İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Çanakkale Evde Ek İş İlanları ve Evde Para Kazanmak

Çanakkale Evde Ev Hanımlarına Ek İş Veren Firmalar

Merhaba Sayın Okurlarımız. Tarihi bir öneme sahip olan ve hem ülkemiz açısından hem de tüm dünya tarihi açısından tarih kitaplarında adının geçtiği Çanakkale ilimizde yaşıyorsanız ve kendiniz için yeni bir iş yeni bir uğraşı arıyorsanız size en iyi iş fırsatlarını sunmaya devam ediyoruz. Öğrenciler ve ev hanımları için olan bu iş imkanları sayesinde para kazanmak isteyen ve evde boş durmaktan canı sıkılan insanların yapabileceği birbirinden harika kazançlı işlerdir. Eğer kendinize bir uğraşı olsun istiyorsanız komşularınızla ya da çocuklarınızla yapabileceğiniz bu hem zevkli hem de kazandırıcı işler hoşunuza gidecektir.

Çanakkale Eve Ek İş 2015

Evde para kazanma fikri kimi insanlara basit gelse de özellikle de batı kesimlerde yaşayan insanlar dışarıya çıkmak yerine evde para kazanmayı tercih etmektedir.Peki evde para kazanmak için gerekenler neler yani iş fikri lazımsa size şimdi en popüler,bayanların en çok tercih ettiği ek işler arasından derlemiş olduğumuz yazımızı sizlere sunmak istiyoruz.

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak: Ev hanımları bildiğiniz üzere bazı yemekler vardır ki yapılması çok zordur ve hüner ister. Eğer sizde bu hüner varsa ve bunu değerlendirmek istiyorsanız öncelikle yapabileceğiniz bu yemekleri nerede ya da kime satabileceğinizi bulmanız gerekiyor daha sonra işe koyulmanız gerekmektedir. Çevrenizde mahalle marketi ya da bakkalı varsa ora ile anlaşarak yapmış olduğunuz dondurulmuş içli köfte ya da mantıyı orada satabilirsiniz. Bu sayede hem siz kazanmış olursunuz hem mahalle esnafı. Ben bireysel satarım diyen bayanlar için ise çevre ve güven çok önemlidir.Eğer bu işi tutturursanız gerçekten herkes sizden bu yemekleri satın alır. Çünkü iş kadınları bu tür yemekleri yapmak yerine satın almayı tercih edebilmektedir.

Evde Kutu Katlama İşi: Hanımlar bildiğiniz üzere hediyelik eşya satan dükkanlar olsun ayakkabı mağazaları olsun ürünleri satarak kutulara koymaktadır. Peki bu kutuları kimler bu hale getiriyor ? Son şeklini kimler veriyor ? hiç düşündünüz mü ? Ev hanımlarının para kazanabilmesi için yapılan bu çalışmalar sonucu bayanlar içinde iş istihdamı sağlanmak üzere evde kutu katlama işi ya da karton katlama işi verilmektedir. Sizlerde bu işi yaparak Çanakkale’de ya da herhangi bir ilçesinde para kazanabilmeniz mümkündür.

Çanakkale Evde Ne İş Yapabilirim diye soran bayanlar güzel bir makale hazırladık. Umuyoruz ki bu makale sizlere bir ilham olur ve bir girişimci olma yolunda ilk adımı atabilesiniz. Hepinize bol şans dileriz. Yorum kısmını kullanarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 94 YORUM
  1. Selda Seçgün dedi ki:

    Çanakkale Barbaros mahallesinde oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız memnun olurum.

1 8 9 10