İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Mandal Süsleme İşi ve Ek Gelir Kazanmak

Ev Hanımları İçin Mandal İşi Yapmak Para Kazanmak Mümkün

Merhaba Hanımlar. Evde boş oturmaktan gerçekten canınız sıkılıyorsa ve çocukların okulu da bitti evde hem oyalanacak hem de para kazanabileceğiniz bir işten sizlere bahsetmek istiyoruz. Bu iş sayesinde sizlerde evinizin ihtiyacını karşılamak için bir miktar para kazanacaksınız ve aile bütçenize katkıda bulunabileceksiniz. Pek çoğunuz misafir olduğunuz evde görmüşsünüzdür süs mandalları. Bu mandalları sizin gibi ev hanımları yapıyor ve firmalara teslim ediyor. Firmalar da bu ürünleri pazarlıyor yine ev hanımları ve genç kızlar evlerine alıyor. Gerçekten hoş bir görünümü olan bu mandallar size para kazandırabilir. Ancak bu işi yaparken elbette bilmeniz gereken bazı püf noktalar var. Detaylara geçelim.

Evde Mandal Süsleme İşi 2015

Evde Mandal Nasıl Süslenir: Eğer para kazanmaya karar verdiyseniz yapacağınız iş aslında çok basit diyebiliriz. Plastik ya da ahşap olan mandalları öncelikle marketlerden ya da semt pazarından alacaksınız. Almış olduğunuz mandalları süsleme işlemi ise biraz daha zahmetli olabiliyor.

Çünkü öncelikle bu mandallara renk vermeniz gerekecektir. Özellikle de ahşap olanlar oldukça farklı renklere boyanır ve üzerine desen verilirse dikkat çekici hale geliyor. Plastik olanlar üzerine sim dökebilir yapışmasını bekleyebilirsiniz. Ya da üzerine farklı hayvan figürleri ekleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha ilgi çekici hale gelecektir.

Mandalları hazırladınız fakat bunlardan nasıl para kazanacağınızı bilmiyorsanız bu konuda da bilgi vereceğiz. Yapmış olduğunuz mandalları çevrenizde bulunan hediyelik eşya satan mağazalara satmaları için teklifte bulunabilirsiniz. Evde Mandal İşiyle Ek Gelir kazanmak istiyorsanız yukarıda bahsettiğimiz gibi bir anlaşma sağlayamazsanız internet üzerinden de satış yapabilirsiniz. Ancak bu ikisi de olmadı diyorsanız firmaların size ulaşmasını beklemek durumundasınız diyebiliriz.

Mandal İşi Kazandırır Mı ? : Evde yapmış olduğunuz bu mandalları tane usulü değil de paketler halinde satmanız gerekecektir. 1 pakette 10 adet olacak ve 25 TL’den satışa sunmanız size oldukça fazla para bırakacaktır. Çünkü mandalın maliyeti fazla olmayacaktır. Sizin mandallar için harcamış olduğunuz el emeği ve kullandığınız malzemeler de eklenince fiyat bu şekildedir. Son olarak ekleyelim ki bu mandal işi genellikle büyük illerde yoğun bir şekilde yapılmakta ve ilgi görmektedir. Yani İstanbul,Ankara,İzmir gibi illerde diğer illere göre talep daha fazladır.

FİRMALARIN İLANLARININ SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların yayınlandığında haberdar olmak istiyorsanız, sizinle iletişime geçilmesi için sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına iş tecrübelerinizi, düşüncelerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanlarını güncel olarak takipte kalabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 278 YORUM
  1. Fatoş gür dedi ki:

    Bu işi yapmak istiyorum çünkü çünkü el isini yapmayı cok seviyorum ve güzel fikirler çıkarabiliyorum

  2. Fatoş gür dedi ki:

    Bu işi yapmak istiyorum çünkü el islerini yapmakyna hoşlanıyorum.

1 26 27 28