İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Hitit Medical Personel Temsilci Alımı İş İlanları 2015

Hitit Tıbbi Cihazlar İş Başvurusu ve Açık Pozisyonlar

Merhaba Sayın Okurlarımız. İzmir Merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren ve Tıp alanında firmaların,eczanelerin ihtiyaç duyduğu medikal ürünlerin üretimini satışını yapan Hitit Tıbbi Cihazlar daha fazla müşteriye ulaşabilmek için hem satış alanında Müşteri Temsilcisi Pozisyonunda görev alacak personeller arıyor hem de üretim tesislerinde görevlendirilecek yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Hem MYO Mezunu yani Önlisans Mezunu olanlar için iş imkanları sunan büyük medikal firması ayrıca Üniversite Mezunları içinde depolarda görevlendirmek üzere Şeflik kadrolarında alımlar yapmaktadır. Ürün satış ve pazarlama alanında daha önceden bir deneyiminiz varsa İş Başvurusu yapacak Medikal firması arıyorsanız tercih edebilirsiniz.

Hitit Medikal Kariyer

Belirttiğimiz gibi İzmir Merkezli olduğundan dolayı en fazla alımlar İzmir’de gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Eskişehir ilimizde de alımlar devam etmektedir. Bu belirtmiş olduğumuz illerden birisinde ikamet ediyorsanız ya da edebilirseniz aranan şartları da taşıyorsanız firmada işe başlamanıza engel bir durum yok demektedir. 2015 yılında halen işsizseniz ve İş Arıyorum diyorsanız sizlere önerebileceğiniz Tıbbi Cihaz Üretimi yapan firmadır. Alt kısımda hangi pozisyonlarda alımlar devam ediyor göz atabilirsiniz.

Hitit Tıbbi Cihazlar Açık Kadrolar

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
Depo Şefi
Satış Pazarlama Sorumlusu
Reachtruck Operatörü

Sağlık alanında faaliyetlerine devam eden Hitit Medikal bu belirtilmiş olan kadrolarda alımlar yapmaktadır. Yıl içerisinde pozisyonlar güncelleniyor.Forklift Operatörü olarak belgeniz ehliyetiniz varsa belirtilmiş olan Reachtruck pozisyonu için başvuru yapabilirsiniz. Kadrolarda aranan kriterlere bakmak için alt kısımda yer alan kırmızı renkli bağlantıdan yardım alabilir ve kariyerinizin başlangıcını yapabilirsiniz.İyi bir sağlık firmasında çalışmak isteyenler ve uzun dönemde faydalı olmak isteyenler bakmadan geçmesin diyoruz.

Hitit Medikal İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/hitit-tibbi-cihazlar-a-s-is-ilanlari-c5502-p30385/

Bir önceki yazımız olan 2015 Temmuz Tüm Memur ve Personel Alımı İlanları başlıklı makalemizde Devlet Kurumları Temmuz 2015 İlanları Başvuru, Hangi Devlet Kurumları Memur Alımı Yapıyor 2015 ve İşçi Alımı Temmuz 2015 Tüm İlanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.