İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ünlü Sanatçı Ankaralı Namık 7.Kattan Düşerek Öldü

Ankaralı Namık Öldü Mü ?

Merhaba Sayın Okurlarımız.Şuan gelen bilgilere göre Ankaralı Namık’ın hayatını kaybettiğine dair haber gelmekte.Ankaralı Namık ismiyle tanınan sanatçı Namık Uğurlu, oturduğu apartmanın 7.katından düşerek hayatını kaybetti.Ancak ölüm sebebinin ne olduğuna dair henüz bilgi verilmedi. İntihar mı etti ? yoksa bir kaza sonucunda mı öldüğü araştırılmaktadır.Sanat camiasında adını Ankaralı Namık olarak duyurmuş olan ünlü sanatçı aslında eğitim seviyesi oldukça yüksek olan birisidir.İnönü Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirmesine karşın mesleğini icra etmeyip müziğe yönelen Ankaralı Namık özellikle de yapmış olduğu hareketli Ankara müzikleri için geniş bir hayran kitlesine sahip. Arabada 5 evde 15, şişeler, İstanbul Hovardası, Çiçeğim, Gelin mi Oldun, Gözlerin Aklımda Kaldı, Hadi Çıkta Gel, Kafam Bozuk, Layık Değilim gibi şarkıları vardır.

ANKARALI NAMIK ÖLDÜ

ANKARALI NAMIK NEDEN ÖLDÜ ?

Ankaralı Namık ismiyle tanınan sanatçı Namık Uğurlu, oturduğu apartmanın 7.nci katından düşerek hayatını kaybetti. Şuan için gelen açıklamalar bu şekilde ancak olayı polis detaylı bir şekilde araştıracak asıl ölüm sebebinin ne olduğu netlik kazanacaktır. Ölün haberinin ardından hayranlarını yasa boğan Ankaralı Namık hakkında hiç bilmedikleriniz neler aktaralım.

ANKARALI NAMIK KİMDİR ?

Ankaralı Namık, 6 yaşında eline aldığı sazı ile önceleri Sazcı Namık, Ayarcı Namık lakaplarıyla tanınmaya başlayan, ancak asıl şöhreti Ankaralı Namık adıyla kazanan, gerçek adı Namık Uğurlu olan sanatçıdır.

300 bin albüm satınca süper star, iki klip çekince mega star olunan müzik dünyasında, albümleri 700-800 bin satan Ankaralı Namık, televizyon ekranlarından uzak durmasını, müziğine olan bağlılığından alıyor olsa gerek. 80 ve 90′larda TRT ekranlarında yasaklı olmalarına karşın en çok satan isimlerin başarısının ardın da belki bu etken vardı.

Ankara’dan bağımsız milletvekili adayı olarak siyasete de atılmayı deneyen Ankaralı Namık, Ankara Eczacıspor Kulübü Başkan Yardımcılığı’nı ve Tüm Türkiye Çalışan ve Emekliler Birliği Genel Başkan vekililiğini yürütmekteydi.

Bir önceki yazımız olan Hukuk Sigortası Dönemi Geliyor.! Peki Hukuk Sigortası Nedir başlıklı makalemizde Adalat Bakanlığı Hukuk Sigortası, Adalat Bakanlığında Yeni Dönem ve Hukuk Sigortası Ne Demek hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.