İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ankara Evde Ek İş İmkanları ve Evlere İş Veren Firmalar

Her ne kadar işsizlik sorunu Türkiye’nin her yerinde büyük bir problem olsa da geçici ya da evden yapılabilecek ek işler ile gelir elde etmek mümkün. İşte bu evde iş imkanları Ankara ve çevresinde yaşayan birçok kişi tarafından merak edilen ve araştırılan bir konu. Ev bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve iş arayanlar evde ek iş Ankara ilanları sayesinde en azından rahat bir nefes alma fırsatı yakalayabiliyorlar. Siz de evde yapılabilecek işler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve Ankara evde ek iş imkanlarına ulaşmanın yollarını öğrenmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız bu makaleyi inceleyebilirsiniz. Böylece evde iş ilanları Ankara ve çevresinde nasıl, evlere iş verenler ne tür işler istiyor gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. 

Ankara Evde İş İmkanları

Ankara’da evde iş imkanı birçok farklı firma tarafından sağlanıyor. Atölye, konfeksiyon, restoran ve mağaza tarzı yerler özellikle ev hanımlarına ek iş imkanı sunuyor. Ankara’da yaşayıp evde iş yapmak istiyorum diyenler de bu firmalarla anlaşarak vakitlerini çalışarak geçiriyor ve ek gelir elde etmiş oluyorlar. 

Dediğimiz gibi evde iş imkanı Ankara bölgesi için oldukça fazla. Eğer siz de “Ankara’da evde ek iş yapmak istiyorum, seçeneklerim neler?” diye düşünüyorsanız aşağıda sıraladığımız işlerden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz: 

 • Paketleme işi
 • Davetiye veya kutu katlama işi
 • Nikah şekeri işi
 • İğne oyası işi
 • Evde yemek yapım işi
 • Montaj işi
 • Örgü ve dantel işleri

Bu sıraladıklarımız evde ek iş ne yapabilirim sorusuna verilecek ilk cevaplardan. Tabii bu listeyi uzatmak mümkün. Burada önemli olan sizin el beceriniz ve ilgi alanlarınız. Biz biraz evde yapılacak işler Ankara ve çevresinde en çok hangi alandaysa onlardan bahsedeceğiz. Böylece siz de evden çalışmanın nasıl olacağını, hangi işi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Evde Yapılabilecek İşler

Ankara Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi Ankara ve çevresinde oldukça yaygın. Aslında bu iş Türkiye genelinde evden ek iş yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği iş diyebiliriz.

Ankara evde paketleme iş ilanları arasında her türden ürünün yer aldığını görmek mümkün. Paketleme işlerinde; düğme, kına, nikah şekeri, poşet, sabun, mum, hediyelik, takı, boncuk gibi birçok ürün kullanılıyor. Aslında aklınıza gelen her ürün paketleme işine uygun diyebiliriz.

Evde paketleme iş ilanları Ankara ve çevresi için oldukça geniş. Yukarıda bahsettiğimiz tüm ürünler bu ilanlarda yer alıyor. Fakat en popüleri Ankara kına paketleme işi diyebiliriz. Bildiğiniz gibi düğünlerden önce kına geceleri düzenlemek bizim gelenek ve göreneklerimiz arasında yer alıyor. Dolayısıyla hemen hemen her düğünden önce bir kına organizasyonu yapılıyor. İşte bu gecelerde davetli olarak gelenlere genellikle küçük keselerin ya da şekilli figürlerin içinde kına hediye ediliyor. Organizasyon firmaları ya da kına işi yapan esnaflar da bu hediyeliklerin hazırlanması için Ankara’da ek iş arayanlarla çalışmayı tercih ediyor. 

Evde kına paketleme işinde eve iş veren tarafından; kına, kına paketi, kese ve kese ipi gibi genel malzemeleri işi yapacak kişilere sunulur. Yapılması gereken şey, iş verenler tarafından sizlere verilen malzemeleri kullanarak kınaları istenilen şekilde paketlemek ve sorunsuz bir şekilde işi aldığınız yere teslim etmektir. Ücretler ise genellikle adet sayısına ya da yapılacak toplu iş sayısına göre değişiklik göstermektedir. Her iş veren farklı bir fiyat uygulaması yaptığı için net bir kazanç fiyatı vermek pek mümkün değil. 

Biz burada kına paketleme işinden bahsettik. Dediğimizz gibi Ankara evde paketleme işleri oldukça çeşitli. Ama işin prensibi aynı. Firmayla anlaşıyorsunuz. Onlar size malzemeleri temin ediyor. Siz de istenilen şekilde ürünleri paketleyip zamanında eksiksiz bir şekilde teslim ediyorsunuz. Bu kadar basit. 

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Ankara’da İnternetten Ulaşabileceğiniz Ek İş İmkanları Neler?

Gündüzleri çalışmak veya akşamları ek iş yapmak isteyenler interneti de kullanabilir. Yani evde iş denildiği zaman akla illaki el işi gelmesin. İnternet üzerinden de birçok iş fırsatı yakalamanız mümkün. Bunların en başında ise; makale yazmak, editörlük yapmak, grafik işleri yapmak gibi şeyler geliyor. Bu işler arasında en çok makale yazmak günümüzde gerek ev hanımları gerekse internet üzerinden kazanç elde etmek isteyen öğrenciler için en popüler gelir kaynaklarından biri.

Makale işinde genellikle makale yazdırmak isteyen kişiler, firmalar ya da editörlük yapılan yer yazarlara konuları verir. Bu konular için yazılacak makale sayısı genellikle makale yazmanızı isteyen firma tarafından belirtilse de bazen sizin inisiyatifinize de bırakılabilir. İstenilen konuda makaleyi araştırma yaparak sorunsuz bir şekilde yazabildiğiniz taktirde yazdığınız makale sayısına göre ek gelir elde edebilirsiniz. 

Makale Yazarak Para Kazanmak

Ankara’da Evlere İş Veren Firmalar ve Ankara Evde İş İlanları

Ankara’da evde yapılacak iş ilanları farklı kanallar aracılığıyla sunulabiliyor. Bildiğiniz gibi artık teknoloji çağında yaşıyoruz. Bu da birçok işvereni ve iş arayanı internet ortamında buluşturuyor. 

Ankara evde ek iş ilanları için belirli kariyer sitelerini takip edebilirsiniz. Buralarda yayınlanan ilanlara başvurarak Ankara eve iş veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu aşamada size yardımcı olacak linkleri bölüm sonunda bulabilirsiniz.

Evde iş veren firmalar Ankara İŞKUR şubesiyle de çalışıyor. Birçok kişiye istihdam sağlayan İŞKUR artık evden yapılabilecek işler için de ilan açıyor. Siz de bölüm sonunda yer alan linkten İŞKUR evde iş ilanları sayfasına ulaşabilirsiniz. Size en yakın İŞKUR ofisine giderek şahsen de kayıt yaptırabilirsiniz.

Ankara evde iş fırsatları için yapabileceğiniz bir diğer şey de, piyasa araştırması. Çünkü her ne kadar internet artık hayatımızın bir parçası olsa da eski alışkanlıklarımızı da kolay kolay bırakamıyoruz. Bu nedenle siz de biraz çarşı-pazar gezerek piyasayı yoklayabilirsiniz. Tabii bu aşamada gideceğiniz yerler önemli. Malum Ankara büyük bir şehir. Her yerini gezemezsiniz. Burada önemli olan çeyiz ve hediyelik dükkanlarının bol olduğu eski çarşılara ve ticaret merkezlerine odaklanmak. Örneğin, Ankara Demetevler’de evlere iş veren firmalar oldukça yoğun. Bu bölgeyi ziyaret ederek esnafla görüşebilirsiniz. Ankara Yenimahalle evde paketleme işi için en çok ilan veren yerlerden biri. Buraya da uğrayabilirsiniz. 

Bu yazımıza Ad Soyad ve E-Mail Adresi şeklinde özel olmayan detaylarınızı yorum olarak belirterek iş verenlere sesinizi duyurabilirsiniz.  Ev adresi ya da cep telefonu gibi özel detaylarınızı paylaşmamaya özen gösteriniz.

Jooble.org sitesinde yayınlanan ek iş ilanları Ankara sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Kariyer.net Ankara iş ilanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

İŞKUR evde iş ilanları sayfası için TIKLAYINIZ!

Evde Pasta Yapıp Satarak Para Kazanmak

Evde Montaj İşi Nedir, Nasıl Yapılır?

Bir önceki yazımız olan Evde Abiye Süsleme İşi Veren Firmalar - Gelinlik İşleme Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 73 YORUM
 1. Özlem dedi ki:

  Ankara etımesgutta oturuyorum acil evde yapılacak paketleme işi arıyorum cok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lutven

 2. Sümeyye dedi ki:

  Ankara keçiören de ikamet ediyoruz 2 kişiyiz her türlü paketleme isi yapılır

 3. cumhur kaya dedi ki:

  evde paketleme işi almak ısterım

 4. Filiz dedi ki:

  Mrb ben kecorende incirlide oturuyorum evde kina vb paketleme işleri yapabilirim

 5. Gülem dedi ki:

  Merhaba ben altındağda oturuyorum evde paketleme kına düğün şekeri gibi işler yapabilirim

 6. ayşegül dedi ki:

  elim yatkındır bütün hepsini hızlı bir şekilde yaparım lütfen yardımcı olurmusunuz altındağ da oturuyorum

 7. Amine dedi ki:

  Ankara Mamak’ta oturuyorum evde çocuklarım küçük olduğu için çalışamıyorum dolaysıyla evde yapılacak işe ihtiyacım var.dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Funda dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim

 9. Rukiye dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim

 10. Semra dedi ki:

  Ankara Etimesgut,da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım yeterki iş olsun aileme destek amaclı istiyorum bu işi yardımcı olursanız sevinirim

 11. Funda dedi ki:

  Her turlu paketleme isi yapabiliriz lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var keçiören ankara

 12. Figen dedi ki:

  Paketleme işi yapılır

 13. Sevgican dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim

 14. Esra dedi ki:

  Evde kına paketleme davetiye katlama gibi işler yapabilirim.ankara Sincan da oturuyorum.Grup olarak bu işleri evde yapmak istiyoruz

 15. Tezcan dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim

 16. Nurcan dedi ki:

  Ankara eryaman da oturuyorum her türlü paketleme yaparız gerekirse ekip kurarım acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 17. Kübra dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyoruz iki kişiyiz her türlü paketleme vs işleri yapılır

 18. Basak dedi ki:

  ankara kecioren ufuktepe

 19. Ayşegül dedi ki:

  Ankara demetevlerde oturuyoruz. Kına paketleme ve davetiye katlama gibi evde yapılacak iş arıyoruz.

 20. ERKAN dedi ki:

  Ankara Yenimahalle Şentepe deyim .
  Evde ek iş yapmak istiyoruz.paketleme,kalem montaj,nikah şekeri ,boncuk ,mandar montajı ,
  mail:erkan_0639@hotmail.com

 21. zeynep dedi ki:

  çok ihtiyaçım var ankarada oturuyorum el becerim iyidir

 22. meryem polat dedi ki:

  yenimahallede oturuyorum el becerim oldukça iyi paketleme ve görsel anlamda yapılabilecek işlerde gayet iyiyim iş imkanı sunmanızı çok isterim…

 23. şeyda dedi ki:

  Merhaba şuanlık çalışmıyorum tüm günüm boş geçiyor en kısa zamanda ve en güzel şekilde paketleme işi yapabilirim hala iş veriyorsanız eğer lütfen bana ulaşın.

 24. Ozdem dedi ki:

  Paketleme yâda kutu zarf davetiye katlama işi arıyoruz sincan

 25. Büşra Cankurt dedi ki:

  Annemle evde ek iş yapmak istiyoruz

  1. Büşra Cankurt dedi ki:

   Yenimahalle de ikamet ediyoruz. Annemle birlikte evde iş yapmak istiyoruz.

 26. KAMALE dedi ki:

  Ankara çankayada her türlü paketleme işi yapabilirim. donerseniz sevinirim

 27. Tuğçe dedi ki:

  Ankara çankayada ikamet etmekteyim. 4 kişilik bir grup olarak evde ek iş fırsatlarını bekliyoruz.

 28. Birsen Uslu dedi ki:

  Ankara çankayada her türlü paketleme işi yapabilirim

 29. perihan dedi ki:

  ankara polatlı da yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 30. cemile dedi ki:

  hikah şekeri evde yapımı, evde paketleme

 31. Arzu dedi ki:

  Bende çalışmak istiyorum arzu benim adım arzu_1980_ankara@hotmail.com mail adresim

 32. Semra dedi ki:

  Merhaba Ankara Yenimalle de oturmaktayız acill ablam kızkareşim ve ben evde ek iş yapmak istiyoruz elimiz yatkındır daha öncede paketleme kutulama montajlama işi yaptık matbaalarda çalıştık işleri gününde titizlikle teslim edeceğimizden şüpheniz olmasın şimdiden teşekkür ediyorum iyi günler

 33. fatma er dedi ki:

  ANKARA çankya
  evde ek iş yapmak istiyorum

 34. Fatma dedi ki:

  Ankaradayim evde yapabilecegim bi ise ihtiyacim var her turlu paketleme vs. Isleri yapabilirim lutfen yardimci olun

 35. Tuğçe dedi ki:

  Ankara da evde kına poşet paketleme gibi iş arıyorum etimesgutta oturuyorum

 36. Deniz dedi ki:

  Merhaba bizde iki arkadaş evde kendimize iş arıyoruz bizede iş konusunda yardımcı olursanız sevinirim Ankara Yenimahalle

 37. Selin dedi ki:

  Merhabalar ben ankaradan selin bir cocugum var okula gidiyor ve bol bol vaktim var eşimden ayrıldım ve bu işe çok ihtiyacım el becerim vardır bana geri dönüş yaparsanız sevinirim düğün davetiyesi için ankara altındağ sitelerde oturuyorum

 38. Zehra dedi ki:

  Avon temsilcisi olmak isterseniz yardimci olurum . Kâr güzel ve hediyeleri mükemmel

 39. Alev dedi ki:

  Dikmen de oturuyoruz. 4 bayaniz. Evden paketleme isi ya da benzer isleri ekip olarak tamamliyarak hizlica teslim edebiliriz. Donus yapilirsa seviniriz.

 40. gül topal dedi ki:

  ankara eryamanda oturuyorum.3 komşumla ekip kurarak evde iş yaparak kazanmak istiyoruz ilgilenirseniz seviniriz

 41. eda dedi ki:

  altındağ evde iş imkanlarıyla ilgileniyorum

 42. semiha dedi ki:

  Acil ek ise ihtiyacimiz var donerseniz sevinirim

 43. MERVE dedi ki:

  ankara eryamanda oturuyorum 4 kişiyiz hızlıyız paketleme işi yapmak istiyoruz acil dönerseniz sevinirim

 44. sena dedi ki:

  ankara keçiörende oturuyorum her türlü paketleme işi yapılır 3 kişilik bir ekibimiz var hızlı ve becerikliyiz

 45. Songül diğdem tosun dedi ki:

  ankara ayvalı da oturuyorum acil evde ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 46. Erdal dedi ki:

  Ankara Kahramankazanda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum iletişime geçerseniz sevinirim.

 47. Elanur dedi ki:

  Ankara Etimesgutta oturuyoruz annem ve biz iki kardeş herhangi bir paketleme işi yapabiliriz bilginize…

 48. Sinem Gümüştaş dedi ki:

  Merhaba Ankara Çankaya da ikamet ediyorum evde annemle beraber evlere verilen işlere talibiz dönüş yaparsanız memnun olurum

 49. seda yigit dedi ki:

  ankara da yaşıyorum evde iş ilanıiçin haber bekliyorum.

 50. Nazlı dedi ki:

  Merhaba,
  Ben ANKARA’dan evde nikah şekeri paketleme iş’i yapmak istiyorum eğer uygunsa sizinle görüşebiliriz.

 51. Bedia dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum kızımla beraber evde paketleme işi yapmak istiyorum deneyimliyiz hızlı ve temiz iş yaparız takım çalışmasına da dahil olabiliriz teşekkürler

 52. Gamze dedi ki:

  Merhabalar Ankara Keciorende oturuyorum 2cocuk anesiyim acil bir ise ihtiyacim var evde is yapmak istiyorum iletisime gecerseniz cok sevnirim lutfen

 53. İrem dedi ki:

  Merhaba ankara mamakta oturuyorum evde ek işe ihtiyacım iletişime geçer seniz sevinirim.

 54. SEVİM SEVİMLİ dedi ki:

  ANKARA BATIKENTDE OTURUYORUM. EVDE İŞ YAPMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇMENİZİ BEKLİYORUM.

 55. Yeşim dedi ki:

  Merhabalar Ankara – Cebeci de oturuyorum evde is yapmak istiyorum iletişime geçer misiniz

 56. SEHER dedi ki:

  iş istiyorsanız sehererenalp@hotmail adresinden ulaşın lütfen ücretsiz oriflame kataloğu bu ay yemek takımı ve canta ve parfum hediye

 57. Pınar dedi ki:

  Ankara sincan evde yapacağım is istiyorum iletisime gecermisiniz lütfen

  1. Kübra Özdemir dedi ki:

   Bana ulaşın detaylı bilgi vereceğim

   kbrabiobellinda@gmail.com

 58. SONGUL BILGIN dedi ki:

  EVDE EK İŞ PAKETLEME VS 5 KİŞİ ANKARA KEÇİÖREN

  1. Kübra Özdemir dedi ki:

   Bana ulaşın detaylı bilgi vereceğim

   kbrabiobellinda@gmail.com

 59. hatice dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum 3 lü grubum var

  1. Kübra Özdemir dedi ki:

   Bana ulaşın detaylı bilgi vereceğim
   kbrabiobellinda@gmail.com

 60. Melike dedi ki:

  Kokulu taş kına paketleme gibi birçok işe elim yakındır evde çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Kübra Özdemir dedi ki:

   Bana mail adresimden ulaşın bilgi vereyim 😊

   kbrabiobellinda@gmail.com

 61. Şeyma dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum davetiye işi kına düğün süsleri vs elim yatkındır

  1. Kübra Özdemir dedi ki:

   Bana mail adresimden ulaşın bilgi vereyim 😊

   kbrabiobellinda@gmail.com

 62. AYŞE dedi ki:

  MADDİ SIKINTILARDAN DOLAYI EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM ..PAKETLEME VB İŞLERİ YAPARIM KIZIMLA BİRLİKTE …

 63. Filiz canbolat dedi ki:

  5 kisilik grubum var evde paketleme isi istiyorum.

  1. Kübra Özdemir dedi ki:

   Bana mail adresimden ulaşın detaylı bilgi vereyim 😊

   kbrabiobellinda@gmail.com

 64. kubra dedi ki:

  is istiyorum

  1. Kübra Özdemir dedi ki:

   Bana mail adresimden ulaşın detaylı bilgi vereyim 😊

   kbrabiobellinda@gmail.com

 65. Fatma yiğit dedi ki:

  Kina paketleme işi istiyorum 5 kisilik ekibim var işinizi zamaninda teslim edebiliriz tesekkur ederiz