İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Yazı Yazarak Para Kazanın ve İş Veren Firmalar 2015

Evde Makale Yazarak Para Kazanmak Mümkün..!

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Evde oturmaktan sıkılan bayanlar bu makalemiz sizleri ilgilendiriyor. Firmalar ile sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Bilgisayar başında epey vakit geçiriyorsanız artık bu geçirdiğiniz vakitler üzerinden para kazanabilirsiniz. Nasıl ? diye soracak olanları bilgilendirmek istiyoruz. Eğer sizlerde klavyeden yazı yazmayı seviyorsanız ve yazı yazma hızınız orta derecedeyse bunu paraya çevirmeniz mümkündür. Ev Hanımları Evde Yazı İşi sayesinde güzel paralar kazanmaktadır. Bu para kazananlar ordusuna sizlerde katılabilirsiniz. Mantıklı bir şekilde ve özgün yani sadece sizin düşüncelerinizin yer aldığı ama konu ile alakalı olan cümleler kurarak sizlerde makale yazabilir ve para kazanabilirsiniz. Şimdi ayrıntı verelim.

Evde Yazarlık İşi 2015

Hanımlar ve beyler öncelikle şunu ilk başta söylemek istiyoruz ki yazı yazmak gerçekten zordur. Neden mi diye soracak olursanız. Bir konu hakkında 2-3 sayfa yazı yazın dese biri size gerçekten üretmekte zorlanabilirsiniz. Bu nedenle sadece hızlı yazmakla iş bitmiyor. Üretken olmalı ve ufkunuzun geniş olabilmesi gerekmektedir. Konu hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Örnek verecek olursak “Tansiyon Hastalığı”başlığı altında sizden bir makale yazmanız istense ve daha önce tansiyon hakkında bilginiz yoksa bu konu hakkında yazamazsınız. Sağdan soldan toplama bilgiler ile özgün bir makale oluşturulmaz. Bu nedenle sadece bildiğiniz konular hakkında makale yazmanızı istiyoruz.

Fakat size şöyle bir önerimiz var. Malum Türk hanımları yemek konusunda hünerliler. Bu nedenle de yemek tarifleri siteleri ile anlaşabilir ve onlara makaleler yazabilirsiniz. Hatta onlara yemek yaparken yemeğin yapılışı hakkında video çekip para kazanabilirsiniz. Evde Makale İşi Veren Firmalar sayesinde sizlerde boş zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca hem zevkli hem de kazancı güzel olan bir iştir. Evde Yazarlık İşi 2015 yılında çağımızın en iyi ve en çok sevilen işleri arasında gösterilmektedir.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şanlıurfa Evde İş İmkanı - Şanlıurfa İŞKUR Evde İş İlanları başlıklı makalemizde Şanlıurfa Davetiye Katlama İşi 2015, Şanlıurfa Ev Hanımları Ek İş 2015 ve Şanlıurfa Evde Ek İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 276 YORUM
 1. Ad... ... R. dedi ki:

  Mrb. 10 parmak yazı yazabiliyorum. Kitap. Dergi. Makale. VS A.h.i.e.6321@gmail.com

 2. Mukaddes dedi ki:

  İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum makale yazmak istiyorum.

 3. feride dedi ki:

  mrb.Çok hızlı bir şekilde on parmak klavye kullanıyorum. Ayrıca imla kurallarına hakimim. Tez yazma konusunda iletişime geçebilirsiniz.

 4. Dilek çekem dedi ki:

  Kelimelerin gücünü biliyor ve milyonlara ulaşmak istiyorum ve sizin bunun için iyi fırsat olduğunuzu düşünüyorum

 5. Filiz dedi ki:

  10 parmak yazı yazabiliyorum her türlü yazıyı dijital ortama aktarabilirim

 6. Serpil dedi ki:

  10 parmak hızlı klavye kullanabiliyorum. Bir çok bilgisayar programına hakimim tez yazmak konusunda da iletişime geçebilirsiniz. Istanbul / tuzla

 7. KADER dedi ki:

  İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA YAŞIYORUM MAKALE YAZMAK İSTİYORUM

 8. Selin Hoşceylan dedi ki:

  Bodrum /Muğla ‘da yaşıyorum.

 9. Nur Çağlayan dedi ki:

  İzmir

 10. Turkan dedi ki:

  Merhaba ben makale yazmak istiyorum.ilgilenenler lutfen mailden iletisime gecsin.

1 25 26 27