Evde Davetiye Katlama İşi Yapmak | Eve İş Veren Firmalar

Merhaba Sayın Okurlarımız. evde yapılan popüler ek işler arasında yer alan davetiye katlama işi, eliniz hızlı ve pratik ise boş zamanlarınızda güzel ücretler elde edebileceğiniz evde ek iş türlerinden birisidir demek kesinlikle doğru olacaktır. Genellikle davetiye yapan firmalar ya da matbaalar davetiyeleri kendileri basmaktadır fakat evde davetiye katlama işi gibi iş gücü gerektiren işlerde de belirli bir ücret karşılığında davetiyeleri evlere yollayarak evde ek iş yapma imkanı olan insanlara da ek gelir elde ettirmektedirler. Davetiye katlama işleri genellikle matbaalar ile anlaşma sağlayarak yapılmaktadır.

İnsanlar özel günleri için güzel bir davetiye yaptırma gayreti içine girmiştir. Dolayısıyla günümüzde bir çok düğün davetiyesi karşımıza özenli, süslü ve değişik desenli şekillerde çıkıyor. Fakat matbaalar genellikle davetiye katlama ve süsleme gibi insan gücü gerektiren işleri evlere vermektedir. Özellikle davetiye katlama işinin yoğun olduğu zamanları tarif edecek olursak; yaz aylarında bu işlerin yoğunlaştığını söylemek doğru olacaktır.

Ülkemizde insanlar genellikle yaz aylarında düğünlerini yapmaktadır ve dolayısıyla davetiye, nikah şekeri, kına paketleme gibi evde ek iş piyasası canlanmaktadır. Davetiye katlama işinde evde davetiye katlayan insanlar genellikle tane başına ya da toplu yapılacak davetiye işine göre ücret belirlemektedir. Böylelikle evinizde boş vakitlerinizde davetiye işi yaparak ek gelir elde etmiş oluyorsunuz.

Son zamanlarda ülkemizde evde ek iş yaparak gelir elde etmek isteyen insanların sayısı gittikçe artmaya başlamıştır. Özellikle ev hanımlarının internet ile tanışmasının ardından bir çok işverene ulaşması evde ek iş yaparak para kazanma piyasasını tekrardan canlandırmaya başlamıştır. Genellikle ek iş yapmak isteyenler mail adresi ile birlikte adını soyadını yazarak evlere davetiye işi veren firmalar ile iletişime geçmektedir.

Bu işi yapmak isteyen bazı insanlar ise evde davetiye işi yapmanın ya da evde davetiye katlama işinin zor olup olmadığını merak etmektedir. Genellikle evlerde yapılan davetiye işlerinin zorluk derecesi davetiyenin detayına göre değişmektedir. Çünkü günümüzde son yıllardaki davetiyelere bakıldığı zaman davetiyelerin eskiye oranla son derece yaratıcı ve detaylı olduğunu görmek mümkündür.

Benzer konular:

Dolayısıyla davetiyedeki detay ve süs sayısı yüksekse o davetiye işi biraz daha zor olabilmektedir. Fakat genellikle evde davetiye katlama işleri eli pratik ve hızlı olan insanlara oldukça kolay gelmektedir. Bunun ile birlikte evde davetiye katlama işinin diğer evde ek işlere göre çok fazla yorucu olmaması da bu işi yapanlar için avantaj olarak görülmektedir yani bilinmektedir.

Günümüzde evde davetiye işini sadece ev hanımları ya da bayanlar değil, evde vakti olan erkekler ve bunun yanı sıra büyük bir öğrenci kitlesi de ek gelir elde etmek için davetiye işi yapmaktadır. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen öğrenciler, davetiye katlama işi veren firmalar ile iletişime geçerek bu boş vakitlerinde evde ek iş yaparak gelir elde ediyorlar.

Sizler de evde boş vakitlerinizde evde davetiye katlama işi yapmak istiyorsanız ya da bu işi bir meslek haline getirmek istiyorsanız firmalarla ilgili bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Yorum kısmından düşüncelerinizi, becerilerinizi, iş tecrübelerinizi yorum yazdığınız taktirde evlere davetiye işi veren firmalarla ya da matbaalarla ilgili daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

İŞKUR evde iş ilanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumları Görüntüle (3263)

  • evde yapılacak ek iş arıyorum özenli ve dikkatli çalıştığımı belirtmek isterim Acil olması önemli

  • istanbul-basaksehirde oturuyorum davetiye katlama işi istiyorum hem aile bütçesine destek hemde kendi adıma birseyler yapabildiğimi kanıtlamak için çoook ISTIYORUM lütfen cevap yazarsanız sevinirim..

  • Sadece davetiye katlama işi değil hangi el işi olursa olsun yapabilirim

  • Evde 3 den azla kişi oluyoruz bu işe çok acil ihtiyacımız var imkan oldukça acil iletişime geçin lütfen:)

  • Ankarada yaşıyorum. Ve bu işe cidden ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim. El becerime bu işte çok güveniyorum.

  • Evde 6 kişiyiz bu işi en iyi şekilde yapabilecek kapasiteye ve beceriye sahibiz İzmir Menderes'te ikamet ediyorum eşime maddi açıdan yardım amaçlı bu işe ihtiyacım var ilginize teşekkür ederim...

  • 6 kişilik bir aileyiz ve hepimizde bu iş yapabilecek yaş ve beceriye sahibiz, bu işe de oldukça ihtiyacımız var İzmir Ayrancılarda ikamet etmekteyiz ilginizi bekliyor saygılar sunuyorum.

  • merhaba, evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum. İzmir/çiğli/evka 6'da oturuyorum.

1 30 31 32 33 34 323
Benzer konular:
Benzer Konular