2016 Yılında Erkekler İçin Ek İş İmkanları

Erkekler İçin Ek İş İlanları

Merhaba Sayın Okurlarımız. Bayanların özellikle ev hanımı bayanların ek işlere olan ilgilerinin artması ile birlikte erkekler de ek iş yapmaya merak göstermeye başlamıştır. Bunun temel sebepleri arasında; işe gitme derdi olmadan evde oturduğunuz yerden ek gelir elde etmek, geniş bir zaman diliminde ek iş yapabilmek, tütün sarmak ve tesbih yapımı gibi erkeklere yönelik ek işlerin de fazlaca olması nedeniyle erkekler için ek iş ilanları 2016 yoğun ilgi görmeye başlamıştır.

ERKEKLER-ICIN-EK-IS-ILANLARI

Evde Tesbih Yapımı İşi

Özellikle erkekler tarafından yoğun yapılan ek işlerden biri olan tesbih yapımı adı üstünde de okunduğu gibi tesbih yapımı ile alakalıdır. Tesbih yapımı işinde tesbih yapımı işi veren firmalar tarafından sizlere boncuk, ip, taş gibi gerekli malzemeler verilmektedir. Sizler de bu malzemeleri kullanarak iş verenin istediği türden tespihleri bir araya getiriyorsunuz. Tesbih yapımı işinde ücretler ise iş verenlere göre değişebilmektedir.

Yapılan tesbih sayısı ve tesbihin büyüklüğüne ya da uzunluğuna göre de ücretler değişebilmektedir. Tesbih yapımı konusunda kimi insan iş başında bir adet sayısına göre ücrette anlaşırken kimileri ise toplu sayıya göre ücret almaktadır. Bu yüzden kazanabileceğiniz tahmini bir ücret belirtmek zor olmaktadır. Genellikle İç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde tesbih kullanımı yaygın olduğu için tesbih yapımı konusunda işverenlerin sayısı o bölgelerde daha fazladır.

Sponsor Reklam

Evde Tütün Sarma İşi

Tütün sarma işi ise genellikle ülkemizin her yerinde yaygındır. Özellikle sigara fiyatlarının zamlanmasının ardından tütün sarımı işine giden ilgi gittikçe artmaktadır. Tütün sarma işinde ise genellikle işveren tarafından toplu yapılan adet sayısına göre ücret alınmaktadır. Çoğu işverenin boş sigara kağıdı, tütün ve tütün sarma makinesi gibi bu iş için gerekli malzemeleri iş verilen kişilere temin ettiği bilinmektedir.

Tüm bunların yanı sıra ek iş verenlerin sizlerle iletişime geçmesini sağlamak için bu yazımıza Ad Soyad, E-Posta Adresi, Bulunduğunuz İl gibi özel olmayan detaylarınızı yorum olarak belirtebilirsiniz. Ancak cep telefonu ve ev adresi gibi özel bilgilerinizi yazmamaya gayret gösteriniz. Buna ek olarak bir hatırlatma yapmak gerekir ise; www.isilanlarim.net sitesi işveren taraf değildir. Erkeklere yönelik ek iş veren işverenler de bu yazımız altından verdikleri işleri aynı şekilde belirtebilirler.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Sultangazi Evde Ek İş İlanları İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Sultangazi Çaycı İş İlanları, Sultangazi Eleman Arayanlar 2016 ve Sultangazi Part Time İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2016 Yılında Erkekler İçin Ek İş İmkanları (137 Yorum)

  1. kendime ait iş yerim var işletmeciyim gün içerisinde sabah 07:30 aksam 23:30 arası oturuyorum ek iş arıyorum elim her işe yatkındır teşekkürler 🙂

1 12 13 14