İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ankara Evde Ek İş Yapmak 2016 Evlere İş Veren Firmalar

Ankara Evde Ek İş İlanları 2016 Evlere İş Veren Firmalar

Merhaba Sayın Okurlarımız. Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan Ankara’da yaşayan bir çok insan son zamanlarda evde yapılan ek işlere ilgi göstermeye başlamıştır. Günümüzde de evde yapılacak olan ek işlere bakılacak olursa; evde nikah şekeri yapımı, evde boncuk işi, davetiye yapımı ve davetiye katlama işi, kına paketleme işi, evde sabun paketleme işi gibi popüler ek işler yer başlıca ek gelir kaynakları olarak bilinmektedir. Buna ek olarak ise; büyük firmalar, küçük organizasyonlar ya da şahıslar, bulundukları ilçelere göre ya da şehir içindeki çeşitli bölgelere bu tarz evde yapılacak işler vermektedir. Bu durum işi veren firmaya göre değişmektedir. Büyük firmalar şehir genelinde iş verirken, küçük organizasyonlar ya da şahıslar ise ilçe bazında iş vermeyi tercih etmektedirler.

ANKARA-EVDE-EK-IS-ILANLARI-2016

Ankara Evde Ek İş İlanları 2016 yanı sıra sadece Ankara bazında değil genel olarak bahsetmek gerekirse, internetten gelir kaynağı elde edebileceğiniz farklı ek işlerde bulunmaktadır. İnternet işleri ile arası iyi olan insanların genellikle internet üzerinden anket doldurarak para kazanarak ek gelir elde ettikleri de bilinmektedir. Bunun yanı sıra URL kısaltma sitelerini kullanarak çok büyük meblalar olmasa da küçük ek gelir elde edenlerin olduğu da bilinmektedir.

Ayrıca internet üzerinden yapılacak bir diğer iş ise makale işidir. Makale yazma işi sürekli aktif olması ile birlikte işverenin çok olmasından dolayı da çok tercih edilen bir ek gelir kaynağıdır. Bir çok öğretmenin de makale yazma işinde olduğu tahmin edilmektedir. İnternet üzerinden işveren tarafından sizden istenen kelime sayısı doğrultusunda size verilen makale sayısı kadar makale yazarak ek gelir elde etmeniz mümkündür.

Boş vaktim çok ve makale yazmayı istiyorum diyorsanız bu iş tam size göre diyebiliriz. Günümüzde makale yazarlarına bakıldığı zaman; 100 – 150 kelime arasında bir makale için ortalama 1 TL ila 2 TL arasında ücret aldıklarını biliyoruz. Kelime sayısı ne kadar artarsa ücret de o orantı da artmaktadır. Örnek verecek olursak; 500 kelimelik bir makale için 5 TL ücret talep etmeniz gayet doğaldır.

Ankara Sincan evde ek iş ilanları 2016 konusundan bahsedecek olursak Ankara’nın Sincan ilçesinde evde ek iş veren firmaların olduğu bilinmektedir. Sadece Sincan ilçesi ile kalmayıp Etimesgut, Eryaman, Çankaya gibi Ankara’nın birçok bölgesinde evlere ek iş veren yerlerin olduğu bilinmektedir. Çevrenizde ya da bulunduğunuz ilçede küçük bir araştırma yaparak bu firmalara ulaşmanız mümkündür.

Günümüzde, el gücü yani insan gücü gereken işlerde büyük firmalar zaman tasarrufu yapmak için yetişemediği zamanlarda bu tarz işleri ailelere yani evlere ya da küçük ekiplere vermektedir. Evde ek iş yapmak istiyorsanız bireysel ya da aileniz ile birlikte veyatta küçük ekipler kurarak pratik bir şekilde ek işleri yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Bazı insanlar komşuları ile birlikte ekip kurarak evde ek iş yapıyorlar. Böylelikle hem muhabbet ederek zaman harcamış oluyorlar hem de ek gelir elde ediyorlar.

Ankara’da yaşayan ve evde ek iş yapmak isteyenler için Ankara Evlere İş Veren Firmalar 2016 ile iletişime geçmek için bu yazımızın altına AD SOYAD – YAŞADIĞINIZ İL (ANKARA) / İLÇE – E-MAİL ADRESİ şablonunda yorum yazarak Ankara’da evlere ek iş veren firmaların sizler ile iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde firmalar da e-mail adresini yazarak kendilerine işçi arayabilirler.

Bir önceki yazımız olan Evde Davetiye Katlama İşi Yapmak | Eve İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Evde Davetiye Katlama İşi Konya 2016, Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır? ve Evde Davetiye Katlama İşi Yapmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2765 YORUM
 1. Esra dedi ki:

  Evde her turlu paketlemr isi yapabilirim

 2. Esra dedi ki:

  Evde her turlu paketleme isi yapabilirimm coj ihtiyacim varr

 3. Yeter dedi ki:

  Ankara yenikentte oturuyorum evde Paketleme işi istiyorum

 4. Paketleme ustası dedi ki:

  Lütfen geri dönüş sağlayın Ankara beypazarı çok ihtiyacım var

 5. Dilek dedi ki:

  Ankara demetevldr evde seker paketleme yemek yapılır

 6. Arzu dedi ki:

  Evde paketleme işi kalabalık aileyiz

 7. Seher dedi ki:

  Ankara bey pazarı da ikamet ediyorum uzun bir sure tekstil de çalıştım elim hızlıdır bana yardımcı olursanız sevınırım

 8. Ahmet dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum
  Ankara mamak

 9. Songul dedi ki:

  Bende evde is yaparak ekonomik ozgurlugumu elime almak istiyorum daha once hic bir yerde calismadim ama kendime guveniyorum elimde hizlidir hem siz kazanin hemde ben

 10. Tugba dedi ki:

  Ankara eryaman 3kişiyiz

 11. seçil dedi ki:

  ankara keçiören

 12. gozde dedi ki:

  Ankara etimesgut evde is yapmak istiyorum

 13. Mustafa Karaman dedi ki:

  Ankara Keciorende oturuyorum. Ailece Evde yapilabileceğimiz iş arıyoruz.

 14. Hasan dedi ki:

  12 kişilik ekip ile hertürlü paketleme işi yaparız

 15. Tuğba TOPÇAKIL dedi ki:

  Ankara Altındağ güneşevlerde oturuyorum çok ihtiyacım war düzen disiplin titizlik bundan son derece emin olabilirsiniz lütfen ihtiyacımın nekadar fazla olduğunu anlatmam imkansız olumlu olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

 16. Yasemin dedi ki:

  Ciddi ihtiyac ankara mamak

 17. Ebru dedi ki:

  ankara gop dayım.

 18. Hatice dedi ki:

  Ankara Etimesgut’ta yaşıyorum.Nikah şekeri yapımı ve düğün davetiyesi katlama vb. işleri yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız memnun kalırım.

 19. Yeşim dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum olumlu yada olumsuz yönde dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 20. Hafize Yıldırım dedi ki:

  Ankara kafkaslardayim evde her türlü paketleme vs işlerini yapmak istiyorum lütfen çok zor durumdayım

 21. Buse Koşar dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum evde her türlü ek iş yaparım çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapiniz

 22. Melike bakan dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum. Evde kına paketleme, davetiye katlama işleri yapmak istiyorum.

 23. Rukiye dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım acil iş bekliyorum. Ankara Altındağ

 24. nurhan yılmaz dedi ki:

  ankara mamak

 25. Sümeyye dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum bu işi yapmak istiyorum

 26. Cansu dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde yapabilecegim.is ilanlari ariyorum

 27. Başak ylmaz dedi ki:

  Ankara keçiören ‘de oturuyorum evde paketleme işi istiyorum acil dönerseniz sevinirim

 28. enes ÇALIŞKAN dedi ki:

  Etimesgut baglica

 29. Elif dedi ki:

  Ankara Polatlı da oturuyorum evde yapılabilecek iş istiyorum acil

 30. Hüsne hasgül dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum evde paketleme isleri istiyorum ihtiyacim var donerseniz sevinirim

 31. SUNA GÜNEY dedi ki:

  Ankara Keçiören’de oturuyorum.Evde davetiye katlama,nikah şekeri,mandal,paketleme v.s. işler yapmak istiyorum.

1 26 27 28