İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

TRT Mali Denetçi ve Uzman Yardımcısı Alımı İlanı

TRT Mali Denetçi ve Uzman Yardımcısı Alımı 2016 İş Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan TRT, yapmış olduğu açıklama neticesinde mali denetçi yardımcısı ve uzman yardımcısı alımı yapacağını duyurdu. Bu bağlamda TRT kurumuna 10 mali denetçi yardımcısı alımı ve 20 uzman yardımcısı alımı yapılmak üzere toplamda 30 personel alımı yapılacaktır. TRT’de mali denetçi yardımcısı ya da uzman yardımcısı olarak çalışmak isteyen ve en önemlisi iki unvan için da başvuru kriterlerini sağlayan adaylar başvurularını gerçekleştirebilir. İki unvan için de farklı başvuru koşulları ve kriterleri bulunmaktadır. Bu koşulları dikkatli bir şekilde okuduktan sonra başvurularınızı gerçekleştirmeniz başvurunuzun neticesi açısından daha sağlıklı ve olumlu olacaktır. Alımlar yazılı ve sözlü sınavların ardından gerçekleşecektir.

TRT-30-PERSONEL-ALIMI-2016

TRT MALİ DENETÇİ VE UZMAN YARDIMCISI ALIMI GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

1. Türk Vatandaşı olmak,

2. Kamu haklarından yasaklı bulunmamak,

3. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

4. Askerlikle ilişiği bulunmamak; askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

5. Engelli personel istihdamına ilişkin mevzuat hükümleri saklı kalmak üzere görevini devamlı yapmasına engel olabilecek zihinsel engeli bulunmamak,

6. 01 Ocak 2015 tarihi itibarıyla 35 yaşından büyük olmamak (01 Ocak 1980 ve daha sonra doğmuş olanlar başvurabilir.),

7. Yurdun her yerinde görev yapmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek,

8. Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak.

MALİ DENETÇİ YARDIMCILIĞI İÇİN ÖZEL ŞARTLAR

Adayların, sınava son başvuru tarihi itibariyle en az dört yıllık lisans eğitimi veren siyasal bilgiler, hukuk, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarının birinden mezun olmaları ve 05-06 Temmuz 2014 veya 04-05 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarının birinden KPSSP35 puan türünde 70 ve üzeri puan almış olmaları şarttır.

Başvurular 7 Aralık 2015 tarihinde saat 09:00’da başlayıp 8 Ocak 2016 tarihinde saat 18:00’da sona erecektir. Sınav başvuruları, TRT Genel Müdürlüğünün www.trt.net.tr internet adresinde yayınlanacak olan başvuru formu ile elektronik ortamda yapılacaktır. Başvuru formunda yer alacak vesikalık fotoğraf son 6 ay içerisinde çekilmiş, mevzuata uygun, kişiyi kolaylıkla tanıtabilecek nitelik ve çözünürlükte olacaktır. Adaylar, 04 Aralık 2015 tarihinde TRT Genel Müdürlüğü tarafından ilan edilen Yönetim Hizmetleri Uzman Yardımcısı ve Mali Denetçi Yardımcısı kadro unvanlarından yalnızca birisine başvuruda bulunabilecektir.

TRT Mali Denetçi Yardımcısı Alımı İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ

UZMAN YARDIMCISI ALIMI İÇİN ÖZEL ŞARTLAR

Adayların sınava son başvuru tarihi itibariyle üniversitelerin en az dört yıl süre ile eğitim veren siyasal bilgiler, hukuk, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki en az dört yıl süreli fakülte veya yüksekokullardan birinden mezun olmak. 5-6 Temmuz 2014 veya 4-5 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarından birinden KPSSP37 puan türünde 70 ve üzeri puan almış olmak.

Bir önceki yazımız olan Yatılı Gece Bekçisi Arayan Fabrikalar, İnşaatların İlanları başlıklı makalemizde Ek İş Olarak Gece Bekçiliği Yapmak, Emekliye Gece Bekçiliği İş İlanları ve Gece Bekçisi Alımı Yapan Firma İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.