İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu 80 Sağlık Teknikeri Alımı 2015

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu 80 Sağlık Personeli Alıyor

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ankara 15.idare mahkemesinin almış olduğu karar doğrultusunda 2013/1 KPSS’e girmiş olan ve Tablo/2 ‘ ye göre yerleştirme kararının iptal edilmesinden sonra 80 kişilik kadro açıldı. Sağlık alanında çalışmak isteyenler için fırsat doğdu diyebiliriz. ÖSYM tarafından yapılan açıklamaya göre bugünden itibaren yani 20 Şubat 2015 tarihinde alınacak 2 Mart 2015 saat 23.59’a kadar sürecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar şimdiden kolları sıvadı. Eğer sizlerde Sağlık Teknikeri Ataması bekleyenlerdenseniz size erken bir müjde vermiş olduk bu şekilde.

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu 80 Personel Alımı 2015

Peki Kimler Başvuru yapabilecek yani aranan nitelikler neler sizlere bu konuda bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle başvuruda bulunabilmek için 2013 KPSS’e girmiş olmak gerekmektedir ve ayrıca başvuru yapacak kadar puan alınmış olması gerekiyor.

En az kaç puan gerekiyor diye soranlar için bu puan hakkında net bir bilgi yok ancak başvuru yapacak adaylarda 3063 ve 3064 nolu niteliklere sahip olmaları şartı aranmaktadır.Eğer sizlerde başvuru yapmak istiyorsanız 2 Mart’a kadar süreniz var. Türkiye Halk Sağlığı Kurumunda görev alabilmek için ÖSYM tarafından yayınlanan ilanın tam metnine ulaşabilmek için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. Tekrar belirtmek istiyoruz ki 80 Adet Sağlık Teknikeri Alımı yapılacaktır.

Başvuru Duyurusu İçin TIKLAYINIZ

Başvurulabilecek Kadrolar için TIKLAYINIZ.

 

Bir önceki yazımız olan Kamu Düzeni Ve Güvenliği Uzman Yardımcısı Alımı 2015 başlıklı makalemizde Kamu Düzeni Ve Güvenliği Mart 2015 Uzman Alımı, Kamu Düzeni Ve Güvenliği Müsteşarlık İş İlanları 2015 ve Kamu Düzeni Ve Güvenliği Personel Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.