İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Yemek Yapmak İşe Dönüşür mü? Evde Yemek İşi Nasıl Yapılır?

Ek gelir elde etmek isteyen vatandaşların evden yapabileceği işlerin en sevilenlerinin başında evde yemek yapmak geliyor. Eli lezzetli olanlar ve yemek yapmayı sevenler ev yemeği arayan şirketler veya diğer müşterilerle anlaşıp evden yemek satışı yapıyorlar.

Eğer siz de “Ben güzel yemek yaparım herkes de çok beğenir” diyorsanız çevrenizde özel günler için yemek siparişinde bulunan kişilerle anlaşma sağlayarak onlara istenilen gün için yemek yapabilir, evden yemek yap sat ile para kazanabilirsiniz. Biz bu yazımızda “Ev yemekleri yapıp satmak istiyorum, nereden başlayabilirim?” diye düşünen okurlarımız için evde yemek yapma işi ile ilgili detayları paylaşacağız.  Böylece siz de evden yemek yapıp satmak hakkındaki sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. 

Evde Yemek Yapıp Satmak Nasıl Bir İş?

Bir dönem dünyanın her yerinde moda olan fast food sektörü artık yerini organik gıdalara ve ev yapımı sıcak yemeklere bırakıyor. Zaten şöyle anne eli değmiş, sıcacık bir ev yemeğinin yerini hiçbir şey tutamaz, değil mi ama?

İşte bu durumların farkına varan birçok işletme ev yemekleri satış stratejisine geçti. Artık, özellikle ofis tipi işyerlerinin yakınındaki, mekanların hepsi sıcak ev yemeği çıkaracak aşçılarla veya evden yemek siparişi alan kişilerle çalışıyor. Bunun yanında devlet kurumları da dahil olmak üzere birçok işyeri veya okul yemekhanelerinde evden yemek yapıp satan kişilerin hazırladığı yiyecekler servis ediliyor.

Peki, bu işe talep bu kadar yoğunken, neden siz de kendi çevrenizde evden yemek yapma işini yürütmeyesiniz? Eğer ek gelir ihtiyacınız varsa ve mutfak işleriyle ilgilenmeyi seviyorsanız, o zaman evde yemek yaparak para kazanmak için kolları sıvayabilirsiniz. 

Ev Yemekleri Satmak İsteyenler İçin: Evde Toplu Yemek İşine Girmek

Evde yemek yap sat işi kolay bir iş gibi görünebilir. Dışarıdan bakan insanlar zaten evdesin, rahatlıkla yaparsın gibi fikirler öne sürebilir. Ama bilmelisiniz ki bu iş o kadar da kolay değil. Elbette altından kolaylıkla kalkabilirsiniz. Fakat disiplinli ve planlı olmanız gerekiyor. Çünkü evde yemek yaptırmak isteyenler siparişlerinde size bir gün ve saat belirtecektir. Bu süre zarfı içerisinde hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamlamalı ve siparişi zamanında teslim etmelisiniz. Aksi halde aynı müşteri sizinle bir daha çalışmak istemeyebilir. Fakat eğer disiplinli ve planlı bir şekilde çalışırsanız ve yemekleriniz müşteriler tarafından beğenilirse, işte o zaman geniş bir müşteri çevresi edinebilir ve çok güzel paralar kazanabilirsiniz. 

Ev yemekleri satışı ve üretimi ile ilgili ipuçlarını birazdan paylaşacağımız detaylarda bulabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu rehber doğrultusunda kendinize bir iş planı oluşturarak başarıyı yakalayabilirsiniz.

Evde Yemek Yapımı İçin Malzeme Temini 

Hangi yemekleri yapacaksanız ya da müşteri sizden hangi yemekleri yapmanız istediyse bu yemeği yapmak için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri; bildiğiniz, temiz ve uygun fiyatlı marketlerden almanızı tavsiye ediyoruz. Tabii bu aşamada aldığınız malzemelerin kalitesine ve tazeliğine dikkat etmelisiniz.

Alışveriş sonrasında fişi saklamanız da işinize yarayabilir. Çünkü bazı durumlarda müşteriye malzemeleri nereden aldığınızı ne kadar para harcadığını ispat etmeniz gerekebilir. Sonuça tanımadığınız insanlarla iş yapacaksınız. Aranızda bir güven ortamı oluşana kadar attığınız her adıma dikkat etmeniz sizin yararınıza.

Kimler Evlere Yemek Siparişi Veriyor ?

Artık toplu görüşmelerde, toplantılarda, günlerde, özel günlerde ya da özel bir açılışta misafirlere hazır yemek yerine ev yemeği ikram ediliyor. Böylece konuklara hem daha sağlıklı hem de daha özel yiyecekler sunulmuş oluyor.

Ev yemekleri arayan işyerleri de var. Bu tarz yerlerin çoğu normalde yemek çıkarmayan cafeler gibi küçük işletmeler oluyor. Bu işletmeler gün içerisinde gelen müşterilerine sunacakları yemekler için aşçı çalıştırmaktansa bu işi yapan kişilere ev yemeği sipariş ediyor. 

Evde yemek işi veren firmalar da mevcut. Son zamanlarda çok popülerleşen sıcak yemek dağıtımı bu tarz işlere olan ilgiyi artırdı. Artık evinde yemek yapmaya üşenen veya işyerinin yemeğini yemek istemeyen birçok kişi günlük, haftalık ya da aylık olarak bu kişisel catering şirketleriyle anlaşıyorlar. Bu şirketler de evde yemek yapmak ve bu işten para kazanmak isteyen kişilerle çalışmayı tercih edebiliyor. 

Daha açıklayıcı olması açısından özel günlere yapılacak yemek siparişiyle ilgili bir örnek verelim. 

Örnek: Bir dernek size bir tarih için yemek siparişi verecek. Bu siparişte hamur işi, pastalar ve ana yemeklerin olması istendi. Yemekler isteğe göre değişebileceği için buradan belirtmek istemiyoruz. Sizler de eğer bu istenilen yemekleri yapabiliyorsanız ya da yapabilen bir tanıdığınız varsa işi alırsınız. İstenilen tarihte yemekleri aracınız varsa siz teslim edersiniz ya da isteyen kurum ya da kişi sizden gelip teslim alır. İşte bu kadar basit!

Evde Yapıp Satabileceğim Yiyecekler Neler?

Ev yemekleri sipariş listesi envai çeşit yiyecekten oluşabilir. Eğer bir kurum ya da kuruluşla anlaşacaksanız yemek listesini onlar size verecektir. Birçok özel gün yemek siparişi de aynı şekilde oluşturulur.

Okuyucularımız arasında “Ben içli köfte yapmak istiyorum” “Ben mantı satışı yapmak istiyorum” ya da “Ben sıcak yemek değil, evde hamur işi yapıp satmak istiyorum” diyenler olabilir. Tabii ki kendi istekleriniz doğrultusunda da çalışabilirsiniz. Eğer evde tatlı yapıp satmak istiyorum diyorsanız sıcak yemek üretmek zorunda değilsiniz. Bu sizin çevrenize ve satış yapabilmenize bağlı. Biz buraya fikir olması açısından en çok satılan ev yemekleri listesi bırakıyoruz. Seçenek çok. Karar sizin.

 • Mantı
 • Kısır, mercimek köftesi gibi gün yemekleri
 • El açması börek
 • Baklava, oturma gibi şerbetli tatlılar
 • Yaş pasta
 • Hediyelik kurabiye
 • Ekmek
 • Erişte
 • Tarhana
 • Reçel
 • Salça
 • Marmelat

Evde Pasta Börek Yaparak Para Kazanmak

Evde Yemek Yapıp Satmanın Avantajları

Evde hamur işi yapıp satmak ya da yemek siparişi almak evden çıkmadan para kazanabileceğiniz bir kazanç yolu. Bu nedenle diğer işlere göre çok daha rahattır diyebiliriz. Çünkü size karışan kimse olmadan, kendi yol ve yordamınıza uygun olarak çalışabilirsiniz. Ayrıca evde olacağınız için aklınız çocuklarınızda kalmaz. Onlara çok daha rahat zaman ayırabilirsiniz.  

Evde yemek üretimi yapmak, evden tatlı yapıp satmak oldukça keyifli bir işe dönüşebilir. Bir noktadan sonra kendi markanızı kurabilir, işinizi büyütebilirsiniz. Sonuçta gıda sektörü asla ölmeyecek bir sektör. Eğer ürünlerinizle fark yaratmayı başarırsanız çok güzel bir iş sahibi olabilirsiniz. Bilmelisiniz ki bugün restoranı olan birçok kadın ve erkek girişimci işe bir tencerede yemek yaparak başlamıştır. 

Peki, Evden Yemek Satışı Nasıl Yapılır? Müşterilere Nasıl Ulaşılır?

Evden yemek yapıp satmak için ihtiyacınız olan tek şey mutfak malzemeleri ve müşteriler. Bunun dışında evde yemek yapıp satmak için gereken belgeler ve evraklarla herhangi bir başvuruda falan bulunmanız gerekmiyor. Evde yemek yapıp satmanın cezası da yok. Bu iş tamamen bireysel. Tabii ilerleyen tarihlerde kendinize satış yapan bir internet sitesi açarsanız veya şirket kurarsanız o zaman işler değişir. Zaten o aşamaya geldiğinizde yapılması gerekenleri halletmek çok kolay olacaktır. Ama ilk etapta yalnızca yemek yapıp satmaya odaklanabilirsiniz.

Müşteri bulmak içinse yapabileceğiniz birçok şey var. Bunları şöyle sıralayabiliriz.

 • Sosyal medyayı aktif olarak kullanın. Instagram ve Facebook aracılığıyla evlere yemek yaptırmak isteyenler ile iletişime geçebilirsiniz. 
 • Oturduğunuz çevredeki esnafların camlarına “Evlere yemek yapılır” ilanları asın. Hatta sizin için müşteri toplamasını istediğiniz esnaflara tadımlık ürünler de bırakabilirsiniz. Böylece potansiyel müşteriler işinizin ne kadar iyi olduğu görebilir. 
 • Ev yemekleri siparişi alan siteler de var. Yaşadığınız çevrede hizmet veren güvenilir olduğunu bildiğiniz ev yemekleri sitesi varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz. 
 • Eğer kurum ve kuruluşlarla çalışmak istiyorsanız internet üzerinden verilen ilanları takip edebilirsiniz. Evde yemek yapma iş ilanları sayfalarına ulaşmak için bölüm sonunda verilen linki kullanabilirsiniz.
 • İşinizi ilerletip bir küçük şirkete dönüştürdüğünüzde evde yemek yapıp yemeksepeti üzerinden satmak gibi daha büyük adımlar da atabilirsiniz. 

Jooble.org sitesinde yayınlanan evde yemek yapma iş ilanları için TIKLAYINIZ.

Evden Yemek Satmak Ne Kadar Kazandırır ?

Alacağınız siparişlerin çokluğuna göre kazancınız da değişecektir. Ev yemekleri fiyatları hesaplanırken; istenilen yemeklerin zorluğu, malzemelerin fiyatı, el emeği gibi kriterler düşünülerek bir rakam belirlenmelidir. İstanbul-Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde 20-30 kişilik bir toplu yemek siparişinde 500 TL gibi bir rakam kazanabilirsiniz. Ev yapımı pasta börek fiyatları ise yapılan ürüne göre değişir ve alıcıyla adet veya tepsi fiyatı üzerinden anlaşılır. 

Yemek Siparişi Vereceklerin Size Ulaşabilmesi İçin

Evlere yemek siparişi veren firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en altında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazabilirsiniz.
Not: Telefon numaranız yerine sürekli kontrol ettiğiniz mail adresinizi bırakınız. Telefon numaranızı bırakmanız kötü niyetli insanların sizi rahatsız etmesine yol açabilir ve bu sorundan sitemiz ( isilanlarim.net) sorumlu olmayacaktır. Bunu okuyup numaralarını bırakanlar sorumluluğu kabul etmiş sayılır. 

Evden Yapılabilecek Ek İşler Neler?

İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Bir önceki yazımız olan Afyonkarahisar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 275 YORUM
 1. Mine dedi ki:

  Evde yemek yapıp satmak istiyorum İstanbul Sancaktepe

 2. Büşra dedi ki:

  Annem için yazıyorum el lezzetine guveniyorum sivasta yaşıyoruz

 3. kezban şahin dedi ki:

  Kezban Şahin. kezbansahin21@gmail.com
  Istanbul/kadıköy

 4. Ceylan dedi ki:

  merhaba Evde hamur işleri zeytinyağlı siparişi almaktayım. Hijyene önem vermekteyim cennet küçükçekmece Florya yeşilköy bakırköy bölgelerine de teslimat sağlanır.
  dilesenna84@outlook.com

 5. Ceylan dedi ki:

  merhaba Hamur işi , tatlı tuzlu kurabiye börek çeşitleri zeytinyağlı dolma yapmaktayım. El lezzetim iyidir bir cafeye satışım vardır. Hijyen ve temizliğe önem veriyorum. İstanbul Küçükçekmece , Florya, Yeşilköy Bakırköy sipariş alaıyorum. Saygılarımla

 6. hatice dedi ki:

  ankara keçiörende oturuyorum elimin lezzetine güveniyorum buyüzdende evime katkıda bulunmak istiyorum

 7. Elif Akbay dedi ki:

  Merhaba
  İSTANBUL BAYRAMPAŞA DA yaşıyorum ve elimin lezzeti yerindedir.Aslen Erzurumluyum hamur işlerinde uzmanım çok şükür.Sarmasından dolmasına böreğinden poçasına her türlü yemeği 30 ile 100 kişi aralığında yapabilmekteyim.Babam ünlü bir yemek sitesinde başaşçı bende onun izinden gitmekteyim.Özellikle hemşehrilerimi özledikleri tatları almaları için siparişlerini beklerim.Allaha emanet olun.

 8. Sümeyye dedi ki:

  Merhaba isyerlerine yemek yapabilirim istanbul anadoluyakasi kartal pendik arasi oturuyorum

 9. Dilara dedi ki:

  Merhaba 10 yıl kadar aşçılık yaptım istenilen yemeği güzel sunumuyla size ulaştırabilirim çanakkale bölgesinde hizmet veriyorum. İletişim için ; Dlraoztrk@gmail.com

 10. İrem dedi ki:

  İzmir konak Kahramanlar da oturuyorum annem ve ben her türlü yemeği ve tatlıyı yapabiliriz elimiz cok asırı yatkın ve lezzetlidir

 11. FATMA dedi ki:

  mrh evde yemek yapmak istiyorum yemeklerim geneld çok beğenilir yemek kek börek herşeyi yaparım istanbul maltepe

 12. Meryem dedi ki:

  Merhaba gaziantepliy
  Gaziantep yemeklerinde ustayım ve her türlü yemek kurabiye tatlı türlerini yapabilirim İstanbul Ümraniye

 13. sevgi dedi ki:

  Merhaba ben evimde ofislere yemek yapmak istiyorum 20 30 kişilik elim lezzetlidir.

 14. ayse dedi ki:

  Antalya dogugarajı evde iş yerlerine tabulot yemek yapabilirim 20 .30 kisilik daha faLada olabilir

 15. Gönül dedi ki:

  Merhaba mevsimine uygun meyvelerle evde katkısız, hijyenik güzel reçeller yaparım.

 16. dilay tıranpa dedi ki:

  elim lezzetlidir

 17. Özlem Kılıç dedi ki:

  Özel günlerinizin vazgeçilmez tatları…

 18. Buket dedi ki:

  Herturlu yemek ve tatli yapilir hayirli isler

 19. Nazli dedi ki:

  Ben nazlı İstanbul esenyurtta oturuyorum her türlü ev yemeği pasta kurabiye çörek börek tüm hamur işleri yapabilirim ve pasta malzemelerinde kullandığım şeker hamurunu da kendim yapıyorum yenilebilir şeker hamuru gayet sagliklidir içeriğini sipariş veren kişilerle paylaşabilirim özel günler için çeşitlilik yemekler hazirlayabilrim ve ya günlük çalışanlar için yemek yapabilirim elimin lezzeti cok iyidir ve gerçekten de böyle bir işe çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim

 20. selvi gümüş dedi ki:

  Yemek siparisi aliyorum antepliyim yoresek yemekler konusunda yardim edmekten mutluluk duyarım su an izmirde yaşıyorum

 21. Ayşegül sevim dedi ki:

  Reçel işi yapılı her türlü
  ZEYTİNYAĞLI SARMA ve DİĞER YEMEKLER
  SİCAK YEMEKLER
  HAMUR İŞLERİ HER TÜRLÜ
  KEK
  PUAÇA
  KURABİYE
  BÖREK
  Mantı
  KETE HER TÜRLÜSÜ YAPİLİR
  Kısır
  Çiğ köfte
  MERCİMEKLİ KÖFTE
  PATATES SALATASI
  AMERikAN SALATA
  Kadayıf ve ev baklavası yapılır ayrıca tavuklu pilav nohutlu pilav mevlütler içinde yapılır

  sevimbeyza65@gmail.com

 22. Arzu dedi ki:

  Çalışan bayanlara yaşlılara ev yemeği yapilir.
  Kadıköy,caddebostan,maltepe,bostancı

 23. Rabia dedi ki:

  İstanbul kucukcekmece altinsehirde oturuyorum icli kofte sarma sulu yemekler pilav vs tatli istek uzerine evde yapip satabilirum veya 10 kisilik bi sektore yemek yapabilirim

 24. Meliha dedi ki:

  İstanbul hadimkoyde su böreği,sarma, perdeli pilav,zeytin yağı kılar,guvec ve turlululer bir çok çeşit yemek yapilir

 25. Hülya dedi ki:

  İstanbul idealtepede otıruyorum . 7 yıllık çalışma hayatım oldu.şuan küçük bebeğim olduğu için evimde devam etmek istiyorum.10 15 kişilik işyerine tabılot şeklinde yemek yapmak istitorum. Çorba +ana yemek+pilav vs+salata vs şeklinde..bu arada hamur işlerindede kendime güveniyorum..

 26. Hülya demir dedi ki:

  Meraba.küçük bebeğim olduğu için çalışamıyorum..7 yıllık bir çalışma hayatım oldu..şimdi ise evde devam etmek istiyorum..10 15 kişili iş yerine evde tabılot şwklinde yemek yapmak istiyorum.çorba +ana yemek+pilav vs+salata vs şeklinde..istanbul idealtepede oturuyorum..

 27. Fatma dedi ki:

  Benmde elimden gelir aşçı yardmcısı olarak clstm acil iş aryorm tekrar tsk

 28. Ayşe Kütük Bursa dedi ki:

  Tesettürlüyüm kadın erkek karışık ortamlarda calışamıyorum oyüzden evde iş yapmak istiyorum yemeklerime güveniyorum deneyip siz de görebilirsiniz

 29. Kübra dedi ki:

  Yemek sipariş alıyorum

  1. Ayşegül sevim dedi ki:

   Evden yemek sipariş alıyomusunuz ben evlere yemek yapıyorum

 30. Bahar dedi ki:

  Çocuğum olduğu için dışarda çalışamıyorum. Yemeklerimi çorbalarımi herkes çok beğeniyor Bursa Kestel

 31. Saliha kiraz dedi ki:

  İstanbul Maltepe Altıntepe ye yakın yerlere

 32. Zahide dedi ki:

  Ben de evde yemej yapmak.istiyorum.elimin lezzetine guveniyorum

 33. Zahide dedi ki:

  Ben eve is ariyorum.surekli durmadan yardimci.olurmusunuz

 34. Ozlem dedi ki:

  Ozlem kibaroglu ist beykoz

 35. Ozlem dedi ki:

  Ve istanbul anadolu yakasinda adrese teslim edebilirim

 36. Ozlem dedi ki:

  Herturlu yemek yapabilirim

 37. ELİF dedi ki:

  İSTENİLEN YEMEKLERİ KENDİ AİLEME MİSAFİRLERİME YAPTIĞIM GİBİ TEMİZ VE HİJYENİK ŞEKİLDE YAPARIM İZMİR BAYRAKLI

 38. Saniye Gören Gol/Bodrum dedi ki:

  Severek yaptığım yemekleri paylaşmak istiyorum

 39. Berna Yenice İstanbul Avrupa Yakası dedi ki:

  Nerdeyse tüm yemekleri tadına doyamacaginiz lezzette yapmakta iddialiyim

 40. Ezgi dedi ki:

  Bahçeşehirde ikamet ediyorum kuru dolmalar,mercimek köftesi,börek,kek,poğaça,sarma zeytinyağlı yemekler ve sütlü tatlılar uzmanlık alanım titiz ve lezzetli sunmlar yaparım sipariş alınır🤗

 41. Derya dedi ki:

  10 15 kişilik yemek yapabilirim.El lezzetime güveniyorum.Bahçelievlerde oturuyorum.Her türlü yemek yapabilirim.

 42. Sevil dedi ki:

  Her çeşit yemek yapip istenilen iş yerlerine bırakabilirim

 43. Gülistan dedi ki:

  Yaprak sarma börek kek pasta gibi işleri ozenli, temiz ve hızlı bir şekilde yapabilirm

 44. MERVE ACAR dedi ki:

  KEK,POĞAÇA, BÖREK,TATLI VE BUNLARA BENZER HAMURİŞLERİNİN SİPARİŞLERİNİ ALIP YAPMAKDAYIM

 45. Merve dedi ki:

  Alibeyköy de ikamet ediyorum eyüp civarındayım daha önce hastane personel yemeği yaptım aracımda mevcut arnavut göçmeniyim her türlü hijyenik temiz yemek yapılır

 46. Melek dedi ki:

  Yemek pasta borek soguk ve sicak ara menuler Profosyonelce ve hijyenik mutfağımda yapabilirim.toplu yemek siparişleri için arayabilirsiniz .

 47. Nuran Erman dedi ki:

  Yaprak sarma, kıymalı börek gibi zor ve marifetli yemekler benden öğrenilir. Bu konuda iddialıyım. 🥀

 48. Saliha ozdemir dedi ki:

  Evde yemek yapmak istiyorum elimin lezzeti iyidir her türlü yemek yapmayı seviyorum amacım evde hem ailemle vakit geçirip yanı sıra evime ek gelir saglamak

 49. nilay dedi ki:

  evde yemek yapmak istiyorum hem kızlarımın yanında olmak hem de para kazanmak elimin lezzeti çok iyidir değişik yemekler yapmayı yenilikleri çok severim.

 50. ayşe şahin dedi ki:

  aileden gelen genetik el lezettimle .bende ev yemeklerine imzamı atmak isterim …elimden gelen en iyisini suunmak isterim tşler..

 51. Nur Balcı dedi ki:

  Her türlü hamur işi,yemek,ana yemek,ara sıcak, tatlı, meze yapabilirim.nur_balci_0510@hotmail.com

 52. Nur Balcı dedi ki:

  Her türlü hamur işi,yemek,ana yemek,ara sıcak, tatlı, meze yapabilirim.

 53. Esin dedi ki:

  TRABZON MERKEZDE EV YEMEĞİ SİPARİŞİ ALIYORUM. İLGİLENENLER EMAİL ATABİLİRLER.

 54. Fatma dedi ki:

  Evden yemek siparişi alabılirım gebze

 55. Yelda dedi ki:

  Her türlü yemek hijyen kurallarına uygun olarak yapılır. Özel günlerinde veya şirketler, dernekler, vakıf yemekleri gibi anlaşma yapılabilir. İzmir

 56. Ugur SAYGI dedi ki:

  Günlük iş yerlerine derneklere odalara ev yemeği yapılır

  ADANA

 57. Münevver dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin Ankara Sincanda ikamet ediyorum hemen hemen butun yemekleri yaparim. Tablot cikarabilirim veya sefer tasiyla dagitim yapabiliriz. Corbasi ana yemegi yardimci yemegi tatlisi veya salatasiyla guzel lezzetlerimizle sunmak isteriz. Sadece 10 20 30 kisilik sirketlerede yardimci oluruz

 58. Gülçin yavuz dedi ki:

  Evde yemek siparişi alabilirim

  1. Halime dedi ki:

   Günlere,,Doğum günlerine,Mevlüt’lere hertürlü ikram yapılır(Z.Yağlı sarma , M.köfte vs)
   Öğrencilere,çalışanlara yemek yapmaya vakti olmayanlara hijyen kurallarına uygun ev yemekleri yapılır.siparişlet Birgün önceden veya sabah erken saatlerde verilmelidir

 59. Özlem dedi ki:

  Butik kurabiye, butik pasta özel günler için kurabiye ve börekler
  Mantı, zeytinyağlı yaprak sarma vs

 60. FEVZİYE YILMAZ dedi ki:

  Ankara Zeytinyağlı sebze çorba et yemekleri hijen ev ortamı sağlığınıza uygun özel günlere meze salata pasta hazırlanır

 61. gözde dedi ki:

  merhaba içli köfte ve manti özellikle siparis alabilirim.yemek,tatli,hamurisleri konusundada memnun kalirsiniz. mal adresiyle iletisime gecebilirsiniz.

 62. Fililz dedi ki:

  Bn ev yemeklerini ve hamur islerini yaparm 20 yıllık yemk yapıyorm her türlü menüyü uyarim

  1. Fililz dedi ki:

   Antalyada oturuyorm merkezdeyi m

 63. Emine dedi ki:

  Merhaba.
  Ev yemeklerinde iyiyimdir. İçli köfte. Börek çeşitleri, mantı, sarma, dolma dahil olmak üzere bircok bilinen yada yöresel çorba, yemek ve soğuk salata (meze) çeşitleri yapabilirim. Kendi evimde yapacağımı bilginize sunarım. İlgilenen olursa İstanbul K.Çekmece civarından sipariş verebilirsiniz. Kendiniz gelip alabilirseniz çok daha iyi olur.
  Teşekkürler.

 64. Hulya dedi ki:

  Merhaba Pendikte yasıyorum. El lezzetim cok iyidir. Kendim mönü olusturabilecegim gibi tercih edilen mönüleri de hazirlayabilirim . Ister toplu ozel gun yemegi isterseniz misafir yemegi isterseniz is yerinize yemek yapabilirim. E mail yoluyla iletisime gecebilirsiniz

 65. Nejla ongan dedi ki:

  Her türlü yemek ve tatlı konusunda kendime güvenirim. Çocuklarımın okulu sebebiyle dışarıda çalışamıyorum evde bi şeyler yapmayı istiyorum, Antalyadayım yaşıyorum, en fazla 10 kişilik yemek yapabilirim.

 66. Şaduman dedi ki:

  İstanbul içerenköy de kafe açtık her çeşit yemek mantı hamur işleri yapıyoruz arkadaşim yemek dalında şef ben unlu mamüller dalında desteğe ihtiyacımız var toplu iş yapmak istiyoruz ama nereye baş vurulacak bilmiyoruz

 67. Berna dedi ki:

  Biz dört kuzen ev yemekleri yapıp satmaya karar verdik.hanımların günleri için, iş yerleri için, kermesler için, tatlı çeşitleri,yaprak sarması, mantı,istege göre yemek çeşitleri yapıyoruz. Hijyenik otamlarda temizlige önem veryoruz.hijyen sertifikamızda var.Memnun kalacaksınız.

 68. selda kırıcı dedi ki:

  gebze çayirova firmalara iş yerlerine her çesit yemek tatlı yapilir

 69. Emine aktas dedi ki:

  Iki deli arkadas çıktık bu yola,biri tatlı konusunda uzman diğeri yılların aşcisi,guclerimizi birleştirerek yemeklerimizi sizin beğenilerinize sunmak için sabirsiLaniyoruz