İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ankara Evde Lavanta Keseleme İşi 2015

Ankara Evde Lavanta Keseleme İşi Veren Firmalar 2015

Merhaba Sayın İş arayanlar. Eğer sizde evinize ek gelir sağlamak istiyorsanız ve bunu tam olarak nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız size güzel iş fikirleri sunmaya devam ediyoruz. Sizde evde çalışarak para kazanabilirsiniz. Son zamanlarda hanımlar ya kendileri tek başına ya da komşuları ve ekipleri ile birlikte Lavanta Keseleme İşi yapmaktadır. Ankara ilimizde bu iş yoğun olarak yapılmaktadır. Ankara ilinde ya da çevre ilçelerinde yaşıyorsanız ev için ek gelir sağlayabileceğiniz en güzel işlerin başında bu Lavanta Çiçeği İşi güzel bir iş diyebiliriz. Başlamak istiyorsanız aşağıda yer alan yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ankara Evde Lavanta Keseleme İşi 2015

Lavanta Keseleme İşine Nasıl Başlarım ? diye soruyorsunuz. Bizde bu konuda sizlere bilgi vermek istiyoruz ve evinize ek gelir sağlamanıza yardımcı olacağız.

Öncelikle bayanlar evlerinin güzel kokması için Lavanta Çiçeği almaktadır. Tabiki bu ürünler süslenmiş bir şekilde olmaktadır.Kadife ve tül keselerde satılmaktadır. Siz bu ürünlere para vermek yerine bu ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız. Evde Lavanta Keseleme İşi 2015 yılında artık evinde para kazanmak isteyen bayanların tercih ettiği işlerin başında gelmektedir. Hem kendi evlerine güzel kokusu yayılacak hem de bu işten para kazanacak bayanlar ya da ev hanımları arasında yer almak istiyorsanız bir takım kriterleri taşıyor olmanız gerekmektedir. Eğer el beceriniz varsa ve bir firma ile anlaşmak istiyorsanız bu ürünleri satan firmadan malzemeleri alıp siz kendi evinizde yapabilir daha sonra firmaya verebilirsiniz. İşin karşılığında da paranızı alabilirsiniz. Ev Hanımları Evde Ek İşolarak bu işi sık sık yapmaktadır. Eğer siz kendiniz malzemeleri alıp internetten satmak istiyorsanız orası size kalmış. Online ürün satışı yapan sitelerde kendi ürünlerinizi satabilirsiniz. Lavanta Keseleme İşi Veren Firmalar 2015 yılında bir hayli çoğalmıştır.Temiz ve düzenli bir şekilde bu işi yapar teslim ederim diyen ev hanımları. Artık evde durmaktan sıkılan hanımlar. Bu işler sizi bekliyor.

FİRMALARIN İLANLARI HAKKINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Havlu Kenarı Süsleme İşi İle Para Kazanmak başlıklı makalemizde 2015 Evde Yapılacak İşler, Evde Ek İş İlanları 2015 ve Evde Havlu Süsleme İşi 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 822 YORUM
 1. Betül dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum ev hanimiyim

 2. Fatma dedi ki:

  Ankara polatli ek is ariyorum

 3. Kerem dedi ki:

  Mrb ben ankara mamaktan kerem eşimle evde yapcak ek iş arıyoruz

 4. Kerem dedi ki:

  Mrb ankara mamak kerem eşimle evde ek yapmak istiyoruz

1 78 79 80