İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

2016 Yılı Evde Çorap Paketleme İşi Yapmak İş Veren Firmalar

2016 Yılı Evde Çorap Paketleme İşi Yapmak İş Veren Firmalar Yerler İş Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Genellikle tekstil sektöründe popüler olan ve son zamanlarda da ek iş yapan insanlar için de iyi bir iş haline gelen evde çorap paketleme işi, bir çok firma tarafından bir çok ilde evlere ya da küçük çaplı gruplara iş olarak verilmektedir. Genellikle evde ek iş arayan ve çorap paketleme işi yapmak isteyen bayanlar için çok istenen çorap paketleme işinin sanıldığından daha da kolay olduğu bilinmektedir. Özellikle tekstil firmalarının çok olduğu bölgelerde hatta çorap üreten yerlerin çok olduğu bölgelerde bu işlere ulaşmak daha kolay ve rahat olacaktır demek kesinlikle iş arayanlar için doğru bir tabir olacaktır. Dolayısıyla çevrenizde tekstil firmaları ya da atölyeleri yer alıyorsa o işyerlerine sorarak ya da çevrenizde küçük bir araştırma yaparak iş veren yerleri bulmanız mümkündür.

2016-YILI-EVDE-CORAP-PAKETLEME-ISI

Evinizde rahatça oturarak yapacağınız çorap paketleme işi için öncelikle 2016 çorap paketleme işi veren yerler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bunu çevrenizde küçük bir araştırma yaparak bulabileceğiniz gibi aynı şekilde internette bulunduğunuz il ve ilçe için araştırmalar yaparak da bulmanız pek zor olmayacaktır. Dolayısıyla insanlar genellikle internetten çorap paketleme işi veren firmaları araştırmaktadır.

Fakat bunları araştırırken ise yani internet üzerinden araştırma yaparken; eğer bulunduğunuz il genelindeki ilanlara bakıyor iseniz bulunduğunuz ilin adını yazmayı unutmayınız. Aynı şekilde eğer sadece bulunduğunuz ilçe ya da bulunduğunuz ilçeye yakın olan çevre ilçeler için iş arıyorsanız, bulunduğunuz ile birlikte ilçe adını da yazarak ilçelerde bulunan firmalarla da iletişime geçebilirsiniz.

Bazı firmalar genellikle hazır olan çorapları çift halinde paketlemenizi sizden isteyecektir. Bazı firmalar ise defolu çorapları ayırma işi de vermektedir. Görüştünüz firma ile bu işin detayı ile birlikte yapacağınız iş için fiyat almanız da mümkündür. Ayrıca iş yapmak için aldığınız ürünlere dikkat etmeniz gerekiyor. Ürünlere zarar gelmemesi firmalar için önemlidir.

Evinizde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız bulunduğunuz ilde evlere çorap ayıklama ya da evlere çorap paketleme işi veren firmalar 2016 için yorum kısmında bilgi alışverişinde bulunabilir eğer bulunduğunuz yerde bu tarz işleri veren firmalar varsa bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 517 YORUM
 1. Burçin dedi ki:

  Evde ek gelir kazanmak istiyorum 2 kişiyiz bursa yıldırımda oturuyorum

 2. Sevilay cakmak dedi ki:

  Bursa yıldırım da oturuyorum.corap paketleme işine talibim.insallah olur

 3. Nurcan dedi ki:

  Ankara eryaman da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim gerekirse ekip kurarım

 4. Saliha dedi ki:

  İstanbul kartalda oturuyorum kızımla ve komşumla birlikte hızlı ve fazla sayıda yapabiliriz

 5. Esila dedi ki:

  İş arıyorum Sivas’ta oturuyorum acil lütfen.

1 49 50 51