İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

AVM’lerde Açılabilecek Dükkan Fikirleri 2015 Yılı

17.02.2015

AVM’de Ne Dükkanı Açabilir Para Kazanabilirim

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizde bir çok şehirde ve ilçe de Alış Veriş Merkezleri bulunmaktadır. Eğer sizde kendiniz için yeni bir iş fikri arıyorsanız sizlere sunacağımız iş fikirleri sayesinde sizlerde artık iyi bir girişimcilik yapmış olacaksınız ve para kazanmaya başlayacaksınız. Artık gerçekten iş bulmanın zor olduğu bir iş başvurusu yapıldığında sürekli tecrübe arayan şirketlerde iş bulmak neredeyse imkansız hale geldiğinden insanlarda bir miktar bütçe ile sermaye koyarak kendi işini kurabilmektedir. Şimdi ne tarz dükkanlar çok kazandırır bunları listelemek istiyoruz.

AVM'lerde Açılabilecek Dükkanlar 2015

1-Kahve ve Çay Standı Açabilirsiniz: Ülkemizde faaliyet gösteren ünlü çay ve kahve markaları artık bayilik vermekte ve alışveriş merkezleri içerisinde stand açma izni vermektedir. Eğer böyle bir fikriniz varsa başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Artık insanlar özellikle de iş hayatında olan insanlar oturup kahve içmek yerine hemen kahvesini ya da çayını alıp işine devam etmenin peşindedir. Yani kısaca boş vakti olmayan insanların buraları tercih etmeleri sizin içinde bir para kaynağı olabilir.

2-Tatlı Standı Kurulabilir: Türk insanı olarak şekerlemeli yiyecekleri ve tatlıları seviyoruz. Buna bağlı olarak Alışveriş Merkezleri içinde Waffle Dükkanı Açmak 2015 yılı için nokta atışı denebilir. Son zamanların popüler yiyecekleri arasında yer akan ve özellikle de genç kuşak tarafından yoğun ilgi gören Waffle Yiyecek Dükkanı açarak sizlerde para kazanabilirsiniz.Bilindik bir Waffle Markası ile işe başlarsanız sizin için ürün tedarik açısından kolay olur.

3-Dondurma Standı Kurmak: Özellikle yaz aylarında dondurma yoğun olarak tüketilmektedir. Sizde buna bağlı olarak zaten yaz aylarında dışarıdan daha serin olan AVM’ler insanlarla dolup taşmakta. Dondurma yemekten hoşlanan ve çok seven insanlar dondurma yemek için bu standları tercih etmektedir. Böyle bir girişimcilik ile ülkemizde güzel paralar kazanabilirsiniz. En Fazla Para Kazandıran Yemek Sektörleri bunlar diyebiliriz.

Bir firmanın bayiiliğini almak istiyorsanız mutlaka iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.Sonuçta bir işe gireceksiniz ve bu iş şakaya gelmez,bir para bağlayacağınız işi ciddiye alarak yaparsanız para kazanabilirsiniz.Umuyoruz ki bu yazımız da girişimci olmak istiyorum diyenlere faydalı olur

Kaynak

Kaynak

Bir önceki yazımız olan Otomotiv Mühendisliği Maaşları ve İş İmkanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.