İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Az Sermaye İle Hangi İşe Girmek Mantıklı

28.02.2015

Az Sermayeli Fakat Karlı Bir İş Arayanlar İçin

Merhaba Sayın Okurlarımız. Son zamanlarda insanlar başka bir yerde çalışmak yerine kendi şirketini ya da iş yerini açmayı tercih etmektedir. Bunun en büyük sebebi ise iş verenlerin sürekli bir tecrübe aramasıdır. İş veren firmalar zaten böyle hep tecrübe aramaya devam ederlerse ve deneyim mutlaka olacak derlerse daha çok aramaya devam ederler gibi görünüyor. Bunun için insanlar da az bir miktar kredi çekerek ya da borç alarak hatta kendi birikmiş parası ile bir takım sektörlere girerek para kazanabilmekte ve daha da çok katlamaktadır parasını. Eğer sizinde kafanızda henüz bir iş fikri yoksa sizler için en karlı iş fikirleri hangileri bunların bir araştırmasını yaptık ve sizlere sunacağız.

Az Sermaye İle Hangi İşe Girmek Mantıklı

Yemek Sektörü Ölmez Sektör: Daha önce bu konuda defalarca makale yazdık. Yemek sektörü insanlık bitince anca biter. Diğer türlü her zaman insan yemek yemek zorundadır. Belki yeni bir mont almadan yaşayabilir insan fakat karnını doyurmadan ya da su içmeden yaşamaz. Bu sebepten dolayı size ilk önerimiz Simit ya da Pastane Tarzı bir Dükkan açmak olabilir.

Ya da Çiğ Köfte Dükkanı. Bildiğiniz üzere son zamanlarda Oses,Komagene,Tatlıses Çiğ Köfte ve Adıyaman Çiğköftecisi gibi bir çok marka bayilik vermektedir. Çok az bir para vererek sizlerde bu firmanın bayiliğini alabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle de ülkemizde dürüm çiğ köfte insanlar tarafından oldukça ilgi görmekte ve tat olarak damakta güzel bir intiba bırakmaktadır. Simit sektörü de aynı keza. İnsanlar sabah işe giderken ya da gitmeden bir simitçide oturup kahvaltı yapabiliyor. Bunu değerlendirebilir ve az işlek bir yer de olsa mutlaka bir simitçi açmanız size güzel para kazandırabilir.

Eğer daha az bir sermayeniz varsa ve girişimci olmak istiyorum diyorsanız size önerimiz güzellik ve bakım ürünleri ve bunun yanında güzellik kremlerini toptan alabilir ve satışını yapabilirsiniz. Dilerseniz bu ürünleri tanıdık bayanlara dağıtabilir onların satmalarına teşvik edebilirsiniz. Dilerseniz bu tarz ürünler satan firmalar ile anlaşarak kendiniz direkt onlara satabilirsiniz. Bu dediğimiz işler öyle çok bir para gerektirmeyen işlerdir. 20 Bin TL gibi bir paranız olsa Çiğ Köfte Bayisi olabilirsiniz. 5 Bin TL paranız olsa kozmetik ve güzellik ürünleri toptan alım satımı yaparak paranızı çevirip katlayabilirsiniz.

Yeni girişimcilere elimizden geldiğince yardımcı olmak istiyoruz. Eğer kafanıza takılan soru olursa yorum kısmını kullanarak bize yazabilirsiniz.

Kaynak

Kaynak

Bir önceki yazımız olan Fason İşler İle Para Kazanmak - Dışarıya Fason İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Ankara da Fason İş Para Kazanmak, Bursa Fason İş İlanları 2015 ve Ev Hanımlarına Fason İş Verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.