İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İGDAŞ 2015 Personel ve İşçi Alımı Başvurusu

İGDAŞ Doğal Gaz İstanbul İş İlanları – Açık Pozisyonlar

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin nüfusu en kalabalık olan illerinden İstanbul ilimizin doğal gaz hizmetini karşılayan ve doğal gaz dağıtımı yaparak bu ilin büyük bir yükünü çeken en büyük şirketlerden birisi olan İGDAŞ elbette bünyesinde çalıştıracak görevlilere de ihtiyaç duymaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İETT ve diğer şirketlerin birleşimi ile kurulmuş olan İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinde çalışmak istiyorsanız sizlerde başvuru formu doldurarak şirkete CV Gönderebilirsiniz. İGDAŞ Eleman Alımıİstanbul ilimizde yoğun olarak çalışma gösteren ve özellikle de kış aylarında ummalı bir çalışma içerisinde olan İGDAŞ Personelleri arasında yerinizi almak istiyorsanız İnsan Kaynakları sizlere imkan sunuyor.

İstanbul bildiğiniz üzere sadece ısınmak için değil ocaklarda da ateş ihtiyacını doğal gazdan karşılamaktadır. Artık hayatımızın her noktasına girmiş olan bu doğal gazlar ara ara sorun çıkarttıkları zaman İGDAŞ Personelleri tarafından anında müdahale edilmektedir.

İGDAŞ elemanlarının arasında olmak istiyorsanız belirli şartları taşıyor olmanız gerekmektedir.İnsan Kaynakları sizlere açık pozisyonlar vermek yerine direkt CV doldurup gönderebileceğiniz bir sistem hazırlamış.

Bu sistem sayesinde sizlerde öz geçmişinizi yazıyorsunuz ve sisteme fotoğrafınızı yüklüyorsunuz.  Bu sayede size uygun bir pozisyon oluşması halinde iletişim sağlanmakta ve görüşmeler başlamaktadır.Ayrıca Personel seçimi, yazılı ve/veya sözlü sınav/mülakat yöntemiyle yapılmakta olup Sınav yönteminin ve sınav komisyonunun belirlenmesinde Genel Müdürlük yetkilidir.

Sizlere alt kısımda vereceğimiz bağlantı adresine gireceğiniz zaman karşınıza çıkacak başvuru formunu eksiksiz ve düzgün bir biçimde doldurup göndermenizi istiyoruz. Bu sayede aradığınız işi bulabileceksiniz. Hepinize bol şans dileriz.

İGDAŞ İş Başvuru Formu İçin:

http://www.igdas.com.tr/BasvuruFormu?id=249

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.