İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ankara Yenimahalle Ek İş İlanları 2015

24.01.2015

Ankara Ev Hanımları Evde Yenimahalle Ek İş İlanları 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Başkent Ankara’da yaşıyorsanız ve yenimahallede oturuyorsanız size güzel haberlerimiz var. İş olanağı açısından oldukça yoğun olan Yenimahalle ilçesi hem bayanlara hem öğrencilere farklı iş imkanlarının sunulduğu bir ilçedir. Buna bağlı olarak sizlerde eğer evinize ek gelir sağlamak aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız sizlerde kendi el becerinizi kullanarak para kazanabilirsiniz. Evde Ne İş Yapabilirim diye kendinize soruyorsanız sizlere bu konuda fikir vereceğiz. Umuyoruz ki sizlerde bu işleri yaparak güzel paralar kazanabileceksiniz. Ankar’da yapılan televizyon programlarına katılabilirsiniz. Bu işler sadece İstanbul da olmuyor. Ankara yapılan bazı programlara sizlerde seyirci olarak katılabilir para kazanabilirsiniz.

Ankara yenimahalle ek iş 2015

Ev Hanımları artık evde oturmaktan sıkıldıysanız size en güncel en çok yapılan ek iş ilanları yayınlamaya devam ediyoruz. Eğer bebeğiniz varsa dışarıda çalışmaya engeliniz varsa sizlerde işi evinizde yapabilirsiniz. Nasıl mı ? diye soracak olanlara cevabımız hazır. Eğer güzel yemek yapabiliyorsanız ve bunların lezzetinden eminseniz sizlerde bunları çalışan ev hanımlarına ya da lokanta  ve ev yemekleri yapan dükkanlara satabilirsiniz. Malum Ankara ilimiz memur kenti diye bilinmektedir. Buna bağlı olarak memur hanımlar ya da özel sektörde çalışan hanımlar mantı,içli köfte gibi yapılması zor ve zaman isteyen yemekleri yapamıyor. Sizlerde bunu kendi lehinize çevirebilir para kazanabilirsiniz.

Evde Reçel yaparak para kazanabilirsiniz. Hepimiz biliyoruz ki reçel yapmakta zordur. Ev hanımları bir çok şeyden reçel yapabilmektedir. Eğer sizlerde farklı yiyecek ve meyvelerden reçel yapabiliyorsanız bunları satarak para kazanabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz online alışveriş sitelerinde satabilir dilerseniz de çevrenizde bulunan marketlerle anlaşarak satabilirsiniz.

FİRMALARIN İLANLARI HAKKINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde İçli Köfte Yapıp Satarak Para Kazanmak başlıklı makalemizde Ev Hanımları Evde Ek İş 2015, Evde Ek İş İlanları 2015 ve Evde İçli Köfte Yapmak 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 177 YORUM
  1. Nurcan dedi ki:

    Ankara eryaman da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim gerekirse ekip kurarım

  2. sevda dedi ki:

    ankara yeni mahallede oturuyorum evde yapilabilcek is istiyorum elim piratik dir lütfen dönüş yapin

  3. emel özer dedi ki:

    ben ankara yenimahallede oturuyorum eşim çalışmıyor çok ihtıyacım var ekibim var lütfen paketleme işi istiyorum

1 16 17 18