İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İzmir Evde Ek İş İlanları | Evlere İş Veren Firmalar

Merhaba Sayın Okurlarımız. Günümüzde gerek işsizlik oranının yüksek olması sebebiyle gerek ise ev hanımlarının artık boş vakitlerinde evde ek iş yapmak isteyerek ailelerine katkıda bulunması gibi sebepler nedeniyle evde ek iş ilanlarına olan ilgi gittikçe artmaya başlamıştır. Dolayısıyla son zamanlarda evde ek iş yaparak ek gelir elde edenlerin sayısı gittikçe artmaya başlamıştır. Artık firmalarda kendilerinin yetişemediği durumlarda evlere iş vererek ev bütçelerine de katkıda bulunuyorlar. İzmir’de evde ek iş ilanları hakkında detaylı bahsedecek olursak; evde kına paketleme işi, evde boncuk işi, evde davetiye katlama işi, evde sabun paketleme işi gibi belli başlı işler evde yapılan başlıca ek işler arasında yer almaktadır.

Ayrıca sadece şehir bazında bakmazsızın evde makale yazarak da ek gelir elde etmeniz mümkündür. İnternette yapacağınız küçük bir araştırma sonucunda makale yazma karşılığında ek gelir elde edebileceğiniz kaynaklar bulmanız mümkündür. Yazdığınız makalelerin konusu ise işveren tarafından sizlere bildiriliyor. Verilen makaleleri istenilen süre içerisinde yazdığınız taktirde anlaştığınız ücret doğrultusunda para kazanmanız mümkündür.

Makale yazma işinde en önemli kısım ise yazacağınız makalenin kelime sayısıdır. Yazılan kelime sayısına göre ücretlendirme de değişmektedir. Örnek vermek gerekir ise; 100 – 150 kelime arasında bir makaleye ortalama 1 ila 1.5 TL arasında ücret ödenmektedir. Aynı şekilde kelime sayısı arttıkça makale başına verilen ücret de o derecede artmaktadır. Fakat makale işinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise özgünlüktür. Yazacağınız makalelerin hepsi kopyala – yapıştır olmaksızın size ait olmak zorundadır.

Evde yemek yaparak ek gelir elde etme trendi de son zamanlarda dikkat çeken evde ek işler arasında yer alıyor. İşverenlerin sizden istediği yemekleri anlaştığınız ücret doğrultusunda yaparak işverene teslim ederek para kazanmanız mümkündür. İşveren de bu yemekleri sizden gelip evinizden alabilir fakat bu sizin yaptığınız anlaşmaya göre de değişiklik gösterebilir.

Bunun yanı sıra evlere boncuk işi veren firmaların sayısı da İzmir’de fazladır. Evde boncuk işi yapmak isteyenlerin, İzmir ilinde bu tarz firmalarla iletişime geçmek daha kolaydır. Ayrıca boncuk işinin yanı sıra abiye üzerine boncuk ve pul nakış yapma işleri gibi işler de İzmir’de popüler evde ek işler arasında yer alıyor. Dolayısıyla bu tarz işlere eli yatkın ve pratik olanların bu işleri elde etmesi daha kolay ve rahat olacaktır.

İzmir’in Eşrefpaşa, Konak gibi ilçelerinde boncuk işi ve abiye üzerine nakış yapma gibi işler veren firmaların ya da şahısların olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra İzmir’in Buca ilçesinde dantel işi verenlerin olduğu da bilinmektedir. Dolayısıyla bu tarz iş veren firmalar ya da şahıslar ile iletişime geçmek için yorum olarak AD SOYAD – İZMİR/İLÇE – MAİL ADRESİ gibi bilgilerinizi yazarak bu firmaların sizler ile iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Güvenliğiniz açısından açık ev adresi ve telefon numarası yazmamaya özen gösteriniz. Mail adresi ve bulunduğunuz ilçeyi yazmanız işverenlerin sizler ile irtibata geçmesini sağlamak için yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde Davetiye Katlama İşi Yapmak | Eve İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Evde Davetiye Katlama İşi Konya 2016, Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır? ve Evde Davetiye Katlama İşi Yapmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1550 YORUM
 1. Merve dedi ki:

  İzmir karşıyakada oturuyorum evde 4 kişiyiz elimizden her iş gelir. Teşekkürler

 2. Cengiz dedi ki:

  İzmir konak ilçesinde oturmaktayım evde ek iş yapmak istiyorum.

 3. tuğçe dedi ki:

  İzmir buca

 4. aynur dedi ki:

  çiğli

 5. Hasret dedi ki:

  Hasret aslan ızmir narlıdere

 6. Nazire dedi ki:

  Izmir bayraklida oturuyom evde is yapmak istiyom nerede alabilirim

 7. Nazire dedi ki:

  Izmir bayraklida oturuyorum evde is istiyorum

 8. Elif dedi ki:

  Ise ihtiyacım var izmir karabaglarda oturuhorum

 9. Derya dedi ki:

  İzmir Eşrefpaşa evde iş yapmak istiyorum derya hanım

 10. Meryem Taştelen dedi ki:

  Bornova mevlana Mah oturuyorum bende eve iş istiyorum yardımcı olurmusunuz

 11. arzu dincer dedi ki:

  izmir karşıyakada oturuyorum 45 yaşında emekliyim belimde sorun oldugu için ayakta çalışamıyorum elim hızlı ve becerikliyimdir evde yapabilecegim işler arıyorum

 12. nimet çelik dedi ki:

  merhabalar izmir buca da ikamet ediyorum el pratikliği ve hızlılığa önem veriyorum kolay gelsin

1 14 15 16