İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İLBAK Holding Personel ve Eleman Alımı Başvurusu

İLBAK Holding İş İlanları ve Açık Pozisyonlar 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. 2010 yılında kurulmasına rağmen bir çok farklı sektörde faaliyet göstererek başarıya ulaşmış olan İlbak Holding ülkemizde Ankara ve İstanbul illerinde hizmet gösteren ve eleman alımları yapan holdingler arasında yer almaktadır. Farklı şirketlerden oluşan bu holding İletişim ,Medya İnşaat ,Baskı Hizmetleri ,Madencilik ,Turizm gibi sektörlerde hizmet vermekte ve hızla büyümeye yolunda ilerlemektedir. Eğer sizde bu holdingde çalışıp kariyer olanaklarından faydalanmak istiyorsanız size vereceğimiz ilanlar arasından size uygun olana başvuru yapabilirsiniz. Farklı sektörlerde hizmet verdiğinden dolayı farklı alanlarda personel alımları yapmakta ve kadrosunu genişletmektedir.

İlbak Holding İş İlanları ve Kariyer İmkanları 2015

İnsan Kaynakları tarafından verilen ilanlara göre 2 Mart 2015 tarihine göre toplamda 25 açık pozisyonun bulunduğu holdingde İstanbul ve Ankara bulunan Holding Ofislerinde çalışabilecek personeller alacaktır. Ayrıca bünyesinde bulundurduğu Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel’de görev alacak hotel personelleri alacaktır.Şimdi dilerseniz hep beraber hangi pozisyonlarda alım yapacak. İş Başvurusu yapmadan önce size göre bir iş olup olmadığına bakmanızda fayda vardır.Bir kaç tane pozisyonu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İLBAK Holding İşe Alınacak Personeller

1-Harita Teknikeri
2-İnşaat Mühendisi
3-Elektrik Teknikeri
4-Muhasebe Uzmanı
5-İş Güvenliği Uzmanı
6-Satış Temsilcisi

gibi pozisyonlarda alım vardır. İnşaat sektöründe de boy gösteren holding bu yüzden bu sektörde çalışacak personeller de aramaktadır. Peki İlbak Holding İş Başvurusu yapmak için gerekenler neler merak ediyorsanız aşağıda yer alan kırmızı bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu sayede açık pozisyonlara başvuru için aranan kriterlere göz atabilirsiniz. Hepinize bol şans dileriz.

İLBAK Holding İş İlanları İçin:

http://www.kariyer.net/ilbak-holding-a-s-is-ilanlari-c15826-p6390/

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. dincerokkes@gail.com dedi ki:

    merhaba benim adım ökkeş dinçer ben ilbak holding çalışmak istiyorum yurtdışı şantiyesinden çalışma iyisin ben tır şöförüyüm çanakkale’den çalıştım istanbul ben çalıştım kırkayak şöförüyüm yurtdışından sizlerle çalışmak istiyorum benim numaramı söylüyorum 539 720 00 93 beni arayınız l