İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Bilgisayar Başında Ek İş Yapmak 2015

Evde Bilgisayar Başında Ne İş Yapabilirim – Ev Hanımları

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ev hanımları ya da üniversite öğrencileri bu haberimiz sizleri ilgilendiriyor. Artık ev hanımları evde oturmaktan sıkılıyor. Faydalı birer birey olmak için ve aile bütçesine katkı sağlamak için bir takım iş arayışına giren bayanlar şimdi de çağımızın modern para kazanma ürünü olan bilgisayarlar sayesinde para kazanabilmektedir. Bilgisayar konusunda tecrübeniz varsa ve makale yazabiliyorsanız,klavye kullanımını iyi yapabiliyorsanız,bilgisayarda resim kesme vb. işler yapabiliyorsanız bu işler tam da size göre diyebiliriz. Son zamanlarda insanlar sitelerinde yayımlamak üzere makale arayışı içindedir. Şimdi dilerseniz daha ayrıntıya girmek için makalemizin devamına geçelim.

Bilgisayar Başında Para Kazanmak

Evet hanımlar hatta beyler. “Ben bilgisayarı canavar gibi kullanırım,yazarım,çizerim”diyorsanız size güzel tekliflerimiz var. Moda ve Kadın üzerine yönelik siteler artık hanımlardan makale yazmalarını istiyor. Örnek verecek olursak bebekli hanımlar için en iyisi bu. Sizden istenilen makale “Bebek Sağlığı” Bu konu hakkında sizden makale yazmayı istiyorlar. Sizlerde makalenizi yazıyor ve gönderiyorsunuz. Bunun karşılığında da para kazanıyorsunuz. Ne kadar kazanırım diye soracak olursanız makale başına 2 tl desek günde 20 makale yazsanız günlük kazancınız 40 lira olacaktır. Bu da bir asgari ücretlinin günlük çalıştığı rakama tekabül etmektedir. Yani evde oturduğunuz yerden bilgisayar başında güzel paralar kazanmanız mümkündür. Bilgisayar başında para kazanmak mümkündür diyebiliriz. Ayrıca Veri Girişi yaparak para kazanabilirsiniz. İnternet Sitesine Ürün Girişi yaparak para kazanmanız da bu şekilde mevcuttur.

Peki bu işi nasıl yapabilirim diye merak ediyorsanız bu konuda bilgi verelim. Ev hanımları ve üniversite öğrencileri. Bu makale işini siz almak istiyorsanız sizin iş verenlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şanlıurfa Evde İş İmkanı - Şanlıurfa İŞKUR Evde İş İlanları başlıklı makalemizde Şanlıurfa Davetiye Katlama İşi 2015, Şanlıurfa Ev Hanımları Ek İş 2015 ve Şanlıurfa Evde Ek İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 298 YORUM
  1. Naz Erdoğan dedi ki:

    Deneyimim var. Kayserideyim

  2. Müge GÜL dedi ki:

    Akşamları evden veri girişi yapabilirim.

1 28 29 30