İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Muğla Evde Ek İş İmkanları ve Evlere İş Veren Firmalar

Evde yapılacak işler her geçen gün daha fazla rağbet görüyor. Çünkü zorlaşan yaşam koşulları tek bir maaşla geçinmeyi imkansız hale getirdi. Durum böyle olunca da ev hanımları bütçeye katkı sağlamak için, çalışanlar da ek gelir elde etmek için evde iş ilanları duyurularını takip ediyor ve kendilerine uygun işler arıyorlar. Biz de bu yazımızda Türkiye’nin dört bir yanında popüler olan evde ek iş imkanları hakkında konuşacağız. Muğla’da evde yapılabilecek işler üzerinde duracak ve evlere iş veren firmalara ulaşmak için neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz.

Muğla Evde İş İmkanları

Hem ev hanımları hem üniversite öğrencileri aile bütçelerine katkıda bulunmak amacıyla eve ek iş veren firmalar ile anlaşarak güzel paralar kazanıyorlar. Siz de Muğla ve çevresinde evde ne iş yapabilirim diye merak ediyorsanız, bu yazımız tam size göre demektir.

Yaz aylarında Muğla’da ne evden yapılacak işler artıyor. Çünkü Muğla sıcak mevsimde yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan bir kent. Siz de bu zamanlarda doğru işler yaparak bu kalabalıktan para kazanabilirsiniz. Tabii birazdan bahsedeceğimiz bu işleri yalnızca yaz aylarına özel gibi düşünmeyin. Çünkü kıştan çalışıp yaza birikim de yapabilirsiniz. Ayrıca bölge olarak Muğla sıcak bir yer olduğu için deniz sezonu da oldukça uzun. Bu da turistlerin kalma ve seyahet etme süresini genişletiyor.

Muğla’da evde iş imkanı sunan birçok iş var. Bunlar; paketleme işi, boncuk işi, yemek işi, montaj işi, iğne oyası işi, kutu ve davetiye katlama işi gibi birbirinden farklı ve çeşitli işler. Siz de bunlardan birini seçerek ve evlere iş veren firmalar ile anlaşarak evden çalışmaya başlayabilirsiniz. Elinizin yatkın olduğu herhangi bir şeyi kendi işinize de dönüştürebilirsiniz. Örneğin, güzel resim yapıyorsanız farklı tablolar yaparak yazın satabilirsiniz. Veya seramik magnetler ve süsler yaparak turistlere satış yapabilirsiniz. 

İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Muğla Evde Boncuk Dizme İşi

Yazlık yerlerde incik boncuk işi çok yapılır. Çoğunuz bir yazlık bir kasabada akşam yürüyüşe çıktığınızda takı satan tezgahlar olduğunu görmüşsünüzdür. İşte siz de kendinize bu şekil bir tezgah açarak çalışabilirsiniz. Kıştan hazırladığınız takıları yazın turistlere satabilirsiniz. 

Evlere iş veren firmalar ile anlaşarak da boncuk işi yapmak mümkün. Takı dükkanları bu tarz işler için evden çalışan kişilerle anlaşabiliyor. Siz de birlikte çalışabileceğiniz bir firma bularak evden boncuk işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Muğla Evde Hediyelik İşi

Hediyelik eşya ürünleri yapıp satarak sizlerde güzel paralar kazanabilirsiniz. Özellikle yabancı turistler kendi ülkelerine giderken hediyelik eşya götürmeye bayılırlar. Buna bağlı olarak sizlerde para kazanabilirsiniz. 

Seramikten ve keçeden hediyelikler yapabilirsiniz. Deniz kıyısındaki taşları toplayıp boyayarak farklı ürünler çıkarabilirsiniz. Burada iş tamamen sizin becerinizde ve yaratıcılığınızda. Hem kaliteli hem de güzel ürünler yaparsanız, hızlıca satıldığına şahit olabilirsiniz.

Muğla – Bodrum’da Paketleme İşi

Türkiye’nin her yanında olduğu gibi evde paketleme işi Muğla ilinde de oldukça popüler. Siz de oldukça basit olan bu iş sayesinde evinizin bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. 

Paketleme işine, boncuk, tespih, mendil, kalem, şeker, kına, hediyelik gibi çok çeşitli ürün dahil edilebilir. Burada olay, evlere iş veren firmaların size vereceği ürünleri tariflenen şekilde paketleyerek şirkete sunmak. Karşılığında paranızı alabilirsiniz. 

Evde Kına Paketleme İşi

Muğla Evde Davetiye Katlama İşi

Evde davetiye katlama ve kutu katlama işi yaparak da para kazanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında düğün, nişan gibi özel günler daha fazla oluyor ve insanlar bu özel günlerini eşe dosta duyurmak için davetiye bastırıyorlar. Sizler de matbaalar ile anlaşarak davetiyeleri hazır hale getirecek son aşamada çalışabilirsiniz.  

Muğla’da Evlere İş Veren Firmalar ve Muğla İş İlanları

Evlere iş veren firmalara ulaşmak için izleyebileceğiniz birkaç yol var. Bunlardan biri esnafla birebir görüşmek. Böylece eve iş veren firmalar hakkında bilgi alabilirsiniz veya görüştüğünüz esnafla iş bağlayabilirsiniz. Muğla paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları genelde ürün sattıkları esnaflarda olur. Bu nedenle pazar araştırması yapmak oldukça önemli.

Firmaların bilgilerini, fikirlerinizi, düşüncelerinizi veya iş tecrübelerinizi sitemizin en alt kısmında bulunan yorum bölümüne yazarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Telefon numaranızı bırakmanız kötü niyetli insanların sizi rahatsız etmesine yol açabilir.

Evden iş imkanı için interneti de kullanabilirsiniz. Farklı kariyer sitelerinde ve İŞKUR resmi web adresinde yer alan evde ek iş duyurularını takip ederek başvuru yapabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak linkleri bölüm sonunda bulabilirsiniz. 

Jooble.org sitesinde yayınlanan Muğla evde iş ilanları için TIKLAYINIZ!

Kariyer.net Muğla iş ilanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

İŞKUR evde iş ilanları için TIKLAYINIZ!

Evde Pasta Yapıp Satarak Para Kazanmak

Evde Montaj İşi Nedir, Nasıl Yapılır?

Bir önceki yazımız olan Kütahya Evde Ek İş İmkanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 875 YORUM
 1. Beyhan dedi ki:

  evde işe acil ihtiyacım var.maaş ve sigortam yok.paket ve dikiş yaparım

 2. Hilal dedi ki:

  Muğla /Menteşede oturuyorum, evde ek iş paketleme vb işler yapmak istiyorum

 3. Buse üner dedi ki:

  Fethiyede yasiyorum gelirim yok işe ihtiyacim var yardimci olur musunuz

  1. Ayça dedi ki:

   Mugla becinde oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz sevinirim

 4. Özlem dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum

1 84 85 86