İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İstanbul Kadıköy Evde Ek İş Veren Firmalar 2015

İstanbul Kadıköy Evde Ek İş İlanları ve İş Veren Firmalar Listesi

Merhaba Sayın İş arayanlar. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisi olan Kadıköyde yaşıyorsanız ve evinize ek gelir sağlamak istiyorsanız size güzel haberlerimiz var. Ev hanımları 2015 yılında evde ek iş ilanları aratarak birbirinden güzel kazancı olan işler sayesinde para kazanabilmektedir. Eğer sizde bu hanımlardan birisi olmak istiyorsanız ve paraya ihtiyacınız varsa ve evde nasıl para kazanacağınızı bilmiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olacağız. 2015 Evde Ek İş İlanları her sene olduğu gibi bu sene de bomba gibi işlerle karşınızda olacaktır. Şimdi dilerseniz evde hangi işleri yaparsanız para kazanırsınız ve evde yapılacak en kazançlı işler hangileri bu konuda bilgi verelim.

Kadıköy Evde Ek İş İlanları 2015

Kadıköy Ev Hanımları evde boş durmayı sevmezler. Eğer sizde boş oturmaktan sıkıldıysanız ve bir nebze de olsa evinize ek gelir sağlamak istiyorsanız yapmanız gereken bir takım işler vardır. Bunların başında Kadıköy Evde Reçel İşi diyebiliriz.El lezzetiniz güzelse ve her meyveden reçel yaparım diyorsanız sizlerde reçel yapıp satabilirsiniz. Bu işten güzel paralar kazanan bayanlar vardır. Ayrıca sipariş üzerine de ek iş yapan ev hanımları vardır. Malzemeler sizden ya da iş verenden olabilir. Ona göre alacağınız ücreti konuşmanızda fayda vardır. Evde Reçel Yapmak ve Satmak gerçekten size güzel kazançla elde edebileceğiniz işler arasında yer almaktadır.

Evde yapılacak işlerden bir diğeri de havlu kenarı süsleme işi diyebiliriz. Özellikle dantel ve örgü işlerinden anlıyorsanız firmalar ile anlaşabilir yaptığınız ya da yapabileceğiniz ürünleri satarak para kazanabilirsiniz. Bizim Türk hanımları beceriklidir ve havlu kenarı süsleme işine de epey meraklıdır. Eğer sizde bu merakınızı kazanca çevirmek istiyorsanız mutlaka yapmanız gereken işlerdendir. Kadıköy Evde Ek İş İlanları 2015 yılında saymakla bitmez. Kalabalık olan ilçede anlaşabileceğiniz hediyelik eşya dükkanları ile anahtarlık yapıp satabilirsiniz.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Keçiören Evde Ek İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Ankara Keçiören Evde Ne İş Yapabilirim, Keçiören Ankara Ev Hanımları Ek İş 2015 ve Keçiören Evde Ek İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 105 YORUM
  1. nigar çakmak dedi ki:

    kadıköy de oturuyorum ek iş yapmak istiyorum tüm el işlerini yapabilirim

  2. Ayşenur Yoldaş dedi ki:

    Ben ve arkadaşlarım hızlı bir şekilde yapabiliriz geri dönüş yaparsaniz seviniriz

1 9 10 11