İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

2015 Havlu Kenarı Süsleme İşi İle Para Kazanmak

Evde Havlu Kenarı Süsleme İşi 2015

Merhaba Sayın Hanımlar. Bu işimiz sizleri ilgilendiriyor. Eğer sizde el emeği göz nuru yaptığınız havlu kenarlarını satarak para kazanmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar dikkatlice okumalısınız. Evde Ek İş İlanları 2015 yılında dur durak bilmiyor. Sizin yapmanız gereken kendi el becerinize göre bir iş bulmaktır. Evde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız mutlaka bu işi yapmak istemelisiniz. Yapmış olduğunuz havlu kenarlarını artık sandıkta saklamak yerine onları satarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Peki Havlu Kenarı Satma İşine Nasıl Başlarım diye kendinize soruyorsanız sorunuzun cevabı bizde.

Havlu Kenarı Süsleyerek Para Kazanmak

Yapmış olduğunuz dantel havlu kenarı işlemelerinizi satarak para kazanmak istiyorsanız bir takım firmalar bu ürünleri sizden satın almaktadır. Örnek verecek olursak çeyizlik ürün satan firmalar ya da tuhafiye mağazaları bu ürünleri sizden belirli bir ücret karşılığında satın almaktadır. Bu sayede sizlerde para kazanmış oluyorsunuz. Eğer evde hazırda yapmış olduğunuz Havlu Kenarı varsa bunları satmanızı tavsiye ediyoruz. Daha sonra sizden sipariş üzerine iş gelebilir. Bu ürünleri de zamanında yetiştirmeniz gerekmektedir. Evde Ek İş Yapmak gerçekten son zamanların favori işleri arasında yer almaktadır. Evde boş oturmaktan sıkıldıysanız ve bu işe el beceriniz varsa mutlaka yapmanızı tavsiye ediyoruz. Firmalar ile iletişme geçerek sizde evinize katkıda bulunabileceksiniz.Havlu Kenarı Süslemek ve Para Kazanmak mümkündür. Mutfak masrafları ya da çocuklarınızın okul masrafları çıksa yeterlidir.

FİRMALARIN İLANLARI HAKKINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lavanta Keseleme İşi 2015 Evde Ek İş Yapmak başlıklı makalemizde Evde Ek İş İlanları 2015, Evde Lavanta Çiçeği İşi Yapmak 2015 ve Lavanta Keseleme İşi Para Kazanmak 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 238 YORUM
 1. Reyhan eser dedi ki:

  Ben reyhan eser bu isi gercekten istiyorum insallah olur albayrakeserreyhan@gmail.com ankara ilinde oturuyorum

 2. Fatma büyükdağ dedi ki:

  Denizli merkezde
  Havlu kenarı işi yapmak istiyorum

 3. ayşe dedi ki:

  çok ihtiyacim var bu işe lütfen

1 21 22 23