İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Dikkat: Yaz Aylarında Çeyrek Altın Fiyatları Yükselebilir

Kuyumcular Uyardı: Yaz İçin Altın Alacaklar Şimdiden Alsın.!

Merhaba Sayın Okurlarımız. Yaz aylarına girmemize az bir zaman kala kuyumculardan kritik bir uyarı geldi. Malum yaz aylarının gelmesiyle beraber düğün,nişan,kına ve sünnet gibi özel törenler davetler yapılmaktadır. Dar gelirli vatandaşın eşe dosta hediye nihayetinde takmış olduğu Çeyrek Altın Fiyatları bu yaz aylarında nasıl olacak ? Merak ettiğiniz bu konu üzerine kuyumculardan açıklama yapıldı. Malum 7 Haziran 2015 Seçimlerinin sonucu ekonomiyi yakından etkileyecek. Sonuçlara göre altında seçimlerden nasibini alacak gibi görünüyor.Şuan için Kapalıçarşı Çeyrek Altın 167.35 TL’den alıcı bulmaktadır. Bu rakamların yükselebileceği için bu önümüzdeki dönemlerde takılacak olan altınları ve çeyrekleri şimdiden altın mantıklı deniliyor.

Çeyrek Altın Fiyatları ve Yaz Ayları

Düğün Mevsimine bir etki de Ramazan Ayından geldi. Haziran 18 bildiğiniz üzere ilk oruç tutulacak gündür. Haziran ve Temmuz ayını kapsayacak olan Mübarek Ramazan Ayı dolayısıyla düğünlerde ertelendi.

Durum böyle olunca hem seçimler hem de ramazan ayı altın fiyatlarının da yükselmesine sebep olacak gibi görünüyor. Malum artık düğün denince insanların takacağı en makul takılardan birisi hiç şüphesiz Çeyrek Altın olmuştur.  Bunun dışında yarım altın,gram altın alımları devam ederken bilezik alımlarından büyük bir düşüş oldu. Nedeni ise malum pahalı olması.

Seçimlerden sonra altın fiyatlarında bir değişiklik olur mu ? Sorusu da yatırımcıların ve düğünü olanların merak ettiği sorulardandır. Elbette Seçimlerden sonra Dolar,Euro ve Altın piyasasında bir değişiklik beklenmektedir. Şuan için 160 TL küsur civarında seyreden Çeyrek Altın alınması en kolay takılar arasında yer alıyor. Temmuz sonuna doğru ve Ağustos Aylarında yoğun bir şekilde düğün sezonu yaşanacaktır. Düğünü olanlara uyarıyoruz. Şimdiden altınlarınızı alın seçimlerden sonra kalmayın zarar etmeyin.

7 Haziran Seçimler ve Ekonomi başlıklı makalemizi okuyarak uzman yorumlarına bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kendi İşini Yapan Emekli Artık Daha Az Ödeyecek başlıklı makalemizde Çalışan Emeklinin Kesintisi Düşüyor, Emeklilerin Maaş Kesintileri Düşürülüyor ve Kendi İşini Yapan Emeklilerin Kesintileri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.