İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

2015 Ankara Evde Davetiye Katlama İşi

Ankarada Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Eğer sizde Ankara’da yaşıyorsanız ve kendinize yeni bir iş arıyorsanız evinizde oturduğunuz yerde çalışabileceğiniz harika iş fırsatları sunmaya devam ediyoruz. Birbirinden güzel iş ilanlarının yer aldığı sitemizde bayanların son zamanlarda en çok ilgi gösterdiği işlerin başında da davetiye katlama işi gelmektedir. Ankara ilimizde yaşayan bayanlar bilirler ve bu işten para kazananlarda bilirler. Ankara gibi büyük bir ilimizde bu işi yapan bir çok insan var. Bunlardan birisi de siz olabilirsiniz. Evinize Ek Gelir sağlamak istiyorsanız ve bu işe gönül verdiyseniz gerçekten başarabilirsiniz. Peki Davetiye Katlama İşi Nasıl Oluyor diye soracak olursanız bu konuda da sizlere bilgi vereceğiz.

Ankara Evde Davetiye Katlama İşi 2015

Matbaalar son zamanlarda bu işleri genelde ev hanımlarına vermektedir. Onlarında iş alanında bir yeri olsun isteyen bazı firmalar kendilerine verilen işi başka hanımlara vererek güvenilir ve hızlı bir şekilde geri teslim almaktadır. İnsanlar özel günleri için bastırmış oldukları davetiyeleri matbaalara vermektedir. Matbaalarda iş yüklerini hafifletmek için evde ek iş arayan insanlara vermektedir. Evde Ek İş İmkanları yaratmak isteyen firmalar bazı insanlarla anlaşarak bu işi vermektedir. İki tarafından karlı çıkacağı bir iş dönüşümü olmaktadır. Firmalardan daha sonra ödemelerinizi dilerseniz elden dilerseniz de havale olarak alabilirsiniz. Para ödemesi iş bitiminde teslim edilince olmaktadır.Eğer sizde Ankara ilimizde ya da Ankara İlçelerinde yaşıyorsanız işe ihtiyacınız da varsa bu işi yaparak evinize katkıda bulunabilirsiniz.

Evde oturmaktan sıkılmadınız mı ? Eğer cevabınız evet sıkıldım’sa işte size fırsat. Evde İş Olanakları sayesinde sizde iş bulabilirsiniz. Ankara Evde İş İlanları 2015 yılında çok çeşitlidir.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Katlama İşi Yaparak Para Kazanmak 2015 başlıklı makalemizde Evde Ek İş İmkanları 2015, Evde Kutu Katlama İşi 2015 ve Evde Kutu Katlayarak Para Kazanmak 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4226 YORUM
 1. Emine dedi ki:

  Merhaba ben bu işe ihtiyacım var

 2. Uzay dedi ki:

  Ankara da yasiyorum. Davetiye katlama isini yapmak istiyorum tskler

 3. Bahar dedi ki:

  Mrb ankarada yaşıyorum ve iki çocuk annesiyim evde ise ihtiyacım iki kişiyiz yardımcı olursanız sevinirim

 4. Fatma dedi ki:

  Lütfen ankarada ikamet ediyorum evde paketleme işine ihtiyacım var aktifim ve grubum var ulasirsaniz görüselim acil

 5. Levent Golşen dedi ki:

  Ankara Çayyolu Levent Golşen uzun yıllar elektrik, mekanik ve montaj işleri ile uğraştım emekli oldum. Ek iş yapmak istiyorum. Seri üretim yapabilecek kadar bilgi ve beceriye sahibim. Evden çalışmak istiyorum. Evimde basit makine parkuru kurulabilmektedir.

  Saygılarımla

 6. Busra dedi ki:

  Etımesgutta oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

1 414 415 416