İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

EKPSS 2015/1 Nisan 2015 Kontenjanları Ne Kadar Olacak

EKPSS 2015/1 Nisan 2015 Kontenjanları Belli Oldu Mu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Malum 2015 yılında Nisan 16 ve 24 Nisan  tarihleri arasında hem KPSS hem de EKPSS  tercihlerin yapılacağı aydır. Devlet Personel Başkanlığı tarafından kamu da ne kadar açık engelli personel olduğunu açıkladı. Eğer sizlerde EKPSS Nisan Başvurusu yapacaksanız mutlaka ne kadar kontenjan olduğunu bilmeniz ve ona göre başvuru yapmanız gerekmektedir. Sizin için faydalı olacaktır.

Engelli Memur Açığı ne Kadar

Devlet Personel Başkanlığı tarafından açıklanan ve Ocak 2015 verilerine göre kamu kurum ve kuruluşlarında toplamda Engelli Personel açığı 24. 566 kontenjan bulunmaktadır.Bu kadar fazla açık engelli kontenjanı olması engelli memur adaylarını sevindirdi. Çünkü Nisan 2015 atamasında bir çok engelli memur ataması da bekliyoruz.

 

Toplamda 120 bin engelli memur adayı Nisan 2015 tercihlerini bekliyor. Eğer sizlerde memur olmak istiyorsanız ve başvuru yapmadan önce Devlet Kurumlarında Ne Kadar Engelli Memur Açığı Var merak ediyorsanız mutlaka bu haberimizi dikkatlice okumanızı istiyoruz.

Engelli Memur Açık Sayısı İçin TIKLAYINIZ

Engelli Memur Adayları Nisan atamasından epey umutlu Toplamda bu kadar memur açığının olması Nisan 2015 de epey fazla kontenjan verileceğine işaret etmektedir. Eğer sizlerde memur olmak istiyorsanız az daha beklemeniz gerekmektedir. Bu makalemiz sizlere yardımcı olmak için yazılmıştır. İstatistiklere bakabilirsiniz.

Nisan 2015 4 BİN 682 Engelli Memur Alımı İçin TIKLAYINIZ

Kaynak

Bir önceki yazımız olan İlk İş Gününde Nasıl Davranmak Gerekli İp Uçları başlıklı makalemizde İlk İş Günü Heyecanlanmamak İçin, İlk İş Günü Nasıl Davranılmalı ve İş Yerinde Yapılması Gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.