İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Akşamları Ek İş Yaparak Para Kazanmak İsteyene

Akşam Ek İş Veren Firmalar ve İş Fikirleri 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Hepimiz biliyoruz ki sadece gündüz çalışmak çoğu zaman bir ev geçindirmeye yetmiyor. Bu yüzden gündüz dışarıda çalıştıktan sonra akşamları da eve gelerek almış olduğunuz işleri yaparak kendinize ve aile bütçenize ek kazanç sağlayabilirsiniz. Peki ama nasıl ? diyenleri duyar gibiyiz. Sizlere bu konuda yardımcı olmak amacıyla en fazla yapılan ve kazancı güzel olan ek iş fırsatlarından yararlanmanızı sağlayacağız. Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz ki yapabileceğiniz işleri isteyiniz. Firmalar ile iş yüzünden kötü olmamanız ve kötü bir referans bırakmamanız için size uygun olan işleri yapmanızı öneriyoruz. Akşam eve geldiğimde boş zamanım çok oluyor çalışmak istiyorum diyorsanız bu işler sizlere göre.

Akşamları Ek İş

Eski Çantaları Değerlendirmek: Sayın Okurlarımız bu başlığı bu şekilde açtık fakat bunu daha geniş düşünebilirsiniz. Bayanlar eğer evde kullanmadığınız eski çantalarınız varsa bunların şekillerini değiştirebilir farklı modellere sokabilir bu sayede satmak için kendinize daha fazla şans yaratmış olursunuz. Evde Ek İş İlanları 2015 yılında çok fazla olduğu için sizlere hem eğlenebileceğiniz hem de kazanç sağlayabileceğiniz bir fikirden bahsediyoruz. Sadece eski çantalar değil kendiniz malzemelerini alıp evde de yapabilirsiniz. Ya da firmalardan almış olduğunuz malzemeleri kullanarak sizden istenilen şekilde yapabilirsiniz. Çantalar yaz kış bayanların yanlarından ayırmadıkları aksesuarlar olduğundan bunları dilerseniz İnternet üzerinden pazarlayabilir dilerseniz de anlaştığınız bir mağazaya satabilirsiniz.

Kozmetik Ürün Satışı: Hanımlar önümüz yaz ve artık günler uzuyor. Akşam 6 da işten geldiğiniz zaman eş dost ve akraba ziyaretlerinde bulunarak temsilciliğini yaptığınız firmanın ürünlerinin satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere hem bayanlar hem de erkekler için Avon ve Oriflame gibi ünlü markalar ürün satmaktadır. Bunların satışını neden siz yapmıyorsunuz ? Ve bundan para kazanmıyorsunuz ? Bir çok insan bu işi yaparak gelir elde etmektedir. Ek İş Fikrileri hakkında sizlere daha fazlasını anlatacağız.

Evde Akşamları Editörlük: Bu iş hem bayanlara hem de erkeklere hitap etmektedir. Eğer bilgisayar başında olmaktan hoşlanıyorsanız yazı yazmayı seviyorsanız internet siteleri için akşamları 3-4 saatlik bir içerik editörlüğü yapabilirsiniz. Bu sayede paranızı haftalık ya da aylık olarak alabilirsiniz. Zevkli bir iş olduğunun altını çizmek istiyoruz.

Süs Çiçekleri Yapıp Satmak: Akşamları yapabileceğiniz en güzel ve el becerinizi geliştirecek olan işlerden birisi de budur. Çocuklarınızla bile yapabileceğiniz bu işi akşam işten geldikten sonra yapabilirsiniz. Hazır olarak malzemelerini alacağınız çiçek buketi ve demeti yaparak satışlarını yaparak para kazanmanız mümkündür. Eve Ek İş Veren Firmalar ile de iletişime geçerek böyle bir iş yaptığınızı ve onlarla çalışabileceğinizi bildirirseniz iş bulmanız daha da kolay olmaktadır.

Hazır Yemek Siparişi: El becerisi ve lezzeti olan bayanlar oturduğunuz yerde para kazanabileceğiniz bir işten bahsetmek istiyoruz. Evde yapabileceğiniz İçli Köfte ve Mantı gibi yemekleri satabileceğiniz müşteri bulduktan sonra sırtınız yere gelmez. Tanesini 2.5 TL’den satışa sunarsanız günde 30 tane satsanız 75 TL yapar.Bunun 25 TL si malzemelere gitse size günlük 50 TL kalır. Bu da dışarıda kazandığınız ve aldığınız maaşın günlük rakamından fazla olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 60 YORUM
 1. Nazmiye gedik dedi ki:

  Evde sabun, mum ve ya nikah şekeri işi yapmak istiyorum mersin Yenişehir de yaşıyorum

 2. Mehmet Polatkesen dedi ki:

  Gaziantepten akşam 17 ile 23 saatleri arasında çalışabileceğim ek iş arıyorum. Sigorta istemiyorum. Günlük veya haftalık yevmiyeli çalışabilirim. Mehmet

 3. MURAT TOKAT dedi ki:

  KAYSERİ TALAS’TA IKAMET EDİYORUM. EMEKLİYİM. KANGO ARACIM VAR KAYSERİ İÇERİSİNDE ARACIMLA YA DA EŞİMLE BİRLİKTE EVDE YAPABİLECEGİMİZ İŞ BAKIYORUM

 4. Şahin dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum

 5. Serdar dedi ki:

  Akşam 5 sen sonra ek iş arıyorum

 6. tuğushan dedi ki:

  akşam 19:00 -24:00 ek iş yapmak istiyorum

 7. Gulcan dedi ki:

  Grubumuz var Ataşehir istanbul da ikamet ediyorun

 8. Mehmet çalışkan dedi ki:

  İzmir Buca’da ikamet etmekteyim Ek iş yapmak istiyorum

 9. Asiye Köse dedi ki:

  İşe acil çok ihtiyacım var. El becerilerine de çok ilgiliyim. Lütfen yardımcı olun.

 10. Müslüm Tursunoğlu dedi ki:

  akşamları evde ek iş yapmak istiyorum ankarada yaşıyorum

1 4 5 6