İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İzmir Buca Evde Ek İş İlanları 2015 ve İş Veren Firmalar

İzmir Buca Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en kalabalık illerinden birisi olan İzmir’e bağlı Buca İlçesinde yaşıyorsanız sizlere ev hanımlarının ve üniversite öğrencilerinin kolaylıkla yapabileceği ve para kazanabileceği ek iş imkanları sunmaya devam ediyoruz. Artık ülkemizde iş bulmanın çok zor olduğu şu günlerde sizlerde aileniz için ve bütçeniz için para kazanmak istiyorsanız evde yapabileceğiniz iş imkanları bulunmaktadır. Buca’da Evde Ne İş Yapabilirim diye merak ediyorsanız bu konuda bilgi verelim .

İzmir Buca Ev Hanımlarına EK iŞ 2015

Nüfusun çok kalabalık olduğu İzmir’in Buca İlçesinde yaşayan bayanlar için evde yapabilecekleri işlerin başında evde kurabiye işi gelmektedir. Evde Kurabiye ve Pasta yaparak bunları pastanalere satabilir para kazanabilirsiniz. Eğer el lezzetinize güveniyorsanız ve bu işte daha önce tecrübeniz varsa size yakın pastaneler ile iletişim kurup anlaşabilirsiniz. Dilerseniz de bireysel olarak satış yapabilir para kazanabilirsiniz. Evde yapılabilecek işler gerçekten çok geniş bir yelpaze çerçevesinde oluşmaktadır. Evde yapabileceğiniz işler sizin el beceriniz ile de doğru orantılıdır. Yani sizin beceriniz hangi yönde ise bu yönde iş yapabilirsiniz.

Evde yapabileceğiniz Takı ve Boncuk İşi sayesinde de para kazanabilmeniz mümkündür. Bu takı malzemelerini toptancılardan ucuza alabilir ve bu malzemeleri bir araya getirerek farklı ürünler ortaya çıkartıp bunların satışını hem sıcak satış yapabilir hem de internet üzerinden satış yaparak para kazanabilirsiniz. Gerçekten aklını kullanabilen insanlar internet üzerinden sanal mağaza açmakta ve ürünlerini burada satabilmektedir. Ama internet üzerinden değil de kişisel olarak direkt satmak isteyenler firmalar ile ve bu ürünlerden satın almak isteyen mağazalar ile iletişim kurmaları gerekmektedir.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 331 YORUM
 1. Tuğba dağdelen dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 2. Merve dedi ki:

  2 kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz

 3. elif dedi ki:

  3 kisiyiz evde ek is istiyorum donerseniz sevinirim

 4. Cahit dedi ki:

  2 kişiyiz evde is yaparak ek gelir elde etmek istiyoruz

 5. şule dedi ki:

  Ben şule izmir bucada oturuyorum öğrenciyim boş zamanim cok fazla ve işe ihtiyacim var geri donüş yaparsaniz sevinirim.

 6. busra dedi ki:

  Izmir işci evleri yikik kemerde oturuyoruz evde ek iş ariyorum

 7. ezgi akın dedi ki:

  İzmir bucada oturmaktayım evde yapacileceğim bir iş aryrum

1 30 31 32