İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde İplik Temizle İşi Veren Firmalar 2015

Ev Hanımları Evde İplik Temizleme İşi –  İstanbul-Ankara-İzmir

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemiz şartlarında iş bulmanın zor olduğu şu günlerde bazı firmalar ev hanımlarına da iş vermektedir. İstihdam alanı oluşturulmak ve ev hanımlarına ya da üniversite öğrencilerine aile bütçelerine katkıda bulunmak ve kendi paralarını kazanmaları için imkanlar sunulmaktadır. Eğer sizinde böyle bir düşünceniz varsa ve para kazanmak istiyorsanız bunu dışarı çıkmadan da yapabilirsiniz. Artık bir çok ev hanımı dışarı çıkmadan evde ek iş ilanları sayesinde para kazanabilmektedir. Evde İplik Temizleme İşi sayesinde sizlerde para kazanabileceksiniz. İş ayrıntıları hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Komşularınızla ya da çocuklarınızla birlikte bu işi yapabilirsiniz. Bir ekip kurarsanız sizin için daha iyi olacaktır. Şimdi gelelim işin ayrıntılarına.

evde ip temizleme işi 2015

Hepimiz daha önce görmüşüzdür. Tekstil atölyelerinde dikim işleri tamamlanan ürünlerin paçalarında ya da dikiş yerlerinde iplikler kalmaktadır. Bu küçük iplerin ürün üzerinden kesilerek alınması gerekmektedir. İşte firmalar sırf bu iş için işçi çalıştırmak yerine bu işleri ev hanımlarına vermektedir. Sizlerde bu işi düzgün bir şekilde yaparak para kazanabilirsiniz. Sadece giyim ürünleri değil perde ve kumaşlar üzerinde de kalan ipliklerin temizlenmesi gerekiyor. Bu iş sayesinde güzel paralar elde etmeniz mümkündür. Atölyeler ile anlaşabilir ve bu ürünlerin size teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerin temizlenmesini yaptıktan sonra da firmayı arayarak ürünlerin hazır olduğunu gelip alınması gerektiğini söylemeniz yeterlidir. Ödemeler sizlere ürün tesliminde nakit olarak yapılmaktadır. Ayrıca ürünleri çuval başına ya da ürün başına temizlediğiniz üzere ücret ödenmektedir.
Evde İp Temizleme İşi Veren Firmalar‘a ulaşmak için sizlere yardımcı olacağız. Firmalar ile iletişim kurabilmek için sizlere yardımcı olacağız.

FİRMALARIN İLANLARI HAKKINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olmak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında bildirim alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şanlıurfa Evde İş İmkanı - Şanlıurfa İŞKUR Evde İş İlanları başlıklı makalemizde Şanlıurfa Davetiye Katlama İşi 2015, Şanlıurfa Ev Hanımları Ek İş 2015 ve Şanlıurfa Evde Ek İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 693 YORUM
 1. pervin sen dedi ki:

  izmir de yaşıyorum geri dönüş yapın lutfen

 2. pervin sen dedi ki:

  izmir de yaşıyorum lütfen bu ise çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 3. pervin sen dedi ki:

  izmir de yaşıyorum bu ise çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 4. Halil İnrahim Yıldırım dedi ki:

  Halil İbrahim YILDIRIM
  iyi günler çok fazla boş vaktimiz olduğundan dolayı ben ve arkadaşım iplik ayıklama işi yapmak istiyoruz Antalya Kültür’de ikamet etmekteyiz.

 5. Irem dedi ki:

  Nasil bilgi verebilirmisiniz

 6. ayşe dökümcü dedi ki:

  slm ben istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum .iptemizleme işi yaptım daha önce kızım ve eşimde var .

 7. Rukiye dedi ki:

  İyi günler iplik temizleme işi yapmak istiyorum ankarada oturuyorum elim hızlıdır tecrübemde vardir

 8. Emel dedi ki:

  Evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum istanbul Zeytinburnu’nda oturuyorum

 9. Betül dedi ki:

  Evde iplik temizleme işi yapabiliriz. İstanbul pendik

 10. Betül dedi ki:

  Evde iplik temizleme işi yapabiliriz

1 64 65 66