İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ankara Keçiören Evde Ek İş İlanları 2015

Ankara Keçiören Evde Ek İş Veren Firmalar 2015

Merhaba Sayın İş arayanlar. Ev hanımları bu yazımız sizleri ilgilendiriyor. Eğer sizde evde ek gelir sağlamak istiyorsanız ve aile bütçenize biraz katkı sağlamak istiyorsanız size evde yapabileceğiniz birbirinden güzel iş ilanları sunmaya devam ediyoruz. Son zamanlarda ev hanımları ve üniversite öğrencileri ek gelir sağlamak için evde bir takım işler yapmaktadır. Firmalar ile anlaşmakta ve eve ek iş veren firmalar sayesinde para kazanmaktadır. Bu işler hangileri diye soracak olursanız sizlere bilgi verelim. Keçiören de Evde en çok yapılan işlerin başında davetiye katlama iş,anahtar işi,kına süsleme işi ve lavanta keseleme işi gelmektedir. Bu işlerden birisini sizde evde ekibiniz ile yapabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Şimdi işin ayrıntılarına geçelim.

Ankara Keçiören 2015 Evde Ek iş İlanları

Ankara Evde Yapılacak İşler in başında evde kına paketleme işi gelmektedir. İnsanlar mutlu günlerinde bu ürünleri yaptırmaktadır. Firmalarda iş yüklerini hafifletmek ve ev hanımları için istihdam oluşturmak için bu işleri artık ev hanımlarına ya da üniversite öğrencilerine vermektedir. Firmaların size vereceği malzemeleri bir araya getirerek harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Kına Paketi Süsleme İşi sayesinde güzel paralar kazanan ev hanımları vardır. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ve evde boş oturmaktan sıkılan bayanların yapacağı güzel işlerden birisidir.

Keçiören Ek İş Veren Firmalar ayrıca Evde Kutu Katlama İşi de vermektedir. Bir takım firmalar içerisinde ürünlerini sattıkları kutuları yapmaları için ev hanımlarına vermektedir. Peki bu işten nasıl para kazanabilirim diye merak ediyorsanız size kısaca anlatalım. Firmaların size vereceği kutuları siz katlayarak bir poşet haline getiriyorsunuz. Yani kartın poşet haline getirilecektir. Bu sayede sizlerde para kazanabileceksiniz. Ankara Evde Ek İş Yapmak 2015 yılında daha farklı firmalar ile de çalışabilirsiniz. Anahtarlık Süsleme İşi gibi işlerde yapabilirsiniz.

FİRMALARIN İLANLARI HAKKINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Ankara Çankaya İlçe Evde Ek İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Çankaya Ev Hanımları Ek İş 2015, Çankaya Evde Bebek Şekeri İşi 2015 ve Çankaya Evde Davetiye Katlama İşi 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1759 YORUM
  1. Figen dedi ki:

    Paketleme işi yapilir

1 168 169 170