İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İhracatçılar Birliği 2015 Yılı Personel ve Uzman Alımı

Akdeniz -İstanbul İhracatçılar Birliği Uzman Memur Alımı

Merhaba Sayın Okurlarımız. Sevindirici haber ülkemizde en fazla ihracat yapılan bölgelerin birliklerinden geldi. İstanbul ve Akdeniz ihracatçılar birlikleri 2015 yılında çeşitli pozisyonlarda ve görevlerde personel ve uzman alımı yapacaktır. Eğer sizlerde başvuru yapmak istiyorsanız bazı kriterleri taşıyor olmanız gerekmektedir.Son Başvuru Tarihi 19 Mart 2015 tarihi olup şahsen veya posta yolu ile başvurular kabul edilmektedir. Peki hangi pozisyonlarda alım yapılacak ve aranan şartlar neler bunlara bir göz atalım.

İhracatçılar Birliği Personel ve Uzman Alımı 2015

1) Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’ne 2 (İki) Uzman Yardımcısı olmak üzere sınavla toplam 2 (iki), İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’ne 4 (Dört) Uzman Yardımcısı, 1 (Bir) Bilgisayar Programcısı, 1 (Bir) idari Memur, olmak üzere sınavla toplam 6 (Altı) personel alınacaktır.

2) Uzman Yardımcısı ve Bilgisayar Programcısı kadrosuna başvurmak için, İngilizce Yabancı Dil Bilgisinden, 2013 – 2014 yıllannda gerçekleştirilen Yabancı Dil Sınavfndan (YDS) en az 70 ve yukarı puan almış olmak veya uluslararası kabul gören dil sınavlarından en az 70 puana karşılık gelen ve Yüksek öğretim Kurulu tarafından belirlenen kriterlere göre eşdeğer olan asgari puanı almış olmak, (İkinci yabancı dil tercih sebebi olacaktır.)

3) Alınacak personel sayıları aşağıda belirtilmiş olup, sınava katılma şartları ve sınava ilişkin ayrıntılı bilgiler TİM ve İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliklerinin web adreslerinde yayımlanmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

BİRLİK ADI ALINACAK PERSONEL SAYISI TELEFON/WEB ADRESİ ADRES
Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKIB) 2 Uzman Yardımcısı 0(324) 325 37 37 www.akib.org.tr Limonluk Mah. Vali Hüseyin Aksoy Cad. No:4 Yenişehir 33120 MERSİN
İstanbul İhracatçı Birlikleri (IIB) 4 Uzman Yardımcısı 1 Bilgisayar Programcısı 1 İdari Memur 0(212) 454 05 00 www.iib.org.tr Dış Ticaret Kompleksi Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi Yenibosna/ Bahçelievler/ İSTANBUL

Başvuracak adayların Lisans bölümü olarak İşletme,İktisat,Maliye,Uluslararası İlişkiler ve Gıda ve Ziraat Mühendisliği gibi alanlardan mezun olması gerekmektedir. Ayrıca 2013 ve 2014 tarihinde yapılan KPSS’den en az 70 puan ve üzeri almış olanlar başvuru yapabilmektedir. Başvurular hakkında ayrıntılı bilgiye yukarıda yazan adreslerden ve sitelerden ulaşabilirsiniz. Herkese bol şans dileriz.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.