büyük Mahalle köyün de yaşıyorum ve enim durumum da olan çok sayıda kişi var toplu bir şekilde iş ala biliriz

 2. İnayet dedi ki:

  Merhabalar Ankara dikmende oturuyorum evde paketleme işi almak istiyorum evime katkı saglamak ogluma destek olmam gerekiyor irtibata geçerseniz çok sevinirim

 3. Ümran dedi ki:

  Merhaba ben İzmir menemen’de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önceden çok paketleme işi yaptım yani yapabilirim evime katkıda bulunmak istiyorum iki tane büyük kızlarımda var bana yardım edebilecek lütfen bana getirebilir’misiniz çevremde yapabilecek kişiler de var gurup kurup yapmak istiyorum bana geri dönerseniz çok sevinirim

 4. Dilek dedi ki:

  Acil paketleme işi arıyorum Pendik’te oturuyorum

1 10 11 12