İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ankara Evde Ek İş Yapmak 2016 Evlere İş Veren Firmalar

30.12.2015

Ankara Evde Ek İş İlanları 2016 Evlere İş Veren Firmalar

Merhaba Sayın Okurlarımız. Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan Ankara’da yaşayan bir çok insan son zamanlarda evde yapılan ek işlere ilgi göstermeye başlamıştır. Günümüzde de evde yapılacak olan ek işlere bakılacak olursa; evde nikah şekeri yapımı, evde boncuk işi, davetiye yapımı ve davetiye katlama işi, kına paketleme işi, evde sabun paketleme işi gibi popüler ek işler yer başlıca ek gelir kaynakları olarak bilinmektedir. Buna ek olarak ise; büyük firmalar, küçük organizasyonlar ya da şahıslar, bulundukları ilçelere göre ya da şehir içindeki çeşitli bölgelere bu tarz evde yapılacak işler vermektedir. Bu durum işi veren firmaya göre değişmektedir. Büyük firmalar şehir genelinde iş verirken, küçük organizasyonlar ya da şahıslar ise ilçe bazında iş vermeyi tercih etmektedirler.

ANKARA-EVDE-EK-IS-ILANLARI-2016

Ankara Evde Ek İş İlanları 2016 yanı sıra sadece Ankara bazında değil genel olarak bahsetmek gerekirse, internetten gelir kaynağı elde edebileceğiniz farklı ek işlerde bulunmaktadır. İnternet işleri ile arası iyi olan insanların genellikle internet üzerinden anket doldurarak para kazanarak ek gelir elde ettikleri de bilinmektedir. Bunun yanı sıra URL kısaltma sitelerini kullanarak çok büyük meblalar olmasa da küçük ek gelir elde edenlerin olduğu da bilinmektedir.

Ayrıca internet üzerinden yapılacak bir diğer iş ise makale işidir. Makale yazma işi sürekli aktif olması ile birlikte işverenin çok olmasından dolayı da çok tercih edilen bir ek gelir kaynağıdır. Bir çok öğretmenin de makale yazma işinde olduğu tahmin edilmektedir. İnternet üzerinden işveren tarafından sizden istenen kelime sayısı doğrultusunda size verilen makale sayısı kadar makale yazarak ek gelir elde etmeniz mümkündür.

Boş vaktim çok ve makale yazmayı istiyorum diyorsanız bu iş tam size göre diyebiliriz. Günümüzde makale yazarlarına bakıldığı zaman; 100 – 150 kelime arasında bir makale için ortalama 1 TL ila 2 TL arasında ücret aldıklarını biliyoruz. Kelime sayısı ne kadar artarsa ücret de o orantı da artmaktadır. Örnek verecek olursak; 500 kelimelik bir makale için 5 TL ücret talep etmeniz gayet doğaldır.

Ankara Sincan evde ek iş ilanları 2016 konusundan bahsedecek olursak Ankara’nın Sincan ilçesinde evde ek iş veren firmaların olduğu bilinmektedir. Sadece Sincan ilçesi ile kalmayıp Etimesgut, Eryaman, Çankaya gibi Ankara’nın birçok bölgesinde evlere ek iş veren yerlerin olduğu bilinmektedir. Çevrenizde ya da bulunduğunuz ilçede küçük bir araştırma yaparak bu firmalara ulaşmanız mümkündür.

Günümüzde, el gücü yani insan gücü gereken işlerde büyük firmalar zaman tasarrufu yapmak için yetişemediği zamanlarda bu tarz işleri ailelere yani evlere ya da küçük ekiplere vermektedir. Evde ek iş yapmak istiyorsanız bireysel ya da aileniz ile birlikte veyatta küçük ekipler kurarak pratik bir şekilde ek işleri yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Bazı insanlar komşuları ile birlikte ekip kurarak evde ek iş yapıyorlar. Böylelikle hem muhabbet ederek zaman harcamış oluyorlar hem de ek gelir elde ediyorlar.

Ankara’da yaşayan ve evde ek iş yapmak isteyenler için Ankara Evlere İş Veren Firmalar 2016 ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak için bu yazımızın altına fikirlerinizi, düşüncelerinizi, tecrübelerinizi yorum yazarak Ankara’da evlere ek iş veren firmalarla ilgili yorumlarda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Davetiye Katlama İşi Yapmak | Eve İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Evde Davetiye Katlama İşi Konya 2016, Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır? ve Evde Davetiye Katlama İşi Yapmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2758 YORUM
 1. Serap dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum 3 çocuğum var çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Esra dedi ki:

  Evde her turlu paketlemr isi yapabilirim

 3. Esra dedi ki:

  Evde her turlu paketleme isi yapabilirimm coj ihtiyacim varr

 4. Yeter dedi ki:

  Ankara yenikentte oturuyorum evde Paketleme işi istiyorum

1 271 272 273