İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı Tarım İşçisi Alımı İlanı

Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı Isparta’da İşçi Alımı Yapıyor 2015 Haziran-Temmuz

Merhaba Sayın Okurlarımız. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından verilmiş olan ilana göre Isparta İlimizde görevlendirilmek üzere Geçici süreyle çalışacak işçi alımı yapılmaktadır. Eğer ilde ikamet ediyorsanız ve Bakanlıkta çalışmak istiyorsanız 29 Haziran 2015 tarihinde başlayan iş başvurusu 7 Temmuza kadar devam edecektir.Alınacak olan personeller Isparta Eğirdir’de Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde görev yapacaktır ve bir süre çalışabilecektir. Hangi pozisyonda görev yapacak bu konuda da bilgi verelim. Kamu kurumunda çalışacak olan işçi Yumuşak ve Sert Çekirdekli Meyve ve Fidan Üretimi kadrosunda görevlendirilecektir. Başvuru yapacak olanlarda herhangi bir mesleki şart aranmamakla beraber pratikten öğrenmesi yeterli sayılacaktır.

GTHB Geçici İşçi Alımı 2015

Isparta Eğirdir ilçesinde ikamet edenler ve Devlet Kurumlarında İşçi Alımı İlanlarını takip edenler için kaçırılmaması gereken bir ilandır diyebiliriz. Eğitim seviyesi olarak en az ilköğretim Mezunu olanlar bu pozisyonda görev yapacaktır.

Tarım İşçisi olarak 2015 Yaz Aylarında çalışmak isteyenler Isparta Eğirdir İŞKUR Aracılığı ile bu ilana başvuru yapabilecektir. Haziran ayında sadece memur ve personel alımı değil İşçi Alımı da yapılmakta ve bunlardan birisi de Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına aittir.

Başvuru Yapacaklarda Genel Şartlar:

En az ilköğretim mezunu olmak
Askerlik Durumu Yapılmış ya da yapılmamış herhangi bir şart yok
Tarım İşçisi Pozisyonunda çalışmak isteyen
Isparta Eğirdir’de yaşayanlar başvuru yapabilmektedir.

Yukarıda belirtilmiş olan şartları taşıyorsanız alt kısımda yer alan ilanın tam metnine göz atabilir detaylara ulaşabilirsiniz. Başvuru tarihleri arasında başvurularınızı yapabilirsiniz. Daha sonra başvurusu kabul edilenler ile iletişim kurulmaktadır.

GTHB Tarım İşçisi Alımı İlan Metni İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Medical Park Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Acil Servis Hemşiresi İş İlanları, Antalya Medical Park Hemşire Alımı ve Ebe Alım Özel Hastaneler Başvuru 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.