İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

2016 Yılı İçin Sermayesiz İş Fikirleri

26.04.2016

Sermayesiz İş Fikirleri 2016

Merhaba Sayın Okurlarımız. İş fikirleri, insanların bir işi yapmaya başlamadan önceki evresinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Çünkü düşünülen bir çok iş fikri geliştirilmeye yönelik olduğu için insanlar bu fikirlerin var olup olmadığını ya da daha fazla nasıl geliştirilebileceği gibi hususları iş fikirleri teması altında araştırmaktadır. Fakat her şeyden önce sermayesiz iş fikirlerinin kişilerde yoğun bir öz güven gerektiğini de belirtmeden geçmemek gerekir.

SERMAYESIZ-IS-FIKIRLERI-2016

Organizatör ya da etkinliklik planlayıcısı olarak kendinize gelir sağlayabilirsiniz. Elbette bunun için çevrenizin geniş olması önemli bir etkendir. Çünkü herhangi bir organizasyon düzenlemek ve bu organizasyona ya da etkinliğe çok sayıda insanın katılmasını yani dahil olmasını istiyor iseniz bunun için ise çok sayıda insana ulaşmanız gerekmektedir. Eğer geniş bir çevreye sahip iseniz bunu arkadaşlarınız ve akrabalarınız sayesinde kolaylıkla sağlamanız da mümkündür demek kesinlikle doğru olacaktır.

İnternet yazarlığı ve site editörlükleri de son zamanların popüler iş fikirlerinden biri olarak biliniyor. Günümüzde çok sayıda insan elektronik ortamdan çeşitli elektronik kitaplar ve yayınlar yazmaktadır. Yazdıkları bu dökümanları ise kalabalık bir internet kitlesi ile çok kolay bir şekilde ve aynı zamanda kısa zaman içinde buluşturmaktadır. Hal böyle olunca internet işlerine olan ilginin de gittikçe arttığı gözlemlenmiştir.

Son olarak ise genellikle ev hanımlarına yönelik bir sektör olan ev yapımı gıdaları satma işinden bahsedebiliriz. Evde yaptığınız yemek ya da tatlı gibi pratik gıdaları ambalajlayarak ister yakın çevrenize isterseniz de bu durumu iş haline getirerek sizden yemek talep eden işletmelere, firmalara ya da dükkanlara anlaştığınız ücret karşılığında satabilirsiniz. Maliyetinin çok düşük bir iş olmasından dolayı genellikle ev hanımlarının tercih etmek istediği iş fikirlerinden biridir.

Tüm bunların yanı sıra daha fazla iş fikrine ve iş ilanına ulaşmak için https://www.facebook.com/isilanlarim.net/ facebook sayfamızdan bizleri takip edebilirsiniz. Böylece bir çok iş ilanına anlık olarak ulaşma fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seyahat Acentası Bilet Satış Ofisi Nasıl Açılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. çiğdem mehtap akdemir dedi ki:

    ben bilecik bozuyukten çiğdem mehtap akdemir 28 yasındayım 2 yasında oğlum oldugu için çalışamıyorum evde yapabilecğim varsa bana yardımcı olursanız sevinirim örgü dantel paketleme işi varsa yapabilirim

  2. dilek yüceer dedi ki:

    gelin tacı,buketi,takı tasarım,örgü vb.işlerde çok becerikliyim sermayem yok dükkan açamıyorum emekliyim acil çalışmak istiyorum (istanbul) lütfen yardım..