İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

1 Kasım Seçimlerinde 350 BİN Özel Güvenlik Görev Yapacak

Seçimlerde 350 BİN Özel Güvenlik Çalışacak

Merhaba Sayın Okurlarımız.Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan tarafından TRT Kurdi’de yapmış olduğu açıklamalarda 1 Kasım seçim güvenliği noktasında 385 bin güvenlik görevlisinin Türkiye Genelinde görev yapacağını söyledi. Son zamanlarda sık sık gündeme gelen seçim güvenliği konusunda önemli açıklamalar yapan Akdoğan ayrıca ülkemizde son yaşanan olayların sandıklara nasıl yansıyacağını,seçimleri nasıl etkileyeceği konusunda da bilgiler verdi. Başbakan Yardımcısı yapmış olduğu açıklamalarda Millet kimi isterse onu desteklesin ama kendi iradesiyle deklemesi yönünde önemli açıklamalarda bulundu. Daha önce de belirttiğimiz gibi seçim güvenliği konusuna değinen Akdoğan halkın bu konuda rahat olması gerektiğine vurgu yaptı. Çok sayıda güvenlik mensubunun seçimlerde görev alacağını belirten Akdoğan konuyu değerlendirdi.

350 BİN KİŞİ GÖREV YAPACAK

SEÇİM GÜVENLİĞİ 

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan TRT Kurdi kanalına yaptığı konuşmada “Seçim güvenliği noktasında da vatandaşlarımız rahat olsun. 385 bin güvenlik mensubu Türkiye genelinde görev yapacağını belirtti. Bu da zaten seçim güvenliğinin üst düzeyde tutulacağının açık bir şekilde göstergesidir.Vatandaşımızın iradesine tasallut kurmaya çalışan yapıların çökertilmesi veya şantaj ve tehditle bunun yönlendirilmesine karşı hukuk zemininde büyük bir mücadele ortaya konulacak ve yanlış yapanlardan da bunun hesabı sorulacak.”ifadelerini kullandı.

SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

Yalçın Akdoğan yaptığı açıklamalarda 7 Haziran Genel Seçimlerinden sonra devam eden süreç hakkında da bilgi verdi. Ak Parti’nin 7 Haziran’dan sonra bütün siyasi sonuçları ve seçmenin verdiği mesajı doğru anlamak için çok çaba gösterdiğini ve kendisini yenilediğini,tazelediğini belirtti. Ak Parti’nin seçim beyannamesinde de bütün kesimi ilgilendiren bir beyanname olduğunu ve bu iradenin sandığa yansımasının önemine vurgu yaptı.

GÜVENLİK MENSUPLARI GÖREVLENDİRİLECEK

1 Kasım Erken Seçimlerinde 350 bin güvenlik mensubunun görevli olacağını ve seçimlerin güvenli bir ortamda geçmesini istediklerini bunun için çalışmalar yapacaklarını belirtti. Başbakan Yardımcısı Akdoğan şuan kamuoyunun merak ettiği konularda bilgiler verdi diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan EGM Kiralık Araç Bildirim Sistemi KABİS Nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde EGM KABİS Nedir ?, Emniyet Kiralık Araç Bildirme Sitesi ve KABİS Araç Kiralama Bildirim Sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.