İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Oses Çiğköfte Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Etsiz çiğ köfte son yılların en popüler yiyeceklerinden. Hem hızlı hem de lezzetli olması çiğ köfteyi daha da çekici hale getiriyor. Gece acıkan öğrenciler, atıştırmalık arayan vatandaşlar genellikle çiğ köfteye yöneliyor. Etsiz çiğ köfte vegan beslenmeyi tercih edenler için de uygun olduğundan her kesime hitap ediyor diyebiliriz.

Çiğ köftenin her geçen gün popülerleşmesi birçok markanın da doğmasına vesile oldu. Genellikle bayilik vererek çalışan bu markalardan biri de, Oses Çiğköfte. 

Ülkemizin neredeyse tüm illerinde şubesi olan ve çiğ köfte lezzetini bize yaşadığımız şehirde yaşatan Oses Çiğköfte, birçok girişimci tarafından takip ediliyor. Kendi işini kurmak isteyen kişiler Oses bayilik alma işlemi için neler yapmaları gerektiğini merak ediyorlar. Bizler de sizler için bu konuda araştırma yaptık ve Oses bayilik şartları, çiğ köfteci açma maliyeti gibi önemli konularla ilgili bilgileri bir araya getirdik. Siz de Oses Çiğköfte bayileri arasındaki yerinizi almak istiyor, şartlar ve O ses Çiğköfte bayilik ücreti hakkında detaylı bilgi arıyorsanız, bu yazımızı inceleyebilirsiniz. 

Oses Çiğköfte Dükkanı Açmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım? 

Oses Çiğköfte bir zamanlar kendi arabasında seyyar satıcılık yapan Osman Yaşar tarafından 1993 yılında kuruldu. Türkiye’nin ilk çiğ köfte fabrikasını açan girişimci zaman içerisinde işini büyüttü ve Oses bayileri tüm Türkiye’ye yayıldı.

Eğer siz de Oses Çiğköfte bayiliği almak istiyorsanız çok geç olmadan işe koyulabilirsiniz. Markanın sizden istediği şartları yerine getirdiğiniz takdirde çok geç olmadan işletmenizi halka arz edebilirsiniz. 

Oses Çiğköfte Bayilik Şartları Neler?

Ortalama olarak 500 den fazla noktada şubesi bulunan Oses Çiğköfte bayilik almak İçin sizlerden bir takım şartları yerine getirmenizi istemektedir. Firmanın franchising alma şartları ve sözleşme detayları şu şekilde sıralanabilir:

 • Oses Çiğköfte lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına franchise bedeli almamaktadır. Yani, Oses çiğköfte franchise bedeli adı altında yapmanız gereken herhangi bir ödeme yoktur. 
 • En önemli nokta Oses’in kurumsal kimliğine uygun bir çiğ köfte dükkan dekorasyonu yapılması ve sözleşmeye harfiyen bağlı kalınmasıdır. 
 • Açılacak dükkan işlek bir caddede veya yaya yolu üzerinde yer almalıdır. 
 • Açılacak işletmenin giderleri bayiyi açan kişiye aittir. 
 • Oses Çiğköfte yalnızca işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir.
 • Oses Çiğköfte bünyesinde görev yapan eğitmenler işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır.
 • Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.
 • Türkiye geneli fiyat politikası sabittir.
 • Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.
 • Oses Çiğköfte ile çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız.
 • Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.
 • Eğer şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla, yapabilirsiniz.
 • Açılışınızda kullanmak üzere ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır.
 • Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz profesyonel ekibimiz sizin için gerekli hazırlıkları tamamlayacaktır.

Görüldüğü gibi markanın yerine getirilmesi zor bir şartı yok. Genel olarak satışı artırmaya yönelik önemli hususlar var. Zaten siz de Oses Çiğköfte bayilik yorumları arasında gezinirseniz şube açmanın ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz. 

Oses Çigköfte Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Sözleşme metnini özetlediğimiz bölümde de bahsettiğimiz gibi Oses franchise bedeli almıyor. Yani, Oses Çiğköfte bayilik ücreti diye bir şey yok. Sadece dükkan masrafları söz konusu. Siz işletmenizi kurmak ve yürütmek için ihtiyaç duyduğunuz miktarları karşıladığınız sürece Oses çiğköfte bayilik fiyatı talep etmiyor. 

Oses Çiğköfte bayilik fiyatları olmadan nasıl kar ediyor diye düşünebilirsiniz. Olaya şu açıdan bakın. Siz onların ürünlerini satmak için onlardan ürün satın alıyorsunuz. Bu arada adı duyulan ve yayılan marka daha çok müşteriye sahip oluyor ve ürüne talebi artıyor. Bu şekilde hem siz kazanıyorsunuz hem Oses Çiğköfte.

Siz de yalnızca dükkana masraf yaparaj Oses bayisi olabilirsiniz. Oses Çiğköfte bayilik formuna bölüm sonunda verilen linkten ulaşabilirsiniz. Uygun bir dükkan bulduktan sonra markanın istediği şekilde dekore etmeniz gerektiğini unutmayın. Zaten bu aşamada Oses yetkilileri size yardımcı olacaktır. 

15.000 – 20.000 TL’ye kendinize ait bir dükkan açarak Oses Çiğköfte ürünlerini satmaya başlayabilirsiniz. Eğer açılış işleriyle kendiniz uğraşmak istemiyorsanız Oses Çiğköfte ile belirli bir ücret karşılığında anlaşarak dükkanın dekorasyon işlerini onlara havale edebilirsiniz. 

Oses Çiğ Köfte Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan Niğde Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Ev Hanımlarına Ek İş, Evde Ek İş Yapmak 2015 ve Niğde Ev Hanımları Ek İş İmkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Hüseyin ascı dedi ki:

  Bayilikte ekipman masa sandalye vs neler var 15 edermi yapacagınız dizayn

 2. Beyhan dedi ki:

  Bahçeşehir veya esenkent bölgesinde bayilik almak istiyorum bilgi verirmisiniz

 3. Serhat tali dedi ki:

  Muş bulanık ilçesine bayilik almak istiyorum bilgilendirir misiniz

 4. Mirsat Acar dedi ki:

  Bayilik almak istiyorum.

 5. ali dedi ki:

  Merhaba esenyurt marmara park da bayi lik açmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 6. Erdal dedi ki:

  Merhaba bende bayilik almak istiyorum fakat biraz tedirginim. Is yapar mı yapmaz mı o yüzden tedirginlik var.

 7. Serhat dedi ki:

  Betül ve Defne bişey sora bilirmiyim bayilik aldınızmı bende almaleak istiyorum fikriniz nedir yardımcı olabilirmisiniz.

 8. Levent dedi ki:

  Merhaba. O SES ÇİĞ KÖFTE PAKET içeriği nelerden oluşur ve bu paketin net ücreti nedir? Lütfen beni bilgilendirin? SELAMLAR.

 9. Defne dedi ki:

  İstanbul Maltepe’de yazıyorum bayilik almak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum ev hanımıyım

 10. Rıdvan Kavak dedi ki:

  Bayilik almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 11. Betul asici dedi ki:

  Bursa mudanyada ikametgah etmekteyim o ses çığ köfte bayiliginizi almak istiyorum