İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Lise Takdir Teşekkür Hesaplama 2018 (9. 10. 11. 12. Sınıf)

9. 10. 11. 12. Sınıf Lise Takdir Teşekkür Hesaplama Robotu

Her ne kadar ülkemizde sıklıkla eğitim sisteminde değişiklikler olsa da lisede takdir ve teşekkür hesaplama sistemi yıllardır hemen hemen aynı şekilde seyir etmektedir. Liselerde yüzlük puan sistemi ve beşlik not sistemi kullanılmaktadır. Bu doğrultuda eğer zayıf notunuz yok ise not ortalamanız 70 ve üstü ise teşekkür, 85 ve üstü ise takdir belgesi almaya hak kazanıyorsunuz.

Türkiye’de her yıl liseye başlayan öğrenci sayısı oldukça fazladır. Kimisi orta okuldan sonra liseye adapte olmakta zorlanır iken kimi de zorlu bir orta okul ortamından sonra liseye çok daha kolay adapte olabiliyor. Ancak lisede takdir ve teşekkür almak orta okuldakinden biraz daha zorludur. Çünkü üniversiteye hazırlık ortamı alıştırılması ardından notlar tamamen kendi başarınıza doğru orantılı olarak verilmektedir. Sınavdan aldığınız puanlar neticesinde aldığınız notlar karne hanenize yansımaktadır.

İsilanlarim.NET ekibi olarak yarı dönem ve yıl sonunda belge alıp alamayacağınızı hesaplamanız için sizlere özel takdir ve teşekkür botu tasarladık. Sitemizi kullanarak karneniz ile birlikte takdir ya da teşekkür alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Okul Birinciliği Kontenjanı Olan Üniversiteler 2018 başlıklı makalemizde Okul Birinciliği Kontenjanı ÖSYM 2017 Listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.